What's new

OG Polish Team forumowi breederzy

Nucky_Johnson

Active member
Eja!! Lecimy z Tematem!
U mnie pierwsze nasiona kielkuja: Amnesia X Tange reg
oprocz tego udalo mi sie zrobic jedno nasionko: Sweet Pink Grapreruit X Tange

Przygotowuje teraz kilka klonow na sprysk StS:
East Coast Sour Diesel
Amnesia

Te dwa powinny dac pylki na fem nasiona, a dam juz cala lista na krzyzowki:
Lemon Skunk
Delta9
Victory
Sweet Pink Grapefruit
Tange
...

Jak tylko bede mial Fotki to pokaze;)

Milego nowego roku!
 

Nucky_Johnson

Active member
To moja mateczka:
picture.php
picture.php

Amnesia (D-Cut) z nasion Hy-Pro '13 rocznik
Najsolidniejszy Cut jaki widzialem. pH, nawoz, temperatura- wytrzyma kazda katastrofe i zrzuci przy tym ciezkie cutrusowo/haze'owe soczyste topy.
Co niestety nie o calej odmianie mozna powiedziec.
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Super Amnesia, piękne kalyxy!

To może i ja pokażę co tam u mnie w trawie ostatnio piszczy, dalej pracuję nad crossami z Abusive OG Kush i rezultaty są całkiem niezłę, właśnie veguję cały namiot do pokrycia pyłkiem pre98 bubba kush, następny w kolejności jest The White, cookies i kilka nowych klonow z usa ale to niespodzianka..

Do rzeczy, te pestki niedługo będą w sprzedaży, przynajmniej większa(lepsza) ich część.

Abusive Bubba
Pre 98 Bubba Kush x Abusive OG Kush (rev.)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Abusive Chemdog
Chemdog D X Abusive OG Kush (rev.)

picture.php
 
Last edited:

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
picture.php


Abusive Cindy
Cinderella 99 x Abusive OG Kush (rev.)

picture.php


picture.php


Abusive Psycho
Exodus Psychosis X Abusive OG Kush (rev.)

picture.php


picture.php
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Abusive Purple
Las Vegas Purple Kush x Abusive OG Kush (rev.)

picture.php


Super Abusive Haze #2
Amnesia LGA cut x Abusive OG Kush (rev.)

picture.php


picture.php


A to cross kolegi VerdantGreen, można te pestki na seedbay kupić :

LVPK x BUBBA
VerdantGreen's Las Vegas Purple Kush x Pre 98 Bubba Kush (rev.)

picture.php


picture.php


peace
 

Nucky_Johnson

Active member
to wszystko rewegujesz, zapylone matki czy to juz gotowe rezultaty?
ladne zdjecia!

jednym z moich ulubionych klonow CBD to Ripped Bubba:
Bubba Kush X Jack the Ripper

Krzyzowki bubba dobrze sie robia a pre 98 to nalepszy z nich z tego co widac, bo sam jeszcze nie mialem.
 
Last edited:

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Dzięki bro, to gotowe rezultay, tak mi wyszły rośłiny z własnych crossów (poza LVPKxBUBBA) czasem coś zrevegetuję ale musi być wybitne.

JTR jest super palenie, w połączeniu z bubba też musi być spoko. Jedyny problem z JTR to jaja na 1/3 roślin, autor crossa musiał znaleźć stabilnie rodzące pheno.
Zanim dostałem oryginalnego klona sam sadziłem crossy i backcrossy Pre98bubba licząc na pheno będące czymść wybitnym ale nic z tego, dopiero gdy się ją odwóci i zapyli samice o podobnych cechach lub zrobi s1 można liczyć na to że np. między 7 samicami znajdziesz pheno takie samo lub lepsze niż rodzic. Żeby osiągnąc taki efekt przy nasionach reg trzeba odwracać samce, tzn zrobić coś odwrotnego do sts, Sam Skunkman tak włąsnie pracuje.

tak czy siak nie ma smaczniejszego palenia niż przetrzymana do 70 dni pre 98 bubba, nie mogę się doczekać jak zapalę lvpk x bubba bo pierwszy raz coś takeigo widzę w crossie z bubba.

peace
 

Nucky_Johnson

Active member
Dzieki za Info!
Moj JTRxBubba jest 100% stabilny, na szczescie.
Mi juz 6 La Limonata (Amnesia x Tange) rosnie.
Zdjecia beda.

Super thread! Pozdrawiam!
 

pakonopny

Member
Moj Bubba dostal 10 dni temu sts czekam na rezultaty. Zapylam Ak 47 , Cannatonic , Shishkaberry ,LA Og Affie , Lemon Larry , Og 18 , Euskal gazta , Uk cheese i Amnesia Hy pro . Bedzie co testowac !!!
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
Moj Bubba dostal 10 dni temu sts czekam na rezultaty. Zapylam Ak 47 , Cannatonic , Shishkaberry ,LA Og Affie , Lemon Larry , Og 18 , Euskal gazta , Uk cheese i Amnesia Hy pro . Bedzie co testowac !!!
Super Pako! Oby jak najlepiej do końca i zero Herm! Puki co powiem Ci że twoje córy w moich rękach kozak :peacock: :huggg:
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
Panowie, czy któryś z kolegów próbował już odwracać chłopców za pomocą oprysku z Agrostym 480 SL? Ma on w swoim składzie: etefon kwas 2-chloroetylofosfonowy, który mógł by teoretycznie zmusić chłopca do puszczenia piczykłaczka... Tylko czy stężenie będzie wystarczające? 480 g w 1 litrze środka, hmm.

