What's new

Pokój Bez Klamek

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Doc, thanks brotha ! I'm ghope that You like my works same as I like Yours, AXE clone from Your's Bubble Axe seeds is one of my very best keeper plants, is more OG then original OG clone I got, we'll make this weed famous.

Niebawem bracie Żelazny, niebawem:D Fotki porobione tylko trzeba poprzebierać, ogólnie to wkurwnia mnie na maxa limit zdjęć przy uploadzie i przy postowaniu,sam wiesz...ehhh
Chcciałbym Ci bardzo podziękować za całą okazaną pomoc i wsparcie w moich ostatnich projektach, nie zostanie Ci zapomniane bracie!


Tymczasem pragnę wszystkich uroczyście poinformować, że małymi kroczkami rusza "Crazy Monk Genetics" czyli pestony z ogrodu wuja lepto.

picture.php


Jak będziecie w najbliższym czasie zamawiać z seedboutique albo z seedbay, jeśli zapytacie Clarence'a możecie liczyć na 5-pack amnesia f2 lub 10-pack NYCD F3 mojego autorstwa jako freebie do zamówienia, paczek puściłem amnesia x 50 i nycd x 20 do butiku i baya 50/50 więc kto pierwszy ten lepszy.

Za jakiś czas, tydzień do dwóch wrzuce trochę strainów na seedbay. Gdyby kogoś interesowało to tu jest lista crossów jakie strzeliłem tym razem:

Fat Cindy -(C99 x Sour Bubble(FatBoy male cut))

Cheesella -(UK Cheese x C99)

Bubble99 -(Sour Bubble(Dream cut) x C99)

Amniesia Bubble -(Amnesia x Sour Bubble(FatBoy male cut))

Bubble Diesel -(NYCD f2 x Sour Bubble(FatBoy male cut))

Amnesia Blues -(UK Blues x Amnesia)

NYC Bubble -(Sour Bubble(Dream cut) x NYCD f2)

Blues99 -(UK Blues x C99)

Fat Witch -(Witches Weed x Sour Bubble(FatBoy male cut))

Fat Cheese -(UK Cheese x Sour Bubble(FatBoy male cut))

Sneezia aka Cheesia -(UK Cheese x Amnesia)

Amnesia99 -(Amnesia x C99)

Blues Brother -(UK Blues x Sour Bubble(FatBoy male cut)

Dream Bubble -(Sour Bubble(Dream cut) x Amnesia)

Blue Cheese 1.0 -(UK Cheese x Blueberry)

Blueberry Blues -(UK Blues X Blueberry)


I dla kolorku klon 'The X' który znalazłem w pestkach Peyote Purple:

picture.php


picture.php


picture.php


Peace
 

Control_

Member
Wielbicielem in nie jestem, ale zaglądam i podziwiam was chłopaczki za to co wam tam rośnie i za te geny które produkujecie. Polska ! Biało czerwoni ! :D

pzdr,
 

Amnnesia

Member
Hejka Lepto :) projekt naprawde godny podziwu i genetyka na wypasie powodzenia przyjacielu i czekam niecierpliwie update Pozdrowionka ;)
 

TheCreator

Member
Veteran
Najbardziej ciekawi mnie, co może kryć się w genach pod nazwą Witches Weed :biggrin:
Smakowite ostatnie kolorki, pozdro :tiphat:

p.s. jeśli można- skąd kulki PP? Poszukuję usilnie ostatnio.. :)
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Dzięki za dobre słowo ludzie! Staram się jak mogę hehe

theCreator, Witches Weed to (sfvOG x chemD) x c99 od Dutchgrown, to była bardzo mała, limitowana seria pestek zrobionych z Rezem. Ostatecznie u mnie na ogrodach został wyselekcjonowany z tych genów klon nazwany "WITCH", to jest ulubione palenie Leptożony. Zdecydowana dominacja genów Cindy, spoko plon i ananasowy posmak, high fajnie zbalansowany indiva/sativa 50/50.
To właśnie na wspomnianym klonie WITCH jest zrobiona moja FatWitch.

Co do pestek Peyote Purple to zobacz na stonie canna biogen, jak tam nie ma to bezpośrednio Charliego pytaj.


Oto moja Blueberry#1, ta roślina przerosła moje oczekiwania co do jakości, jeśli chodzi i stukturę kwiatów to jedynym z czym mogę ją porównać jest OGkush, arcytwarde i oblane. Zapach jest jagódkowy i intensywny, po otwarciu słoika każdy wie, że to jest to... smaku nie da się z niczym pomylić, mocny i słodki. High zdecydowanie indica choć nie kładzie z miejca jak np. sour bubble. Jesienią na pewno strzelę kilka crossów na tym klonie...

