What's new

Σένσι Στάρ & 'Ο-Τζϊ Κούς

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
Σένσι Στάρ & 'Ο-Τζϊ Κούς

Καλησπέρα στην παρέα,

περιμένοντας τα Μαλάουι να τελειώσουν (~μέσα Γενάρη), ξεκίνησα 3 Σένσι Στάρ από Paradise Seeds
και 3 'Ο-Τζϊ Κούς από Dinafem. Σκάσανε όλα μέσα σε 36 ώρες και τοποθετήθηκαν σε κύβους
πετροβάμβακα(2x2cm). Μετά απο 48 ώρες και αφού ξεπετάχτηκαν για τα καλά, μπήκαν σε γλαστράκια
του 0,5 λίτρου και απόλαυσαν το πρώτο τους γεύμα.

Η συνέχεια έπεται.. με άφθονο κανναβο-πορνογραφικό υλικό.

Μέχρι τότε, παφ παφ *πας* :joint:
 

Cyanideyo

New member
Τα καλύτερα εύχομαι!! Και περιμένω το κανναβο-πορνογραφικό υλικό..:canabis::plant grow:
 

orfeas

Active member
Veteran
Τι έγινε ρε χάσι; Απ' τις σατίβες στις ίντικες; :)

Άντε να δούμε κάνα παστρικό κόλπο...
Κι εν τω μεταξύ, ρίξε καμιά εικόνα με το Μαλάουι να δούμε τον έφαγες το Τζοτζο;

:tiphat:Ορφέας
 

makedon

Member
Veteran
χολα μπροσκι,καλη αρχη κ καλα τελειωματα κ στα μαλαουι κ σαυτα.
τα μαλαουι παιζει να τα παρουμε λιγο ματι?:biggrin:
του κουραμπιε το καγκελο θα γινει παλι :dance013:
υποστρωμα κοκο?
:tiphat:
 
Last edited:

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές, τις ανταποδίδω σε όλους σας και τον καθένα ξεχωριστά :)

Σύντροφε, τον τελευταίο καιρό έχω ένα θεματάκι με τον ύπνο κι επειδή οι Σατίβες δεν
βοηθάνε στο συγκεκριμένο θέμα, είπα να το γυρίσω λίγο, να ξεκινάω τη μέρα με Σατίβα
και να την τελειώνω με Ίντικα.
Ούτε που τον πλησίασα καν τον ΤζοΤζο, δεν το πέτυχα -όπως έπρεπε- το θέμα με τα Μαλάουι
αλλά, παρά την κακομεταχείριση, ένα μικρο σαμπλ έκανε δουλειά. Σε κάθε περίπτωση, όχι χαμένος κόπος.

Μπρόσκι, ειλικρινά, ντρέπομαι να τα δείξω στη κατάσταση που είναι :comfort:
λίγο υπομονή ακόμα και θα δούμε το νέο επεισόδιο

καλό και ξεκούραστο ΣΚ σε όλους
:joint:
 

makedon

Member
Veteran
μπροσκι διαβαζα την περιγραφη του σενσι σταρ κ μαλλον με βλεπω να σε περνω στο κατοπι :biggrin: μου ξυπνησε ομως μια απορια,οταν λεει οτι το thc μερικες φορες υπερβαινει το 20%
τι εννοει?οτι η ποιοτητα του κρυσταλου πιανει 20% η οτι η ποσοτητα του κρυστλου ειναι 20% απο το συνολο του φυτου?

:tiphat:
 

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
αν την ψάχνεις για κάτι που να κλείνει διακόπτη, στο προτείνω ανεπιφύλακτα μπροσκι
καθώς επίσης και το Sadhu απο Mandala :yes:
χεχεχε, εννοεί την περιεκτικότητα σε Τετραϋδροκανναβινόλη μπροσκι..λες να μετράνε έναν έναν τους κρυστάλλους; :p

παφ παφ *πας* :joint:
 

orfeas

Active member
Veteran
...

Σύντροφε, τον τελευταίο καιρό έχω ένα θεματάκι με τον ύπνο κι επειδή οι Σατίβες δεν
βοηθάνε στο συγκεκριμένο θέμα, είπα να το γυρίσω λίγο, να ξεκινάω τη μέρα με Σατίβα
και να την τελειώνω με Ίντικα.

.....

καλό και ξεκούραστο ΣΚ σε όλους
:joint:

Το πέρασα κι εγώ αυτό με τον ύπνο, οπότε μετά τις 10 το βράδυ Τζαμαλντελίκα γιοκ! Αντ' αυτής PCK ή M x PCK και τα βλέφαρα βαριά...:) Όσο για το σενσι το έφτιαξε ένας φίλος στη Στουτγκάρδη για τη γιαγιά του με άριστα αποτελέσματα :biggrin:

:tiphat: Ορφέας
 

bazz

Member
καλή αρχή να εχεις hasi.


Και ποιος δεν το εχει περάσει αυτο με τον ύπνο μια ιντικα ειναι απαραίτητη και καταπροτιμηση ναρκωτική ιντικα.

Μιας και μιλήσατε για THC ειχα μια απορία βλέποντας τα βιντεο απο green house seeds, Βγάζουν μερικά γκροου με τις ποικιλίες που πουλάνε και εαν παρατηρήσετε το THC το μετρανε σε καθε βδομάδα, αυτο που μου κανει εντυπώσει ειναι οτι οι μέτρησης σε THC στην τελευταια βδομάδα ανθοφορίας διαφέρουν με αυτα που γράφουν στην σελιδα τους???!!!.
ΠΧ το βιντεο με το chemdog η τελευταία μέτρηση ειναι στα 9.23%THC ενώ στην σελιδα τους λένε οτι είναι 21.51%THC.
Super silver haze στο βιντεο 8.67% THC την στην σελιδα 19.11%
Arjan haze video 10.93% THC selida 21.44%
Hawaiian Snow video ThC 15.08% selida 23%THC

Σε μερικά βιντεο δεν κανουν τελευταία μέτρηση την εβδομαδα που κοβουν.????

