What's new

Purple N1ggaz in my Hood

somebodyx

Member
Да ви покажа новата ни придобивка за цъфтежната с която се надяваме да решим проблема със странния звук при ниски обороти на вентилатора (проблемен димер)
:dance013: :tiphat:
 

Attachments

  • G-systems-controller.JPG
    G-systems-controller.JPG
    29.4 KB · Views: 82

somebodyx

Member
Снимката е от преди два дена. Скоро ще кача нови.
Честита нова година и да е съпътствана със здраве, щастие, Късмет , успех и ПЛОДОРОДИЕ :)
 

Attachments

  • 10877361_831124563612786_2026349600_n.jpg
    10877361_831124563612786_2026349600_n.jpg
    85.7 KB · Views: 82
  • 10888073_831124600279449_796107484_n.jpg
    10888073_831124600279449_796107484_n.jpg
    64.7 KB · Views: 83

somebodyx

Member
Браво честита и на вас и плододобив.

Честита и плодовита година колеги. :dance013: :thank you::bow
Вегетационния бокс го задвижваме с 95 CFL и за сега изглеждат добре :tiphat:
Утре ще добавиме още 1х600 в цъфтежната но с обикновен рефлектор докато си вземем аджъст или мантис което ще е скоро :)
 

Attachments

  • Mom.jpg
    Mom.jpg
    67.2 KB · Views: 76
  • Mom2.jpg
    Mom2.jpg
    96 KB · Views: 75
  • Mother-Plant.jpg
    Mother-Plant.jpg
    81.6 KB · Views: 81
  • Some-clones.jpg
    Some-clones.jpg
    91.3 KB · Views: 77
  • Some-roots-jumpin-aroung.jpg
    Some-roots-jumpin-aroung.jpg
    109.9 KB · Views: 80
  • veg.jpg
    veg.jpg
    115.1 KB · Views: 81
  • Royal-Caramel.jpg
    Royal-Caramel.jpg
    105.4 KB · Views: 80
  • R_Caramel.jpg
    R_Caramel.jpg
    89.4 KB · Views: 76
  • IMG_1802.jpg
    IMG_1802.jpg
    77.5 KB · Views: 81
  • IMG_1801.jpg
    IMG_1801.jpg
    66.7 KB · Views: 81
Last edited:

somebodyx

Member
Забравих да спомена че другата седмица чакам да пристигнат 5fem Lost Coast Hashplant и ми дадоха 1х TrAinwreck бонус от Humboldt seed organization :) ще ги видим що за стока са :D
 

somebodyx

Member
Днес пък реших да направя последна поръчка като този път се спрях на Динафем и портъчах следното:

3 х Strawberry Amnesia (Feminised)
3 x Blue Cheese (Feminised)
и като подарък си избрах 1 х Cheese (Feminised)

Някой ако е имал опит с някои от тия сортове да сподели малко информация ще е чудесно.
 

EverLast

Active member
Компанията ми е позната само като име...от форума знам,че брийдърите работят с известни clone only strains и ги феминизират. Сиренето дано да е близо до огиринала :)
 

somebodyx

Member
Компанията ми е позната само като име...от форума знам,че брийдърите работят с известни clone only strains и ги феминизират. Сиренето дано да е близо до огиринала :)

На динафем в момента гледам 2х Critical + (бонус ми ги дадоха) но ако е като Critical Kush-а Им ще цепи тикви :tiphat:
Дано иначе четох че тия сирена много смърдяли, надявам се филтъра да удържи фронта
 

Kermidon

Member
Вземи ги позакрий онези корени.Динафем много добре.Ягодата добър цвят и вкус , слаба като ефект по релакс е , малко грозновато растение е.Доколкото сирената не са толкова миризливи не сам имам на дина сирене ама скънка и индустриала смърдат най много.А тренерека е много корав щам един от първите ако намериш и джакхерер прави си регулар много доволен микс е или направо микс фем си земи джакхерер с тренерек(за търсачи на силни усещания)
Иначе бате аз съм си заплюл един пайрамайд тутанкамон сега гледам взел купата с 32-33%тхц да го вида що за изрод е тоя рудералис.
 

somebodyx

Member
Вземи ги позакрий онези корени.Динафем много добре.Ягодата добър цвят и вкус , слаба като ефект по релакс е , малко грозновато растение е.Доколкото сирената не са толкова миризливи не сам имам на дина сирене ама скънка и индустриала смърдат най много.А тренерека е много корав щам един от първите ако намериш и джакхерер прави си регулар много доволен микс е или направо микс фем си земи джакхерер с тренерек(за търсачи на силни усещания)
Иначе бате аз съм си заплюл един пайрамайд тутанкамон сега гледам взел купата с 32-33%тхц да го вида що за изрод е тоя рудералис.