BB#1:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


peace
 

w33dman

Member
Witam, widzę że tu Wyższa Szkoła :) Widać że Twoja Blueberry produkuje bardzo zbite kwiaty, robiąc jakieś crossy pomyśl o outdoorowcach, może jakiś cross z szybką sativą? ;)

Pozdrawiam, powodzenia, peace.
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Oj trochę się zamuliłem z tematem ale jedziemy dalej...

Weedman, dzięki ! Ja osobiście robię tylko indoor, jedyna styczność jaką mam z genami out to taka, że mam zapasik genetyki w lodówce w nadziei na lepsze czasy...

Ale.. Być może, za niedługi czas, CMG rozwinie się sekcja outdoor. Oferta powiększyła by się o kilka wariantów out nad którymi od kilku lat pracuje pewien zacny breeder, nasz rodak. Głownie będą to automaty ale kiełkuje mi w głowie pomysł na pokrycie automatycznym pyłkiem kilku klonów jakie mam na stanie, ciekaw jestem jak by to wyszło...
Więcej w tej sprawie wkrótce...

Jak wcześniej wspominałem CMG oficjalnie ruszyło, narazie tylko na seedbay'u ale następny rzut nasion już szerzej pójdzie w świat.
Chciałbym podziękować Wszystkim tu na IC za wsparcie i dobre słowo, bardzo dziękuję testerom za chęć siania moich nasion, mam nadzieje, że wszystkim wyrosną rośliny z których będą zadowoleni a część zechce wrzucić jakiś raport czasem.

Otworzyłem niedawno social group dla CMG, zapraszam wszystkich Którzy mają pojęcie głównie o uprawie IN ale jak wyżej wspomniałem niebawem CMG może rozwinie sekcję outdoor więc dla każdego powinno coś się znaleść ciekawego... oto likn do social grupy:
https://www.icmag.com/ic/group.php?groupid=153
Zachęcam do wszelkiej krytyki, dzielenia się spostrzeżeniami oraz sugestii co i jak mógłbym lepiej robić.

Już ruszył projekt femi, niebawem założe temat w CMG social group opisyujący wszystko ze szczegółami, oczywiście fotki też będą. Kilka elitarnych klonów będę mam nadzijeję odwrócić azotanem srebra by dały pyłek, powstanie kilka wariantów S1, S2 oraz krzyżowki elite x elite. Najbardziej liczę, że uda mi się otrzymać pyłek z klona Abusive OG Kush, chciałbym zrobić linię ulepszoną o strukturę kwiatów OG na innych elitarnych klonach. Oto lista klonów jakie mają zostać poddane zabiegowi:

UK Exodus Cheese
UK Blues
Abusive OG Kush
Las Vegas Purple Kush
Axe
Dream
Blueberry
C99(4 różne phena)
white s1( 2 phena)
X
Amnesia
peyote purple
....

Niebawem więcej klonów pójdzie na testy...

A teraz coś dla oka, trochę fotek z ostatniego grow. Na początek 2 panienek Fat Witch które testowałem u siebie niedawno:

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
A tak wyszły C75 x FatBoy, C75 to mój keeper chemdog double D f2 by HOT CARGO..

picture.php

picture.php

picture.php


Tak wyszedł mały inbreeding na genach Sour Bubble, Dream x FatBoy:

picture.php

picture.php
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
picture.php


Cinderella 99, mój keeper nr2. Najbardziej pachnąca ze wszystkich, słodkim ananasem:

picture.php

picture.php

picture.php
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Cinderella 99, keeper pheno nr1. Najmocniejsza ze wszystkich Cindy jakie mam, plonem nie powala kwitnie najszybciej, daję ładne, zbite kwiaty a efekt jest nadspodziewanie hazy:

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


peace
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Hej Creator, dzięki !

