What's new

Super Lemon Haze -Moby Dick (GHS)

Crowmax

Well-known member
Veteran
Φαινονται χρυσοι οι παπάδες και ωραίοι . Βγαλε μας και κοντινές μαζί με το σμοκε ρεπόρτ να απολάυσουμε
 

northener

Member
συμφονω με θεια....για το 4200.....
να ναι καλα τo icmag ....και αφτο που μου εχει μινει ενα αρθο οδηγο εσωτερικης καλιεργειας απο τον αριστον!!!!

τωρα που θυμιθικα, και με εβγαλε feeling και ανταρα, το panameziko haze ενα ευχαριστω στα τσακαλια αγιο αντονιος,ορφεας,αριστον,αστριχ,crowma και του υπολοιπους που με διαφευγουν
peace υγεια τυχη &smile
 

Papastroumf

Member
Καλησπέρα παιδιά.Φωτογραφίες όπως μου ζητήσατε.Τα 2 λεμόνια μαζί 60γρ. 33 και 27.Τρελή γεύση και ανέβασμα που σήμερα με κράτησε γύρω στις 4 ώρες.Μου είχε φύγει η στούρα αλλά μία ενέργεια άλλο πράγμα.Όπως θα δείτε τα έχω βάλει σε χαρτοσακούλες γιατί κάνουν πολύ καλή δουλειά δοκιμασμένα.Τώρα έμεινε το τελευταίο και τα smoke reports που θα ανέβουν σε λίγο καιρό.

20160407_185643.jpg 20160407_185746.jpg 20160407_191250.jpg 20160407_191345.jpg

Στην 1η και 2η φωτογραφία είναι το SLH#1 και στην 3η το SLH#2.
 

Papastroumf

Member
Smoke Report

Smoke Report

Strain: Super Lemon Haze
Γεύση: Απίστευτη γεύση που φέρνει πιο πολύ σε τροπικά φρούτα παρά σε λεμόνι.Η μυρωδιά του είναι αυτή που σου θυμίζει πραγματικά λεμόνι.Πολύ ιδιαίτερη γεύση.Σου χαϊδεύει τον ουρανίσκο και σε τρελαίνει.
Μαστούρα: Αρχικά μουδιάζει το κεφάλι για κανά τεταρτάκι και μόλις φύγει αυτο σου αφήνει πολύ ενέργεια,αρχίζεις την πάρλα και δεν σταματάς.Ένιωσα τι θα πει πραγματική σατιβα!!!
Σχόλια/Παρατηρήσεις:Θα την ξαναέβαζα αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω και άλλα strain.Την περίμενα πιο δυνατή με μεγαλύτερη διάρκεια. Από κει και πέρα μπορεί να φταίω και εγώ με τα λάθη μου κατά την καλλιέργεια.
Βαθμολόγια: 8.5/10

Strain: Moby Dick
Γεύση: Γεύση που πλησιάζει λίγο στο lemon αλλά έχει αυτό το κάτι που σε μπερδεύει.Εμένα μου έβγαζε κάτι πικάντικο.Σε φίλους που το δοκίμασαν φρούτα και άλλα τέτοια περίεργα.
Μαστούρα: Μπορώ να πω οτι μου άρεσε πιο πολύ από το λεμόνι,διότι με σκάλωνε άσχημα.Νιώθεις αυτό που κοιτάς κάπου και αφαιρείσαι πολύ εύκολα αλλά χωρίς να σε ρίχνει.Σε ανεβάζει αρκετά και εμένα προσωπικά με άφησε έκπληκτο.Περίμενα τέτοια φούντα να είναι πιο γνωστή στο κοινό αλλά μάλλον όχι...
Σχόλια/Παρατηρήσεις:Θα την ξαναέβαζα με τα 1000.
Βαθμολόγια:9/10