Fubar by się przydał ze swoimi molomasowymi przelicznikami... Jesteś tu jeszcze chłopie?

Swoją drogą niezła chemia. Środki ostrożności z deka straszne...
 

Nucky_Johnson

Active member
Ja teraz postanowilem olac reg'i i zajac sie tylko fem'ami.

Ostatnia krzyzowka reg to bedzie:

Durgan Chitral X ??? (East Coast, Amnesia albo Sweet Pink Grapefruit)

Pierwszy na revers idzie East Coast Sour Diesel, jest on najsilniejszy z wigoru, to co z niego wychodzi to dislowa bajka, ale przedewszystkim sila jest tu decydujaca- tak jak bym zwykle dobieral faceta.
A zamierzam sprobowac z tymi palkami lapiso- costam:D, ale bez zadnej soli. Ostatnio ladnie wyszo bez znieksztalcen i p#*#*wloskow. Sprobujemy jeszcze raz.



Fem'y latwiej testowac, jako ze zawsze zostawiam klona na weg'u w razie cos zajefajnego wyjdzie.

pozdrawiam
 

pakonopny

Member
Witam ekipe .
Mam dosc ciekawa propozycje dla ludzi , ktorzy dysponuja wlasnymi odmianami sprawdzonymi z mozliwoscia powtarzania serii (matki) . W wypadku braku mozliwosci moge wyposarzyc kompletnie , gwarantujac odbior calej seri po ustaloniej cenie ( wylacznosc).
Caly projekt powstal pod opieka naprawde mocno stajacej firmy na rynku , co zapewnia profesjonalne podejscie do tematu zapewniajac pelna anonimowosc producenta.
Wszytkie odmiany komercyjne polskich juz znanych breaderow zasysam , nowe chetnie wypromuje , wiec pisac do mnie na priv .
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Mozna z nasion rownie dobrze jak z matek odtwarzac i powtarzac serie tylko trzeba wiedziec jak i miec takie nasiona lub nad nimi popracowac aby je miec .

breker - mylisz sie .

ironCELL - Kazdy chce tylko femi i femi , nikt nie chce robic 100% meskich nasion bo i po co ,choc ja widze w tym jakis tam cel hehe :D , to raczej na palcach jednej reki mozna policzyc kto jakies testy tu w kierunku maskulinizacji robil /robi . Probuj kilku roznych dawek na klonach , nikt ci raczej nie da gotowych /skutecznych dawek ,wszystkie beda obarczone jakms bledem .
Najbardziej znany byl etherel 480 sl , Agrostym 480 SL to to samo jak i flordimex 480 sl - etefon -
kwas 2-chloroetylofosfonowy (związek z grupy pochodnych kwasu fosfonowego - 480 g w litrze środka .

Znane juz i cytowane wszedzie :

Fertile female flowers can be induced in male plants by ethephon (2-chloroethanephosphonic acid) and NIA 10637 (ethylhydrogen-l-propylphosphonate). Interestingly, stamens could be seen arising even from fruits. Stopping the application of growth regulators caused the plants to revert to their original sex. We hypothesized that in Cannabis, GA and ethylene act as male and female hormones respectively, and that the expression of sex is controlled by a balance between their endogenous levels. Abscisic acid (ABA) is able to overcome the GA induced male flower formation (Mohan Ram and Jaiswal 1973; Mohan Ram and Sett 1985).

Fubar ma swoj grajdolek gdzie indziej wiec tu sie malo udziela , ale zawsze mozna sie tam wybrac i poczytac cos madrego .

http://www.plantphysiol.org/content/44/12/1747.full.pdf
http://jxb.oxfordjournals.org/content/31/2/497.abstract

Forumowy temat
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=99597
 
Last edited:

miron555

Member
szybkie pytanko. z czym kros da wczesniejszy szybszy harvest o out chodzi.
mianowicie zapylenie afem czy sezonowka pazdziernikowa(pewna)
.roslin takich jak np c+, extrema. ktore defakto powinny niby dojsc. akurat taka opcja. bardzie zalezy chyba na indukcji wczesnej. jak myslicie co wybrac. pozdro sorka jak sie wbilem komus w dyskusje :)
 

Amnnesia

Member
Hejka :) moge sie mylic jesli tak niech mnie ktos poprawi :p Cieżko bedzie komus odpowiedziec na twoje pytanie miron wiele zalezy tu od tego jak przetasuja sie geny w pierwszym pokoleniu jak i w kolejnych i tak bedzie trzeba robic selekcje aby wyłowic interesujace cie pheno a kolejnym krokiem beda backcrosy i kolejne selekcje az do ustabilizowania. Wniosek :) DO ROBOTY :)
 

Latest posts

Latest posts

Top