What's new

Nadsene zacatky indoor amatera

Nadsene zacatky indoor amatera

  • temer denne / almost daily

    Votes: 12 57.1%
  • prilezitostne / once in a while

    Votes: 5 23.8%
  • vubec / never

    Votes: 4 19.0%

  • Total voters
    21

Dslzf

Active member
Moje pocinani ... box 100x100x200, svetlo Cree CXB 3590 440W, substrat plagron royal mixnuty kokosem, hnojeni Canna terra
 

Dslzf

Active member
Zdravim vsechny prichozi ... toto je me v poradi jiz 3. SSH kolo - jedna se o rychle SSH pheno by Sensi23. Zel bohu jako kazde kolo se me povedlo trosku spalit kyticky a navic se v pulce kvetu vyskytl problem s vetrakem a na vyssi teploty kytky celkem rychle zareagovaly skroucenim listu nahoru a na nekterych palicich fox tails. Kuli plisni koseno 54 den kvetu. :tiphat:
 

Dslzf

Active member
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

Rakosnicek

Member
Veteran
pěkný bambule tam máš :D jinak co jsem tohle feno několikrát jel tak mi přišlo trochu rozmazlený, podobný problémy s listama jsem měl i když byly ostatní odrůdy vedle úplně v pohodě.. no spíš u mě ty listy vypadaly ještě hůř
 

Dslzf

Active member
Ted si to rakosnicku trefil ... vinou matkare se mi do tohodle kola pripletla jina dodnes nezjistena odruda nastesti pouze 1 ks a cokoli co se na SSH projevilo nechavalo tu neznamou klidnou ...
 

Dslzf

Active member
Na nekolika kolech sem ziskal trosku jistoty do sveho pocinani a mohu se vratit k puvodni myslence ktera me z letiteho outdooru dovedla k vlastnimu boxu a to je poznavani novych odrud. Co se genu tyka jsem naprosty laik tak i v budoucnu budu rad za nejake nasmerovani atd :) Elektro a vubec nejake domaci kuteni je me hobby takze svetlo i box je me vyroby poksuim se pak doplnit nejake fotky a informace. ZA kazdou reakci pripominku budu rad :) dekuji za pozornost!
 

Dslzf

Active member
Ahoj rakosnicku. Bohuzel zatim mam problem s umistenim matkarny. Mam box ve spajzu kde mam rouru kera vede ven z domu a tou odtahuji ale bohuzel matkarna me do spajzu uz neprojde to by me stara zabila :) zatim se pokousim sehnat nejake zajimave rezy a mam rozjednano s jednim clovekem tak uvidime co z toho bude.
 

Dslzf

Active member
Jinak rakosnicku pochlub se aspon par fotkama SSH ve tvem podani bohate staci jedna dve fotky pred kosou nejak :))) rad se podivam
 

Dslzf

Active member
Tak znamemu se povedlo omylem opilit samce ( Mandela SEED - Ganesh ) s SSH by sensi23 ... dostanu semena darem tak asi je vyuziju a zkusim oprasit svou matkarnicku a pokusim se neco uakazat :) v soucasne dobe dozravaji jeste semena na kytce tak hned az dorazej zacnu na tom delat a podelim se s Vami. Nyni mi nakveta big bud tim tu nebudu zatezovat nikoho :)
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
zajímavé semena na sdílení tu má několik z nás, dogon, majtkyka nebo elanius, i mé skromné já :D ale nemáš dost postů... rakosniček je asi busy, tak it ukážu svou sensi23 SSH, ale neni to indoor :D

picture.php
 

Dslzf

Active member
MAHA KALA - vitej v me skromne chysi :) hezky pocukrovana libi se mi. Moje malickost musi nejprve dat dokupy druhy box v kterem se budu pokouset o tyto veci takze vseho docasu do te doby i ty prispevky naskacou. Vazim si tve "nabidky" :) pro zajimavost - kdy dozrava cca SSH venku u nas ?
 

Dslzf

Active member
Ahoj zdravim vsechny. Davam na oziveni sveho kouktu aktualni odpocinkovy pocin a sice Big Bud od Hodinare aktualne 33 den kvetu. Prvni vec co zmenim v novem kole bude substrat a hnojiva a sice oboje Canna BIO - beru to jako prvni krucek smerem k organice a projedu si GTH1 od Guerilly abych mohl porovnat oproti mineralu. Behem 2 tydnu mi snad dorazi semena Gnesh x SSH tak rozjedu i to soubezne a uvidime co z toho bude. Dekuji az pozornost a vsem krasny den!

 

Dslzf

Active member
Pokud mate nekdo zkusenost s produky CANNA BIO klidne mi napiste jak ste byli nebo sjte spokojeni diky
 

Dslzf

Active member
Tot muj box ... vyrobeno z OSB 10. Rozmery 100x100x200. V zadni casti u steny je rozvodova krabice plechova s konektorem EU jako ma PC na zdroji pro privedeni elektriny. Rozvody napojeny na spinanou digi zasuvku kde sem pouze pripajel produluzovaci kabel pro displej a tlacitka a ty vyvedl do horni panelu pro snazsi ovladani. Regulace odtahu je origos VENTS. Ulozeni svetla resi v horni casti dubovy prahy prosroubovany ve 2 mistech skrze strop a zadlabany do ramu. Pevnost zajistuje vnitrni ram tvoreny z tramku 3,5cm x 3,5cm. Z vvenku skrze kovani je box po celem obvodu prosroubovan vruty - jednoduche a pevnost je az ohromujici.
 

Latest posts

Latest posts

Top