Głównie o to mi właśnie chodzi, jest kilkoro prawych, rodzimych dystrybutorów do Których się odezwę jak nasion będzie więcej na sprzedaż. Narazie tylko seedbay, może niebawem seedboutique, jest jeszcze jeden mały polski sklepik gdzie zrobiłem mały drop ale trzeba sobie przez google poszukać hehe;)

Crazy Monk Genetics dostało nareszcie własne podforum na naszym przytulnym IC: https://www.icmag.com/ic/forumdisplay.php?f=65747
Zapraszam wszystkich serdecznie!
Dla testerów założyłem specjalny thread do wrzucania fotek/info na temat: jak Wam idzie z pestkami od lepto, jak ktoś ma więcej czasu/zapału to może własny thread założyć, było by fajnie. Oto link do wspomnianego thread'a: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=245439

Projekt CMG femi idzie wspaniale, udało mi się skutecznie odwrócić płeć wszystkim roślinom, teraz tylko czekam i obstawiam która pani sypnie pyłkiem a która nie. Najbardziej ciekaw jestem jak pójdzie z UK Exodus Cheese, ten klon wielu próbowało odwrócić, w tym moi przyjaciele z wieloletnim doświadczeniem, udało się uzyskać męskie kwiaty czyli tak jak umnie puki co ale pyłku ni chuja. Green House Seeds twierdzą, że odwrócili tego klona ale jak patrze co ludziom rośnie w ogrodach z tych pestek a co u mnie to myślę, że w ghs robi się nie nasiona a jedynie pieniądze hehe

Kilka nowych dziwczyn zamieszkało w pokoju bez klamek za sprawą naszego ziomala któremu serdecznie dziękuję ! Są to bardzo zacne krzaki : Exodus Psychosis, Psycho Diesel (Psychosis x Diesel) oraz Jakie P (Psychosis x Jack Herrer) wszystko mega OLDSHOOL, na pewno będzie ciekawie..
Od innego z ziomali dostaniemy niedługo oryginalne klony Pre 98 Bubba Kush oraz Chemdawg D, tego samego na którym Rez zrobił swój IBL. Od ziomka co się z tym klonem bawi od kilku lat wiem, że Chem D nie jest za bardzo stabilny i raczej nawet nie będę nawet próbował odwracać jego płci... Już wiem skąd te hermy w chem ibl, niektóre odmiany tak po prostu mają, że wywalają pojedyncze banany pod koniec kwitnienia, konkretnie na samym chem ibl bananów bywało po kilka i nie pyliły, podobną cechę posiadają geny Blueberry.

Czas na trochę fotek z hermienia dziewczyn, więcej fotek w temacie temu poświęconym: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=245382
To są wszystko dziewczyny:

Amnesia:

picture.php


Abusive OG Kush:

picture.php


AXE:

picture.php


Blues:

picture.php
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Garberville Purple Kush:

picture.php


C99#I:

picture.php


Dream:

picture.php


UK Exodus Cheese:

picture.php


picture.php


one love !
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witaj Lepto.

Ladnie wszystko u Ciebie rosnie dbasz o szczeguly a to bardzo warzne , coz moge powiedziec , trzymaj poziom i duzo zdrowia i milosci :D

poZZdro

p.s. a jeszcze niedawno nie rozumiales czemu fem, ze to nie dla rolnikow itd... teraz cieszy mnie ze poszedles ta droga .
 

hodowca

Active member
Veteran
bo fem nie jest dla rolników czy hodowców ,tylko na sprzedaż ...
,ale w sumie też nasze hobby musi dawać satysfakcje i pieniądze no nie ? ;)

pozdro !
 
Zgadza sie. Najwazniejsze tylko zeby nie przysnioly one glownych celow i nie byly celem same w sobie. Wszak idee sa najwazniejsze, odkrywanie tajemnic tego szlachetnego ziela i dzielenie sie nim z potrzebujacymi<chorymi>. U kolegi widac ze wklada duzo serca w to co robi i zdjecia pieknie to oddaja. Respekt.
 

Leptosoma

s&#596;&#305;&#647;&#477;u&#477;&#8513; &#670;uoW
ICMag Donor
Veteran
Dzięki Zielu !

Femki będą, owszem.. ale linie regular też będą i będą udoskonalane. Jak Hodowca pisze ktoś musi dbać o Hodowców;) Chujowo byłoby obudzić się pewnego dnia i zobaczyć, że same femki w sklepach... wtedy szaraczki będą uzależnieni od kupnego ziarna, mi się kojaży to z jebanym MONSANTO(google it) i jestem przeciw temu choć wszystko właśnie ku temu zmierza..

Mój mały projekcik FEM jest bardziej próbą połączenia ELITE z ELITE czy utrwalenia pewnych cech które pozwalają te rośliny nazywać elitarnymi, nie jest celem tutaj eliminacja samców absolutnie.

