What's new

NLxDC - Hubaseedbank

f2obsession

Active member
Bocs az off miatt, de 1200x900-as képet hogy sikerült feltölteni? Pláne 200+ KByte terjedelemben? Nekem mindent legyalul 800x800 alá kb 100KByte-ra....
 

Solon

Well-known member
Tegnapi állapot, gyakrabban kéne locsolni.
fetch?photoid=17818368.jpg


fetch?photoid=17818369.jpg
 

Solon

Well-known member
Hmm... 50-50% hogy látni fogod. Megint elfelejtettem locsolni, most rohantam le. Ez a kotradék sátor ott van a sarokban tök messze a tevékenységi központtól és mindig elfelejtem locsolni, meg basztatni. Már felírtam a monitorra egy kis cetli lóg rajta, hogy locsolás NLxDC. Ki olvas cetliket....
 

Off/On

Member
Követős napló lesz ez is. Én is most fogok indítani pár magot ebből a fajtából (is). Sok sikert a körhöz!
 

Solon

Well-known member
Megéri követni, mert lesz majd ajándék kulcstartó és egérpad sorsolás is! (adtam is mindenkinek lájkot, mer annyirakurvajószívűvagyokám)

Ez egy majdnem 10 éves sátor, tök jól bírja. Régenmindenjobbvót!
Tegnap esti állapot:

fetch?photoid=17820063.jpg - Click image for larger version  Name:	fetch?photoid=17820063.jpg Views:	0 Size:	234.7 KB ID:	17820066


fetch?photoid=17820064.jpg - Click image for larger version  Name:	fetch?photoid=17820064.jpg Views:	0 Size:	223.2 KB ID:	17820067
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ezt a Humus fw t termèsjavítás cèljából is lehet alkalmazni ha jól olvasom a leirását heti 1x i tápoldathoz hozzákeverve milyen dózisban ajánlod?
 

Solon

Well-known member
Szerinted, ha ezeket szétkapta, egy másik kertet meg lerohasztott , mennyire fogom ajánlani?

Reggeli képek, 10-ből 4 lett lány:

fetch?photoid=17824518.jpg


fetch?photoid=17824519.jpg
 

Solon

Well-known member
22 óra nappal, 2 óra éjszaka. Lassan rakok képet, 1 hete vannak 12/12 alatt. Ja és 5 lett lány, egyet rossz csoportba raktam válogatásnál.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
olvastam valami humuszizérő, álíttóllagg annyi % -val lesz nagyobb hozamod, ahány miliméter per litérrel adagolod :D nem próbálsz rá?
 

Solon

Well-known member
Tényleg nagyon el lehet dugva ez a sátor nálad, hogy sohasenincsen up.

Ezt ki a faszom lájkolta? Nőjjön két púp a hátára! Mindegy adtam én is egyet.
Holnap lesz update. Kicsit el vagyok havazva, kurva sok lett a munka a nyitás után.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
En de amugy meg tudod nezni ki lajkolta ha ranyomsz kilistazza
plusz jot rohogtem aze lajkoltam xD
 

Latest posts

Latest posts

Top