What's new

Σένσι Στάρ & 'Ο-Τζϊ Κούς

bazz

Member
Καλησπέρα σε όλους τους σύντροφους αγρότες ! Καλή χρονιά με υγεία ,αγάπη και μυρωδάτες φούντες ! Καλή συνέχεια με τα φυτούδια σου Ganja !

Μια ερώτηση . Μου έδωσαν μια διπλόχουφτα φούντες Fruit Punch , προερχόμενες από καλλιέργεια με fem σπόρια .Προφανώς ,κάποια από αυτά έγιναν ερμαφρόδιτα και έχω περί τα 50 σπόρια από αυτές τις φούντες .Αναρωτιέμαι , τι γένος θα είναι αυτά τα σποράκια;

Γεια σου φιλε, καλή χρονια και σε εσένα.

Εισαι σίγουρος οτι ζευγάρωσαν απο ερμαφροδιτισμο;;;
Εάν ΝΑΙ. Τότε κοιτάζουμε γιατι ερμαφροδιτησαν;;
Εάν δεν υπήρχε πρόβλημα στην γενετική τους και έβγαλαν μπανάνες απο στρεσαρισα , τότε θα ειναι θηλυκά.


Εάν είχαν γενετικό πρόβλημα θα ειναι θηλυκά με μεγάλο ποσοστό ερμαφροδιτισμού.
 

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
poly dunatos o GH

wraio omoiomorfo canopy, katharo ergastirio, omorfi pastriki douleia :)

kalo-piwta na einai kolite

ευχαριστώ πολύ παλίκαρε, να σαι καλά και ο κήπος σου γεμάτος μέλι :)

Καλησπέρα σε όλους τους σύντροφους αγρότες ! Καλή χρονιά με υγεία ,αγάπη και μυρωδάτες φούντες ! Καλή συνέχεια με τα φυτούδια σου Ganja !

Μια ερώτηση . Μου έδωσαν μια διπλόχουφτα φούντες Fruit Punch , προερχόμενες από καλλιέργεια με fem σπόρια .Προφανώς ,κάποια από αυτά έγιναν ερμαφρόδιτα και έχω περί τα 50 σπόρια από αυτές τις φούντες .Αναρωτιέμαι , τι γένος θα είναι αυτά τα σποράκια;
να σαι καλά Σκουρου :) συμφωνώ με τον Μπαζ :yes:
kalo ayto me to katharisma apo tous peritous logariasmous pou dn tha s apoferoun kai pola !! ayto to kaneis mono otan paizeis m dixtaki ets ? kai prin mpeis stin fasi tin anthoforias ?

το δίχτυ δεν παίζει ρόλο Θεία, γενικότερα σε καλλιέργειες με περιορισμένο χώρο και περισσότερα φυτά ;)

παφ παφ *πας* :joint:
 

makedon

Member
Veteran
κουκλα μπροσκι ολο το σκηνικο!

αυτα τα σπαθοφυλα που εχεις στης ακρες τι ρατσα ειναι?

αυτο για το κεφαλι ? λαχταριστοτατο!!!

:lurk:
 

people_w

New member
Oti kalitero exw pii einai to OG-Kush file Hasi k tha goustara kapioa stigmi na valo k egw apla diavasa oti vgazei peripou 250g to tetragoniko k ksenerwsa.
Esy kati perisotero tha ksereis an mpwreis pes mas ti peripou vgazei.
 

Crowmax

Well-known member
Veteran
GanjaHasi pos paei i istoria edo? Giati den mas tin telioses kai meiname me tin aporia??
 

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
Καλημέρα Κόραξ :)
έχεις απόλυτο δίκιο να μου τι λες και ζητάω συγγνώμη που δεν κατάφερα να συνεχίσω
την καταγραφή και να μοιραστώ μαζί σας το Ινδικό-εγχείρημα. Ο φόρτος της καθημερινότητας
και γενικότερα οι υποχρεώσεις που έχω αναλάβει, δεν μου αφήνουν το περιθώριο που θα
ήθελα ώστε να ασχολούμαι εντατικά με το φόρουμ.

Ύστερα από 85 μέρες σε κατάσταση ανθοφορίας -και πολύ ταλαιπωρία-, χθες ήταν η μέρα του τρύγου.
Πολύ ψωμί αλλά και ιδιαίτερα έντονες οσμές, μακάρι να είναι εξίσου καλά και στα άλλα επίπεδα.

χάστα λουέγκο :joint:
 

Crowmax

Well-known member
Veteran
Χαχα δεν σου την λεω Γκανζα...σε πειραζω ισως !
Εκανες τοσο πολυ ανθοφορια ε; Εγω λεω θα το εχει πιει κιολας...
Οποτε βρεις χρονο ετοίμασε τα ξερα μοντέλα για φωτογράφιση!
Καλοπιωτα και γλυκοπιωτα ;)
 

Latest posts

Latest posts

Top