абе тая ягодата го дават да е доста силна (20-22%) , да видим дали наистина е така
 

somebodyx

Member
Сложихме и третия рефлектор и пресадихме двуцевките клонинги WWxBB които бяха вкарани в цъвтежната стая :dance013:
Приготвили сме и 45литра престояла вода за поливката утре , като утре ще махнеме гроу-а и започваме вече с блуум (А+Б) :tiphat: :dance013:
 

Attachments

  • IMG_1821.jpg
    IMG_1821.jpg
    59.2 KB · Views: 76
  • IMG_1823.jpg
    IMG_1823.jpg
    74.2 KB · Views: 78
  • IMG_1830.jpg
    IMG_1830.jpg
    34.3 KB · Views: 75
  • IMG_1825.jpg
    IMG_1825.jpg
    60.7 KB · Views: 80
  • IMG_1824.jpg
    IMG_1824.jpg
    60.1 KB · Views: 82

somebodyx

Member
Поляхме големите ЕЦ 1.67 / пх 6.1
4 Роял карамел бяха пресадени и вкарани в цъфтежната
Пърпъл бъдовете изглеждат просто прекрасно
За съжаление вегетационния бокс остана почти празен (1 Роял + 4 клонинга WWxBB), добре че тия дни чакаме още семена :tiphat:
 

Attachments

  • Purple-bud.jpg
    Purple-bud.jpg
    72.4 KB · Views: 81
  • Purple-bud-top.jpg
    Purple-bud-top.jpg
    84.6 KB · Views: 77
  • WWxBB Clones.jpg
    WWxBB Clones.jpg
    89.9 KB · Views: 80
  • RC.jpg
    RC.jpg
    56.4 KB · Views: 78
  • RoyalCaramel.jpg
    RoyalCaramel.jpg
    57.8 KB · Views: 75

EverLast

Active member
Много добре! Само да попитам.......колко планта има под лампа..доста гъсто заселено ми се вижда :D
 

somebodyx

Member
Много добре! Само да попитам.......колко планта има под лампа..доста гъсто заселено ми се вижда :D

Идеята е да има 12 планта под лампа като всички са топирани по два пъти :)
 

Kermidon

Member
Аз когато бях горе при маняците от Амстердам те слагаха в 11л саксии на 1000в по 16бр
на 600в по 12 на 400в по 9бр.Но всичкото клонинги , техния разтеж не е точно същия като тея на семките по 1 клон по-малко имат на разклонение и заемат по-малко място но съм на мнение ,че от семка му трябва повечко място.Това е мое мнение.Иначе замисимост от големината която искаш да постигнеш.Все пак са фото и могат да се контролират. Много са хубави пу пу пу
 

somebodyx

Member
Аз съм на мнение че трябва да се заселват селските райони :D :D :D след няколко дни идва първата партида семена ( 5х Lost Coast Hash Plant на Humboldt SO + една семка Trainwreck бонус), та наскоро си говорихме с един приятел той каза че тия хаш плантове не били силни изглеждали кристални и били добри за хашиш и че давали добра реколта но не били силни?!? Някой има ли мнение по-въпроса ако се е сблъсквал с нещо подобно?
А относно Trainwreck-a четох че бил адския чук ама гледам само регулари имат и почвам да си мисля че ще е регулар тая семка бонус - днес им писах да ги питам дали е регулар или феминизе ама още нямам отговор.
Мерси предварително :) :tiphat:
 
Last edited:

EverLast

Active member
Идеята е да има 12 планта под лампа като всички са топирани по два пъти :)

Ясно..аз залагам по 6 под лампа ако е 600 вата и 4 ако е 400.

А относно мнението на твоя приятел... не знам какво е пробвал и какво точно визира подHashplant може би Афган или нещо друго но мисля,че просто не е попаднал на добър фенотип:tiphat: Trainwreck Arcata Cut пръска мозъци :laughing:
 

Kermidon

Member
Относно хаш плантовете гледах х 18 пюр пакистани хаш плант много тегло , много слабо , груба мутация , адски много кристали , супер мирис и много добър вкус на хаш , но на мара си е много слабо , а е 99% индика и уж беше фем от резерва привада.Купувана беше лично семката от брийдера.Но както казва Еверласта просто кофти фенотип , понеже афганите също дават доволен хаш.Хаш става от всеки домат просто хората които ги продават тея хаш плантове ги продават за това , че именно ефекта е за хаш определен диапазон на тхц %.Иначе нали се сещаш хаш от афган или хейз , че ако е хаша 30-50% то марата е към 15% , а оила си бие кам 65-70%.
Докато при хаш планта е марата е ниски стойности за да има мед ефект в хаш(състояние)Мед ефект го дават от 9 до 17 % тхц друго всичко е търсачи на усещания.Еверласт ти за тея 6 на 600 и 4 на 400 говориш за почва 15-16л на бр сигурно?
 

EverLast

Active member
@Kermidon
Без значение от медиума..това са плантовете,които слагам под лампа.
Soil 11L контейнер
Coco 6.5L контейнер
Почва вече ползвам само за майки а под лампите вс е кокос както казах в 6.5л контейнери :)
 

Latest posts

Latest posts

Top