What's new

Önellátó projekt 1 [LED, auto]

Egyébként gondoltam, hogy a nem megfelel? tápozás is hozzájárulhat ehhez. De a WW az ellenállóbbak közé tartozik, nem?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
nehogy elkúrd olajnak semmi nem fog maradni most szólok elöre, plusz a toleranciádat alapul véve hidd el jó lesz az úgy
 
Megtaláltam, valahogy eltévedt, és a magyar alfórum f?oldalán kötött ki. Furcsa. :D

A fejlemény, hogy a WW-t is ki kellett vágnom egy héttel a tervezettnél korábban, mert az is penészedett. A kiszáradt mennyiségre még rá fogok mérni, de számomra ezzel véget ért az els? kör. Sok tanulsággal járt, ezúton is hála és köszönet mindenkinek, aki valamilyen formában hozzájárult a projekthez. A következ? kört 2021 elejére tervezem egy új helyszínen, de ez még képlékeny.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
beltériben volt vagy hol ?
érdekes, ez akkor kerülhetett át, amikor takaritottam a csövesbánatután
 
Na, csak rászántam magam a mérésre. Bár már csipegettem bel?lük, most összesen 40 grammot mutat a BG és a WW együtt. Ez nem sok, nem is voltak érettek szüretkor, de valahogy beosztom a következ? kör végéig, amit legkés?bb február elején el kellene kezdeni.

Egyébként mindkét strain high-ja er?sen fejben hat (gondolom ebben a korai szüret is közrejátszik), így nap közben is fogyaszthatóak. Zenehallgatásban számomra új dimenziót nyitottak, tegnap éjjel például úgy repültem végig a Red Hot Chilli Peppers alábbi koncertfelvételét, hogy színeket és formákat öltöttek el?ttem a hangok, miközben olyan szinten különbséget tudtam tenni a hangszerek között, hogy olyan érzésem volt, mintha ott állnék a színpadon. Király volt.:rtfo:
https://youtu.be/FmrGz8qSyrk




[YOUTUBEIF ]FmrGz8qSyrk[ /YOUTUBEIF]




[youtubeif]FmrGz8qSyrk[/youtubeif]
 
Last edited by a moderator:
Top