Αυτο που παρατηρώ και εμπειρικά ειναι οτι στις σατιβες η μέτρηση ειναι πολύ χαμηλή σε σύγκριση με τελικό άκουσμα.
Τελικα το THC στην διαδικασία της ωρίμανσης αυξάνεται τοσο πολυ??? Πως ειναι δυνατόν να αυξανεται οταν το φυτο ειναι νεκρο??
και εμπειρικά να το δεις μια φρεσκοκομμένη σατιβα ειναι ελαφρια σε σύγκριση με μια ωριμασμένη.
Κατι που δεν συμβαίνει με της ιντικες και τα υβριδια, σαφώς αλλάζει η μαστουρα και σε αυτα, αλλα εχουν ενα αξιοπρεπέστατο ακουσμα οταν ειναι φρεσκοκομμένα.
 

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
12η μέρα ανθοφορίας

12η μέρα ανθοφορίας

Καλή χρονιά με υγειά και αγάπη για όλο τον κόσμο :)
Σας ευχαριστώ πολύ παίδες
αισίως, το παιχνίδι ξεκίνησε και βρισκόμαστε στην 12η μέρα ανθοφορίας

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
picture.php


και μια ματιά στον υπόκοσμο

picture.php


picture.php


καθώς επίσης και κάτι για το κεφάλι

picture.php


αυτά προς το παρόν

καλό και ξεκούραστο ΣΚ :joint:
 

bazz

Member
Εξήγησε μου λιγο τι εχεις κανει στις φωτο του "υποκόσμου";;;;;
 

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
καλή αρχή να εχεις hasi.


Και ποιος δεν το εχει περάσει αυτο με τον ύπνο μια ιντικα ειναι απαραίτητη και καταπροτιμηση ναρκωτική ιντικα.

Μιας και μιλήσατε για THC ειχα μια απορία βλέποντας τα βιντεο απο green house seeds, Βγάζουν μερικά γκροου με τις ποικιλίες που πουλάνε και εαν παρατηρήσετε το THC το μετρανε σε καθε βδομάδα, αυτο που μου κανει εντυπώσει ειναι οτι οι μέτρησης σε THC στην τελευταια βδομάδα ανθοφορίας διαφέρουν με αυτα που γράφουν στην σελιδα τους???!!!.
ΠΧ το βιντεο με το chemdog η τελευταία μέτρηση ειναι στα 9.23%THC ενώ στην σελιδα τους λένε οτι είναι 21.51%THC.
Super silver haze στο βιντεο 8.67% THC την στην σελιδα 19.11%
Arjan haze video 10.93% THC selida 21.44%
Hawaiian Snow video ThC 15.08% selida 23%THC

Σε μερικά βιντεο δεν κανουν τελευταία μέτρηση την εβδομαδα που κοβουν.????

Αυτο που παρατηρώ και εμπειρικά ειναι οτι στις σατιβες η μέτρηση ειναι πολύ χαμηλή σε σύγκριση με τελικό άκουσμα.
Τελικα το THC στην διαδικασία της ωρίμανσης αυξάνεται τοσο πολυ??? Πως ειναι δυνατόν να αυξανεται οταν το φυτο ειναι νεκρο??
και εμπειρικά να το δεις μια φρεσκοκομμένη σατιβα ειναι ελαφρια σε σύγκριση με μια ωριμασμένη.
Κατι που δεν συμβαίνει με της ιντικες και τα υβριδια, σαφώς αλλάζει η μαστουρα και σε αυτα, αλλα εχουν ενα αξιοπρεπέστατο ακουσμα οταν ειναι φρεσκοκομμένα.

ναι φίλε Μπαζ, έτσι ακριβώς είναι και οφείλεται στην οξειδοαναγωγική αντίδραση και τις μεταβολές στους αριθμούς οξείδωσης των ατόμων

Εξήγησε μου λιγο τι εχεις κανει στις φωτο του "υποκόσμου";;;;;

ξεκαθάρισα τους λογαριασμούς μου :D με το μη παραγωγικό κομμάτι έτσι ώστε να δοθεί ώθηση στο παραγωγικό

παφ παφ *πας* :joint:
 

scourouhi

Member
Καλησπέρα σε όλους τους σύντροφους αγρότες ! Καλή χρονιά με υγεία ,αγάπη και μυρωδάτες φούντες ! Καλή συνέχεια με τα φυτούδια σου Ganja !

Μια ερώτηση . Μου έδωσαν μια διπλόχουφτα φούντες Fruit Punch , προερχόμενες από καλλιέργεια με fem σπόρια .Προφανώς ,κάποια από αυτά έγιναν ερμαφρόδιτα και έχω περί τα 50 σπόρια από αυτές τις φούντες .Αναρωτιέμαι , τι γένος θα είναι αυτά τα σποράκια;
 

theia

Member
kalo ayto me to katharisma apo tous peritous logariasmous pou dn tha s apoferoun kai pola !! ayto to kaneis mono otan paizeis m dixtaki ets ? kai prin mpeis stin fasi tin anthoforias ?
 

Latest posts

Latest posts

Top