What's new

Stealth grow

izfo

New member
Kalhspera eimai kainourios sto athlhma kai tha hthela na ksekinhsw apo kati mikrotero kai pio diakritiko gia 2 futa. Vrhka sto ebay mia tenta 80x80x160 alla pailoxezomai na paraggeilw, epsaksa kai eida gia pc grow, tha hthela gnwmes kai sumvoules euxaristw
 

Papastroumf

Member
Η τέντα που διάλεξες για 2 φυτά είναι αρκετά καλή,εφόσον καλλιεργήσεις αυτόματα που δεν ψηλώνουν και πολύ.Δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι να παραγγείλεις από ebay εφόσον ο seller είναι αξιόπιστος.Εννοώντας πάντα ένα ποσοστό 97% και πάνω.Δεν σε παρακολουθούνε μην φοβάσαι :biggrin: Όσο για το pc grow είναι μαλακίες,εκτός αν θες να σπαταλήσεις χρόνο.Κοίτα τώρα επειδή είσαι αρχάριος καλό είναι να κάτσεις να διαβάσεις πολύ πράγμα και να ξεκινήσεις μόνο όταν νιώθεις σίγουρος,όχι οτι θα τα έχεις καταλάβει όλα αλλά για να γλυτώσεις τα μωρά σου από πόνο και αστεία λάθη.Ωστόσο υπάρχουν και ελληνικές ιστοσελίδες με αρκετά καλές τιμές και ολοκληρωμένα κιτ που σε συμφέρουν σε πρώτη φάση γιατί δεν θα χρειαστείς μόνο τέντα και είναι αρκετά αξιόπιστα σε σχέση με ebay.
 

Papastroumf

Member
Καλημέρα φίλε μου.Το κιτ που αναφέρεις είναι ολοκληρωμένο όπως πρέπει αλλά να ξες ο χώρος είναι πολύ μικρός και πολύ σύντομα θα θες μεγαλύτερο.Τώρα για 2 αυτόματα είναι ιδανικό.Αν θες να καλλιεργήσεις όμως feminised στο μέλλον θα πρέπει να ακολουθήσεις τεχνικές τις οποίες ακόμα ίσως δεν γνωρίζεις.Οπότε σου προτείνω http://www.aeroponics.com.gr/Kit-Ec...Watt-Hps-+-MH-VKO100-+Filter/flypage.tpl.html με λίγα παραπάνω χρήματα αλλά πολύ πιο αξιόλογο συνδυασμό.
 

Ksaderfo

Active member
Χο χο σπαμαρουμε αβερτα; :D

Εγώ τα παίρνω από εμμ προτείνω το Χορτη:

www.hortisculture.com

Πολύ ωραία πράγματα, επώνυμα κτλ.. οι τιμές είναι επίσης καλές και στέλνει με curriet σε μία μέρα!
 

Papastroumf

Member
Chill ρε ξάδερφε,μην ορμάς... :biggrin: 3 Ελληνικά μαγαζιά ήξερα και του τα πρότεινα του παιδιά.Τώρα ξέρω 4 :p
 

Ksaderfo

Active member
Chill ρε ξάδερφε,μην ορμάς... :biggrin: 3 Ελληνικά μαγαζιά ήξερα και του τα πρότεινα του παιδιά.Τώρα ξέρω 4 :p

, Lolololol :D

raf,220x200,075,f,fafafa:ca443f4786.jpg
 

izfo

New member
Na rwthsw einai athhna ta magazia gt exw ena provlhma me to na mou ta steiloun kat oikon, kalutera na ta parw o idios.
 

Latest posts

Latest posts

Top