What's new

pustka

NIKT

Active member
Witam wszystkich nieobecnych. Właśnie nie obecnych. Co się stało ?? Gdzie jest życie ?? Gdzie są Polscy uchodźcy z OG ?? Wiem, że minęły prawie dwie dekady, ale.... Zero ruchu. W ogóle fora internetowe są jakby przeszłością. Teraz nie wiadomo gdzie ludzie siedzą. Youtube ??

Forum F# jeszcze jakoś dycha ale to także jest coś co ma popularność mizerną w porównaniu z dawniejszymi czasami kiedy "gości" było na forum nawet o rzad wielkości więcej.

Polski dział wygląda cmentarnie raczej ;(
 

BlinD

Active member
bez bicia przyznaję się jako uchodźca z OG, że jakoś mniej internetowy się zrobiłem. Kablówkę odłączyłem, na fora zaglądam raz od święta - najchętniej wykopałbym ziemiankę w lesie i tam zamieszkał ;). Raz na jakiś czas coś wykiełkuję, także życie jeszcze się tli w głębokim podziemiu.
Racja - nawet na innych forach, gdzie jeszcze rok temu w fotorelacjach był tłok - teraz ledwo co się dzieje...
 

eddy

Member
Siemanko,

Coś wam Powiem, mam takie przemyślenia. Ja tak jak WY dołączyłęm do ICmaga w 2006r. Sporo czasu mineło i rzeczywistość się strasznie zmieniła,nie mówie że jest źle, po prostu inne priorytety,człowiek bardziej ostrożny,wszędzie śledzenie,gpsy,ustalanie pozycji itp.Ostatnio z żoną rozmawialiśmy na temat pszczół żeby zobaczyć czy dostaniemy jakis spam na telefon czy maila.Po 3 dniach jak wszedlem na olxa wyskakiwały mi na pierwszej stronie ule,pszczoły i miody :D.

Co jakis czas wracam na forum gdzie to wszystko się zaczęło,żeby sprawdzić czy nadal funkcjonuje,mam do niego welki sentyment.Może też dlatego że wlanie mija 16 rok od wstąpienia, a 16 lat temu człowiek był 16 lat młódszy i nie musial się przejmować niczym....może dlatego że nie zdawał sobie jeszcze tak mocno spraw z ewentualnych konsekwencji?,ale też na pewno było zdecydowanie bezpieczniej i mniej "oczu" dookoła.muszę przyznać że ogrodnictwo zawsze do mojego życia wprowadzało bardzo dużo pozytywnch emocji,gdy tylko muślę o uprawie, to od razu poprawia mi się humor

Może czas spróbować ożywić forum? co uważacie?
 

NIKT

Active member
Może czas spróbować ożywić forum? co uważacie?

Ożywiajcie. Może być i w formie "ustawki". Bez tego jest jakby nudno. Życia brak _ nigdy tu nie uczestniczyłem _ raz dostałem bana 🤣_ wyproszonego. Ale czasem zaglądałem.
btw: jakieś zamkniętej jaskini niewidocznej dla google... nie macie przypadkiem gdzieś ??

ps: mi się wyświetlają reklamy damskiej bielizny. a jedynie myślę o cyckach ;)
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
elo pozdro :)
czesto zagladam na forum w trybie incognito, skopali ten nowy silnik...
chyba pugs breath
1.jpg
 

Wyrolowany

Active member
Serwus,
O matko, jak dobrze zajrzeć na icmaga. Cud, ze w ogóle hasło pamiętałem. Żałuje strasznie ze fora stały się tak mało popularne. Chyba wszystko przeniosło się na fejsa, dla mnie to jakiś chaos.
Przez kilka lat niespecjalnie interesowałem się tematem gandzioszki, ale że tak powiem - zajawa wraca. Będę zaglądał.
Piona,
czasy się zmieniają. Wszystko przeszło do głebokiego andergrandu.

Pozdro OGrefugeeeee
Finger, czyś Ty jest Finger ze starego dobrego egzo? Jeśli tak, to na pewno pamiętasz takiego irytującego małolata bia…3 :d pozdro dla Ciebie, nawet jeśli nie jesteś tym kim myśle!
 

eddy

Member
@NiceGirl przesmacznie damn!

Az sie mordka cieszy na widok takich smakowitosci no i ze ktos jedbak tutaj zaglada :).
Screenshot_20220511-210222~2.png
20220510_165440_HDR.jpg
20220510_165452.jpg


U mnie na spokojnie do klasera taka palma ;)
 

bajcus2

Active member
a ja z kolei do konta hasło zapomniałem i musiałem nowe zakładać xD
szkoda że forum poniekąd wymarło ale najwytrwalsi zostali :)
 

dilettante

Active member
Siema! Bywa tu ktos jeszcze? Ma ktos jeszcze w ogrodzie jakies pociotki Glorii i BangiHazexPurpureaTicinensis?
 

trufeel

Well-known member
Veteran
Siema.
Widziałem gdzieś ostatnio BangiHaze, ale tylko Reg
Może będziesz miał szczęście i ktoś to ma jeszcze w lodówce...
 
Top