What's new

'Plantacja z Internetu' - Gazeta Lubuska (Piatek 14 Stycznia 2004r)

Mr. Smee

Member
a gdzie poszlaka? :biglaugh:
"susza wywarla wielkie spustoszenie...maliny sie koncza..."
"bylem z zona w Hali Mirowskiej, gdzie ja mialem aparet Zorke 5,... i zrobilem kilka zdjec!" :biglaugh:
 
D

dEv-9

Chyba nie poznalaes w pizzeri laski i nie poszliscie do damskiego kibelka na male co nieco hehehehe. :biglaugh: :eek: :friends: Pozdro. :smile:
 
D

dEv-9

Co do cipki chlopaki.... to mam dla was zyczenia z nia zwiazane. :biglaugh:



Obyś w łóżku był tak mocny jak zajączek wielkanocny,
żeby była też owocna Twoja Palma Wielkanocna,
abyś spuszczał się z fajfusa tak obficie jak w Dyngusa. :eek:
 
D

dEv-9

Swieta - czas rozmyslem hmm dochodze do tego ze bede chyba musial calego boxa wyklepac na wymiar bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedniej szafki. :rolleyes:
 
D

dEv-9

No niestety w bloku. :smile:

Szafa musi miec wymiary 80 cm x 50cm, albo 90 cm x 40 cm no i tak conajmniej 170 cm wysokosci hmm nie orientuje sie nikt ile w polsce sklejka twarda kosztuje? Eh chyba sam bede musial wybudowac. :smile:
 
Jesli chodzi o takiego typu sprawy to moze ci pomoze castorama ( troche malo dbajaca o klienta ). Wydaje mi sie w twoim miescie moze byc. Tam znajdziesz sporo rzeczy do wybudowania i " ulepszania" domu. Ja mam u siebie ten sklep ale i tak nie bywam tam zbyt czesto.
 
D

dEv-9

Hehehe no u nas tez jest od pol roku? :smile:

Jutro na 100% tam zajrze bo to jakies 10 min drogi odemnie. Pozdro pozdro Elo elo. :canabis:
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
dEv-9, co do sklejki to pamietam ze sporo kasy musialem wydac na nia. Na boxa najlepiej nada sie sklejka 10mm (szerokosci) a jeszcze lepiej 12mm. 1 m kw kosztuje ok 20 - 25zl. Na taki box co myslisz to pareset zeta niestety pojdzie. Ale jak masz kase to sie opyla, bo oszczedzasz zdrowo na dilerach. W castoramie jest troche drozej, poszukaj jakiegos lokalnego skladu drewna, wszystkie maja sklejke :wave:
 
D

dEv-9

kov hmm wymyslilem nowy patent, bo moge miec szafe na wymiar ale bez drzwi bo to jest taka jakby pulka na ksiazki, a drzwczki sobie zrobie z tej sklejki. :smile:

Zreszta zobaczymy na dniach jak to bedzie. :canabis:

A to cos dla tygryskow:

http://hem.passagen.se/jakes/Ass.jpg :eek:
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Oooo zesz czloowiekuu, tak, to jest to co tygrysy lubia najbardziej. Wlasnie mi poprawiles samopoczucie po tym nudnawym swiatecznym dniu.:)
 

Latest posts

Latest posts

Top