What's new

Special queen & jack herer first kör (led)

Grinko

Active member
Szerintem lassan ideje lenne atultetni, en paraznek hogy a gyokereknek nincs eleg hely.

Megtörtént....

20201110_213224.jpg

20201110_212742.jpg
 

gRazzy

Member
Okozhatta azt a levél csavarodást,hogy csapvízzel párásítottam?

Nem, en csapvizzal locsolok, parasitok es lombtragyazok, sosem volt problemam.
Levelcsavarodast sok minden okozhat mint alacsony rh, magas, vagy nagyon alacsony homerseklet, tulontozes vagy eros ventillator hasznalata miatt kialakult levelszikkadas.

Probald meg tartani az optimalis ertekeket (ho, para, megfelelo legcsere) es nem lesz gond.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
hogyne okozhatta volna, párásítót csak deszt/esö/ro vízzel használj, mert szétbaszod a membránt 10x hamarabb, és állitsd be a pH t ha kell, ne csinálj se savasesöt se lúgosesöt.... hogyafaszba ne lehetne vele ártani..
 

gRazzy

Member
hogyne okozhatta volna, párásítót csak deszt/esö/ro vízzel használj, mert szétbaszod a membránt 10x hamarabb, és állitsd be a pH t ha kell, ne csinálj se savasesöt se lúgosesöt.... hogyafaszba ne lehetne vele ártani..

? LOL, 3 eve nyuzom a boxban, a gyerek es a mi szobankban is van napi hasznalatban. Tokeletesen mukodik csapvizzel.

Ja, a csapvizunk kozel ph9. :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
az más kérdés, hogy nem veszed észre a problémát


a lightmix se pufferel a végtelenségig,,,,
 

gRazzy

Member
az más kérdés, hogy nem veszed észre a problémát

Lehet, bar nekem nem er annyit turazni deszt vizert, hogy egy kicsit tovabb birja ez a szar. :D A novenyek meg majd szolnak ha valami kinjuk van.

Ja ez egy olcso £15-os parasito, na ha 4 evente kell venni hat istenem, belefer. :D

"a lightmix se pufferel a végtelenségig"

Na ez igaz. Nemszoltam. :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
jóvan, és ha mán 10 éve tolod, akkor nyilván az a 60 nap nem fér bele, párévente xDD
 

Grinko

Active member
hogyne okozhatta volna, párásítót csak deszt/esö/ro vízzel használj, mert szétbaszod a membránt 10x hamarabb, és állitsd be a pH t ha kell, ne csinálj se savasesöt se lúgosesöt.... hogyafaszba ne lehetne vele ártani..



6.88 az es? vizem azt lejebb vigyem vagy jó az neki?
 

Grinko

Active member
Nem, en csapvizzal locsolok, parasitok es lombtragyazok, sosem volt problemam.
Levelcsavarodast sok minden okozhat mint alacsony rh, magas, vagy nagyon alacsony homerseklet, tulontozes vagy eros ventillator hasznalata miatt kialakult levelszikkadas.

Probald meg tartani az optimalis ertekeket (ho, para, megfelelo legcsere) es nem lesz gond.

H? párám okes!!
 

gRazzy

Member
jóvan, és ha mán 10 éve tolod, akkor nyilván az a 60 nap nem fér bele, párévente xDD

Jovanma' :D Csak kekeckedek...de tenyleg ilyen vagyok (nem tehetek rola) :D

Par hete ugy vettem kocsit hogy megnyitottam az autotradert, beallitottam a nekem megfelelo felteteleket, meglattam egyet, azt mondtam KELL! masnap mentem erte, igaz aznap akartam de mar este 9 volt. :D

Annyira hozzaszoktam ahhoz hogy nem kell sokat varni a postara(UK) meg hogy van sokminden a boltokban, hogy mar csak a novenytermesztesnel tudok turelmet gyakorolni. :D
 

Grinko

Active member
15.nap
Helloszijaztokh! Igy allunk a kolkokkel! Special Queennek valamiert a level vegek csavarodnak befele... Jack Herer meg valahogyan van... olvasstam exkalapon,hogy lassan fejlödik de ennyire vagy valami nem tetszik neki???
Tegnap kaptak 300-300ml wuxalt 1liter esö vizhez 1mlt a meresek a kovetkezot muttatak 6.86 PH 0171Ec (nem vagyok tisztaban az ec merovel ez az eredmeny 1.7 ect jelent? )

20201116_060520.jpg

20201116_060602.jpg
 

Latest posts

Latest posts

Top