What's new

OUTDOOR 2009

K

kiree

Dejte prilimat kašno fotko kolko klopov skinete vsak outdoor :D . Danes sem se lotil pripravljat novega placa (v bistvu je star samo ge že 2 leti ne nucam) in vidim da "mi" je nekdo tam zasadil par oljk :S. torej, naredil nisem nič in fasal sem 3 klope kljub temu da sem se cel prešprical z repelentom.
 

weedster

Active member
pa toti klopi so en kurac, glih danes sem meu na hrbtu enga :/ pa sploh nisn šou zadnih 5 dni blizi gozda ... vsepovsod so prasci :mad:
 

dutchtulip

New member
ko sm presaju ven, so me komarji (tigrasti - t'črni !!) dobesedno požrl. dubu sm cca. 15 pikov po nogah in rokah, tko da....:(. sicer so me pa tut že sršeni oviral. huh kaj še bo, glede na to, da sem prvo leto v tem. :]
 

may22

New member
album.php
 
Last edited:

al3ck

Member
ja tej komari so res u kurcu...to so uni ki so iz afrike pršli...ki te prau zaboli ko te pičijo...miljon jih je....a klopov skoraj da ni...js nisem še nobenega fasau pa sm kr neki biu po gozdu..
 

weedster

Active member
bagseed ... lets call it Sienna xD

picture.php


in še lasko mix :D ... hehe ka pa se je tisti na desni strani zgodlo :D ( ko sn prišo na plejs sem si mislo wtf ? od kdaj sem te 3 posado na en špot xD )
picture.php


peace
 
S

shushslo

k smo ze pr klopih....lansko leto sm placal sezono z 11 klopi do sredine junija,letos sm mel prvega ze konec februarja in do zdaj se enega...zime niso več tako krute in s tem klopi prezivijo in se razmnozujejo k zajci ...ugotovil sem da,če se namažem z arganovim oljem po nogah,rokah in po gojzarjih se me ta golazen izogiba in se najde le redko kje da ga vidim da leze po meni.je pa revez moj pes k mu vsak dan najdem klopa ali pa dva... previdno,ta golazen nam lahko zjebe marsikaj...cepil se nisem,razen 10 let nazaj v vojski,zato sam upam da me cez par let ne bo kaj zvilo..do takrat pa grow on!!!
 

Peksman

Member
Ma dej letos je nenormalno velik klopov. en dan sm jih 9 dol pobral, pa hodm na isti plac že par letpa je bil max 1-2 na leto. Drgač pa ljubice lepo uspevajo, pa upam da jih preveč ne zebe
 

mihakt

Member
medved zlo lepe bilke. a ti je pol skalila kakšno seme od esbe-ja? tulip pokaž kakšno fotko če maš od leb27 in ostalih danskih :) lp
 

Peksman

Member
Hudiča in ta mraz. Baje da nehajo rast pod 10 stopinjami, pod 5 pa lahko prihaja do poškodb tkiva in to glih ko so se navadle da jim je toplo. Me zanima, kakašna je verjetnost da hermiči ratajo.
 

firrolc

New member
ne bo hudga zaradi tega mraza :wink:

mogoče kdo pozna kako sorto al pa ma kako semenko primerno za outdoor ki poči čisto u izi, minimalno?


pa še listek za n konc:
picture.php




 

dutchtulip

New member
medved zlo lepe bilke. a ti je pol skalila kakšno seme od esbe-ja? tulip pokaž kakšno fotko če maš od leb27 in ostalih danskih :) lp

ja bom posliku, sam zdej je zaliu dež, tko da bo neki cajt še trajal, da bom šel pogledat!
zadna fotka leb27:
dsc00537.jpg
 

Latest posts

Latest posts

Top