What's new

regular ελληνικά 1000w hps.

PeaceNlove

New member
Καλησπέρα!Μάλλον ήρθε και εμένα η ώρα μου να κάνω ένα ημερολόγιο καλλιέργειας.Πραγματικά δίσταζα αρκετό καιρό αλλά βλέπω ότι τα πράγματα δεν πάνε καλά άμα δεν έχεις ιδέα και δεν σε βοηθάει κάποιος.χαχα.

Εν πάση περιπτώσει μαζί θα μεγαλώσουμε τα 6 regular σπόρια τα οποία σκάσαν από το χώμα και είναι ρυθμισμένα στο 12/12 από την αρχή της ζωής τους..

Έχουμε και ένα που έχει μεγαλώσει και θα ήθελα μια γνώμη για το πόσο θέλει ακόμα μέχρι να τελειώσει..

λιπάσματα έβαζα κάτι δικά μου μέχρι τώρα με τώρα,σίδηρο άμα τα έβλεπα να χάνουν χρώμα,και ένα λίπασμα γενικής χρήσης.ΕΔΏ χρειάζομαι πραγματικά την πολύτιμη βοήθεια που μπορείτε να μου προσφέρεται..τι να τα τα ίσως και ποτε;θα ανεβάσω και φωτογραφίες σε λίγα λεπτά..Καλή μας αρχή!!!:comfort:-):)
 

PeaceNlove

New member
Λοιπόν έχουμε και λέμε.Να η μεγάλη η κυρία που της κάψαμε την κορυφή με την 600αρα την hps.
 

PeaceNlove

New member
Να και τα μωράκια τα μικρά.με αυτά θα ασχοληθούμε..δεν έχουν βγει Καλές οι φώτο αλλά δίνω μία πρώτη γεύση για να ακούσω πιο πολύ παρατηρήσεις και κάτι που μπορεί να με διορθώσει.


 

PeaceNlove

New member
Ξερω έχω παραλήψει πάρα πολλά να σας πω..παρακαλώ ρωτήστε με για διευκρηνησεις.

Grow tend αγορασμένο από το ίντερνετ 1.2χ1.2χ1.8ύψος.
Λάμπες: 1 hps 400w 1 hps 600w και 2χ24w Led γνωστής εταιρίας.
 

PeaceNlove

New member
Ερωτήσεις άπειρες έχω παιδιά αλλά μην σας πάρω από τα μούτρα...χαχα..ήμουνα παλιό μέλος του φόρουμ και έχω χάσει τον κωδικό οπότε θα μιλάμε από δω.
 

PeaceNlove

New member
Το μωράκι το μεγάλο ρε bazz πως το βλεπεις;γιατί είναι τόσο κίτρινο;του έριχνα ο χαζός πολύ νερό...Κάθε μέρα 750ml..κάθε πότε να ποτιζω;
 

bazz

Member
Θελει λιπασμα τα ριξεις... 1 λιτρο ανα 3-4 ημερες να ριχνεις
 

PeaceNlove

New member
Καλησπέρα!

Έχουμε και λέμε παιδιά.πετάξαμε σήμερα 2 (τα μπροστά όπως φωτογραφίες δεν θα τραβάω συνέχεια.μια φορά την εβδομάδα για να βλέπουμε την πρόοδο είναι καλά νομίζω 😁☺☺
 
Top