What's new

OUR GALLERY

Mezinima

Member
mamky : Angel Heart -2x (Mr.Nice seeds)
Canalope Haze (DNA)
SSxBW
 

Attachments

  • SAM_1383.JPG
    SAM_1383.JPG
    43 KB · Views: 50
  • SAM_1384.JPG
    SAM_1384.JPG
    41.6 KB · Views: 53

benjichaouat1

Active member
Veteran
Muzu se zeptat na ucel tohohle threadu? Co si mam predstavit pod nazvem naše galerie? Jde mi jen o to, co muzu v budoucnu na tomhle miste cekat. diky.
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
Muzu se zeptat na ucel tohohle threadu? Co si mam predstavit pod nazvem naše galerie? Jde mi jen o to, co muzu v budoucnu na tomhle miste cekat. diky.

Zdravím,
tak budou probíhat nějaké selekce, nějaké pěsty pod "watážema", zatmívačky atd... :)
 

Mezinima

Member
budeme sem přihazovat různé aktualní fotky,matkáren,genetiky, samce,ale starší fotky z lonska už sem davat nebudeme.toho by bylo moc nadlouho,a toho času tolik není,bude to přibívat pomalinku :)

jen,momentálně máme v matkárnách - RECON (DNA)
Kandy kush x skunk (DNA) skvělé aroma :)
OG18 x skunk (DNA)
Canalope haze (DNA)
Angel Hearth (Mr.Nice) 2phena
SS x Bw

další selekce : SHARK SHOCK (shanti)
Warlock (serious seeds/magus)

chceme udržet samce jak žraloka,tak warloka
 

BelladonnaAA

New member
Zdravíčko,

zajímavé geny

chci se zeptat z kolika semen selektujete?
budete sem dávat i květy?Sem zvědavej na tu OG18xskunk

chápu dobře,že sou to vaše crossy?:dance013:
 

Gr@zzl

Member
zdravím vás moce pěkné genetiky samej top jak war,canalope,og x skunk,kandy x skunk ty crossy s tím skunkem mě zajímaj mělo by to mýt lepší výnos jinak kandy kush sem párkrát jel a nejvíc citrusovo limetková vůně a chuť fakd bomba tady nějeaký foto https://www.icmag.com/ic/album.php?albumid=49965&pictureid=1167268
jinak abych vám tady do toho jen netlachal nenašel by se nějeakej pyl z výše uvedených ´genetik
 

Mezinima

Member
zdar,
minulý rok jsme žádné samce neuchovávali,letos budou samci žraloka(shanti) a warlocka ,půjdou pod 125w úsporka ,ale to je na déle.
momentálně je 10 malých Warloků,a 15 malých žraloků,až narostou z každého kolega řízne 4řezy na uchování,kytky ze semen se přepnou,aspoň pro představu,vše se důkladně popíše označí,a uchová až do konce outdooru ,a favoritky se protřídí.samci ti se nechají všechny.takže pyl bude jen W a SS .klidně dáme.jinak ten KK x S1 to je bomba chuť po uležení ve sklenicích,né že by to byl nějaký zabiják,ale ta chuť :)
 

Mezinima

Member
tak ty fotky KK x S1
 

Attachments

  • SAM_1388.jpg
    SAM_1388.jpg
    97.3 KB · Views: 65
  • SAM_1318.jpg
    SAM_1318.jpg
    90.2 KB · Views: 58
  • SAM_1387.JPG
    SAM_1387.JPG
    39.7 KB · Views: 54
  • SAM_1386.JPG
    SAM_1386.JPG
    39 KB · Views: 58

Mezinima

Member
Gr@zzl : ten kandy kush máš krásný,KK jsem kouřil z několika matek a citrusová sladká chuť,,ale třeba žralok od Shantiho mi přijde na brko mnohem chutnější a silnejší :) ale každý má jiný vkus a chuť

a ten náš Kandy kush x Skunk - to je fakt úplně jiná chuť šišky nejsou tak kompaktní jak u KK ,spíš nadýchanější ,ale těžko říct co pod watáží,zatím sme ho jen zatmívali,letos ho určitě nasadíme,tu chuť sem si fakt oblíbil,a chci ho mít :)
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
Gr@zzl,KK jsem kouřil z několika matek a citrusová sladká chuť

a ten náš Kandy kush x Skunk - to je fakt úplně jiná chuť šišky nejsou tak kompaktní jak u KK ,spíš nadýchanější

Kolego, :wave:
pokud bych si měl vybrat mezi KK a KKxS, tak jednoznačně u mě vítězí KK, ale jak říkáš šišky nejsou tak pěkné jak u KK, poněvadž je to pěknější indika a je mezi něma rozdíl...

ps: snad nám kolega dohodí nejlepší KK :)
 

Gr@zzl

Member
zdarec exode matku KK pořád drží jeden můj známý takže pokud by ste chtěly byl bych ochoten vyměnit něco jinak sám teď selektím True blueberry x Kandy Kush tak je se na co těšit brzo nahodím foto mějte se jen tak na nalazení tady makro foto KK
picture.php
 

Mezinima

Member
Tak žraloci a Warloci se krásně rozjeli,ani se nenadějem,a z každé rostliny uříznem 4řezy pro sychr,vše označíme.a rostliny ze semen Exo přepne,samci se hgodí pod úsporku,a z rostlin co budou přeplé apoň budeme mít nějakou představu,a udržímě všechny phena do te doby,dokud se to nepozatmívá,nevypěstuje venku a ještě jednou pod vattáží.pak to protřídíme.
opylovat budeme podle možností,něco pod 150w jen malé rostlinky,a něco při zatmívání. :tiphat:
 
Top