Υ.Γ: Τέλος και αυτο το grow μάγκες.Σαν επόμενο grow έχω στο μυαλό μου να τελειώσω την φούντα που έχω τώρα,πράγμα που σημαίνει οτι θα αργήσω γιατί είμαι σε off season.Παράλληλα κάνει curing το stuff.Τώρα το τι θα βάλω εξαρτάται απο τα κέφια...Μέχρι τότε βίβες σε όλα τα αλάνια της κοινότητας.Αγάπη μόνο! :tiphat::tiphat::tiphat:
 

Lobri

Member
Συγχαρητήρια στρουμφ! Οι παπάδες φαίνονται τρομεροί! Καλόπιοτοι κ με το καλό το επόμενο grow!
 

Papastroumf

Member
Συγχαρητήρια στρουμφ! Οι παπάδες φαίνονται τρομεροί! Καλόπιοτοι κ με το καλό το επόμενο grow!

Ευχαριστώ πολύ Lobri.Είναι όντως φίλε,και στα δικά σου!!! :biggrin:
 

bougatsas

New member
Καλησπερα παπαστρουμφ! Καλοπιωτα τα μωρα σου να τα χαιρεσαι! Το MD σου φερνει οντως πολυ γελιο οπως λενε πολλοι? Με ψηνει απειρα να το βαλω εχω ακουσει τα καλυτερα!
 

Papastroumf

Member
Καλησπερα παπαστρουμφ! Καλοπιωτα τα μωρα σου να τα χαιρεσαι! Το MD σου φερνει οντως πολυ γελιο οπως λενε πολλοι? Με ψηνει απειρα να το βαλω εχω ακουσει τα καλυτερα!

Ευχαριστώ πολύ bougatsa.Πολύ καλή ποικιλία,μου άρεσε πολύ.Κοίτα αν είσαι έτσι με παρέα ,απογευματάκι ξεκούραστος και το σηκώνει η άση ναι φέρνει πολύ γέλιο αλλά αν είσαι κουρασμένος και σατίβα που είναι θα σε στείλει... :tiphat:
 

theia

Member
bravo papa wraies fountes aderfe mou !!
exeis mpei sto off me tetio stafilaki na tsimpas ? egw na dw pote tha mpw se ayto to off pou to zitaei o organismos mou !!
 

Papastroumf

Member
bravo papa wraies fountes aderfe mou !!
exeis mpei sto off me tetio stafilaki na tsimpas ? egw na dw pote tha mpw se ayto to off pou to zitaei o organismos mou !!

Χαχαχαχα για σου ρε θεία με τα ωραία σου,σου το εύχομαι σύντομα!Αυτό το λεμόνι ρε θεία είναι λες και έχει μελώσει μέσα στο βάζο και στάζει μέλι.Το δοκίμασα και σε bong και είναι άλλο πράγμα...Με έχει ανεβάσει άπειρα.
 

theia

Member
aaax mou 8imizei kai mena to diko mou lemonaki ta legomena sou !! pws mwre to katanalwsa olo to lemoni ti xazos pou eimai...alla dn mporousa na tou antista8w mou fwnaze apo to bazo !!
anebastiko tsigaro sou prokalei xamogelo eudia8esia omilitikotita kai to kefali kourkoumas mesa !! KAI otan se afine h poli mastoura dn se afine h speeda tou,, h energitikotita tou paremene akoma !! fetos tha balw duo lemonakia !!
 

Papastroumf

Member
aaax mou 8imizei kai mena to diko mou lemonaki ta legomena sou !! pws mwre to katanalwsa olo to lemoni ti xazos pou eimai...alla dn mporousa na tou antista8w mou fwnaze apo to bazo !!
anebastiko tsigaro sou prokalei xamogelo eudia8esia omilitikotita kai to kefali kourkoumas mesa !! KAI otan se afine h poli mastoura dn se afine h speeda tou,, h energitikotita tou paremene akoma !! fetos tha balw duo lemonakia !!

Έτσι όπως τα λες είναι θεία!Άντε και καλά grow! :tiphat:
 
Top