What's new

PC box 2x Nirvana NL

Status
Not open for further replies.

Kukutyin

Member
I call bullshit on this!

Nem azért, de soha egy magcégnél sem láttam konkrétan kiemelve, hogy mi bizony ajánljuk neked a flush-t. Barom hatásvadász kenderhíres portálok szoktak ilyesmiket beböfögni és ők is csak az éppen aktuális elmeállapotuknak/kedvüknek megfelelően ütnek hasra és születik meg a "11 pro-tip, hogy legyenek a legalsó bugáid akkorák mint egy bantu néger eres fasza" ... vagy esetleg beugrik egy-két termékhirdetés is amivel sunyin reklámoznak, pl.. "az új Kenderlovag lófütty spektrumos led lámpákkal hihhhetetlen eredményeket értünk el". És akkor ott figyel egy lila (csak tudnám mi a picsáért kell ez a parasztvakítás, legjobb minőségű fehér cob azt csapjad nekik, nem kék meg piros, meg LILA!!! ledek)

Flushölni pedig a pókerben kell, vagy annak aki jól telenyomta a wct.

A legjobb amit tehetsz, hogy az utolsó 1-1.5 hétben nem tápozod legfeljebb, de átmosni a földet hülyeség szerintem.
 

iwantmorebuds

Active member
Sok vitat olvastam errol :D de altalaban a ne flsuholjunk nyert, de vannak esetek mikor azert megiscsak ajnlott lehet
Ha jol tudom legfokepp a N tudja befolyasolni az izt, tehat nekem logikusnak az tunik ha akkor flusholjunk ha meregzoldek a levelek. :D
Mondjuk ezeket en nem flusholnem ez alapjan.
 
S

ShivaDiva

Sztem van kulonbseg,igaz en sem flusholok,utolso 10 nap csak jeges vizet kapnak..
 

Medicropper117

Active member
Jeges vizet. Az se rossz. Én túrós pöccsel szoktam csapkodni. Az is jó. De a ráolvasás is segít...sőt szerintem a növény ha jól van etetve kisárgul rendesen viragzas végére. Már amelyik mert van ami csak akkor ha tiszta vizet kap.
Meg miféle nitrogénszint meg stb stb. Hagyjuk már. Kétpofára zabáljátok a holland gyumolcs/zoldseg kombot de a fűben egy kis N már nem jó:) Tudom h a termés és a virág nem ua de nah. Kicsit olvassatok utána jobban annak hogyan is működnek a dolgok egy növényben;)
Arról nem beszélve h nem ugyanazt a novenyt futtatjatok honapok ota amibol a maximum ki van hozva es már csak az ízzel kellene kezdeni valamit.
 

GK_420

Active member
Én ma áldozatot mutattam be az Isteneknek a jó termésért...én erre esküszök! A legtutibb termésnövelő módszer az elmúlt 10 ezer évből...
 

Solon

Well-known member
Én ma áldozatot mutattam be az Isteneknek a jó termésért...én erre esküszök! A legtutibb termésnövelő módszer az elmúlt 10 ezer évből...

Remélem raktál mulcsot is a tövébe, mert a jó termesztő ismérve, hogy mulcsot használ.
Illetve sikeres termesztő nem lehetsz mulcs nélkül. Lehet magához a mulcs Istenéhez imádkoztál???

Legyen bő mulcsod. Peace.
 

GK_420

Active member
Remélem raktál mulcsot is a tövébe, mert a jó termesztő ismérve, hogy mulcsot használ.
Illetve sikeres termesztő nem lehetsz mulcs nélkül. Lehet magához a mulcs Istenéhez imádkoztál???

Legyen bő mulcsod. Peace.
Köszönjük emese, sokat tettél hozzá megint. :laughing: A te sikereid sose fogjuk utolérni sajnos. :(
 

DooLhof

Member
Történt egy kis baleset és pénteken, amikor még kb 4 órájuk lett volna vissza a nappalból lekapcsolásra került az elosztó amin voltak véletlenül... Most értem haza és tűnt fel a dolog, felkapcsoltam és átálítottam az időzítőkapcsolót, hogy mostantól menjen 10 órát a fény nekik, a venti meg ugye megy folyamatosan.
Kérdésem, hogy lehet valami baja a növényeknek ettől a gikszertől? Az egyik levélen észrevettem ilyen sárgás cseppszerű dolgot, ami furcsa volt. Ugye a venti se ment nekik péntek óta, szóval kicsit félek a penésztől, de nem láttam semmi rendelleneset azon kívül, hogy sárgábbak és száradtabbak a levelek, mint voltak. A szobában végig kb 20-22 fok volt, szóval nem volt túlzottan meleg.
Csütörtökön kaptak esővizes flusht a fürdőkádban, szóval jó sok víz volt a talajban, ami nem igazán párolgott el, még mindig vizes a talaj felszíne.
 

Medicropper117

Active member
Nem kifejezetten tesz jót a rutin megszakítása meg a sötétsokk de sztem itt már nem zavar be.
Viszont a bugákat óvatosan nyisd szét és nézd meg belül. Főleg azokat ahol nagyon ramatyak a levelek. A penész bent terjed el. Mire kint látod bent már megy a buli penészfalván.
 

GK_420

Active member
Szedni amúgy mikor akarod? Itt többet már nehezen tudsz kihozni ezekből. A párát is kéne tudni nem csak a hőt amúgy...de ez elég penész veszélyes lehet. Én leszedném most...
 

DooLhof

Member
Megvolt az aratás. Hát a jobbos növény szerintem herma lett, de nem vagyok benne biztos, alul vannak furcsa "virágai", amiket hermás képeken lévő növiken láttam kis keresgélés után.
A baloson mintha nem lenne ilyen, vagy csak alul 1-2.
Mennnyiséggel elégedett vagyok így ránézésre.
Felaggatva száradnak 1 hétig kb a járó ventik mellett.
 

DooLhof

Member
Megnéztem a virágok között a nagyobb bugákon, de nem láttam gyanús dolgot, kicsit nedvesek voltak, szóval lehet megelőztem a bajt.
 

Anabolictesto

Active member
Sziasztok 2 hét mulva szeretnék klónozni egy kültéri anyát szerintetek van értelme? mennyit várhatok róluk gondosan tápozval és nevelvel
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top