Na najblizszą przyszłość planuję połączyć kilka naszych elitarnych klonów z samcami odmian lokalnych, stabilnych i sprawdzonych jak PCK czy Deep Chunk.. Na przykład jeden projekt zakłada zrobienie BX na pre98 Bubba Kush przy użyciu samca Deep Chunk, w BX poszukali byśmy samca, jeśli się nie mylę to wtedy będę np. mógł ubić swojego klona FatBoy bo zostanie w tyle...

reasumując: miłośnicy regularów, Hodowcy, domorośli breederzy oraz hejterzy masowej feminizacji śpijcie spokojnie...
seksmisja-620x300.jpg


peace
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

Witam! Szybki up co tam w trawie piszczy. Male grubaski maja sie calkowicie dobrze. Z jedenastu reg zostalo 8 dziewczynek!!! Zostawilem 6 z powodu braku miejsca pozostale dwie tj BubbleDiesel i Cheesella znalazy nowa miejscowke u kolegi po fachu. Chcialem dodac, ze nie bylo zadnych problemow z kielkowaniem. Dwie fatwitch okazaly sie jajcarzami niestety bo bardzo na nie liczylem no ale...i tak nie jest najgorzej heh. Widac dobra reke przyjacielu Lepto i duzo serca wlozonego w projekt... rosnal przepieknie!!

ok fotki:
fatcheese pheno 1
picture.php


fatcheese pheno 2
picture.php


cheesella:
picture.php


bubble diesel pheno 1
picture.php
 

jahman

Active member
Veteran
bubble diesel pheno 2:
picture.php


nie podpisalem:
picture.php


razem:
picture.php


picture.php


picture.php


Pozdrawiam i duzo dobrego zycze w nowym projekcie przyjacielu!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witajta siostry i bracia

Wszystko jest kwestia podejscia do sprawy , moim skromnym zdaniem nalerzy sie cieszyc z kazdego projektu , pomyslu itp. naszych kolegow , a juz napalac nas duma powinno ze to POLSKA sila zabiera glos w tym temacie . Szczesiem samym w sobie jest zajmowac sie hodowla/uprawa tych pieknych roslin , ta mozliwosc wcielania sie w matke nature to juz jest cos ala POPULUS ale mniejsza z odczyciami mymi hehe faktem jest ze hobby mamy nie typowe i glowy pelne informacji o ktorych inni wyjadacze obcego chleba nie maja pojecia , zajmuje to hobby nam dos duzo czasu i kazdy co uprawia in , out wie o tym , duzo osob ciagnie temat po nascie lat .
Rozmyslajac sobie nad tym to nasuwa sie pytanie ? skoro to hobby daje nam tyle przyjemnosci i tak bardzo kocham to co robie to czemu nie mial bym sie zaczac dzielic moja radoscia z innymi ? Tych co znam i mam to obdarze zawsze , ale jest mase ludzi ktorzy nie korzystaja z zadnego forum a uprawiaja - tam tez chcial bym dotrzec . Feminizacja powstala w calkiem innym celu , a nam jako ogrodnika latwiej jest siac z femek , pylic mozna do woli , revegi , kony ... da rade wszystko .

Krokiem ktory mowil by ze to na sprzedaz bylo by ( to moje zdanie na temat tego ) zamykanie genow , czyli zrobie takie sionka z ktorych wyrosna piekne panny ale ty nie dasz rady zapylic tego krzaka .

Radosci pelen jestem i pelen dumy z naszego kochanego LEPTO ! tak trzymaj bracie ! i zapraszam do siebie na moje 1 vegi dinner :D

Zagadka pieknego kwiatka ...thx BRO.

picture.php


Nie tylko masz glowe pelna pomyslow ! serce pelne milosci to twoje 2 imie bracie .

Poznasz sam co to hehe najbardziej to sie z tego ciesze , smuci mnie to cos ale co tam , korzonkow jeszcze nie ma ale napewno sie pochwale jak je wystawi , potem pobiore cos wysadze , zadbam , zaobserwuje , zetne , zjem i bede wiedzial czego dokladnie szukasz a to da mi odpowiec na pytanie czego dokladnie szukasz hehe i z radoscia cos wybiore z mego ogrodu i sie klonem podziele :D

Jahman - dobrze wszystko wyglada :D wymalowales pokoje ? czy kraj zmieniles ? skromnie powiem KOCHAM CIE bracie i dbaj o siebie ;)

Wszystkim zycze duzo zdrowia i milosci .
 

Latest posts

Latest posts

Top