What's new

малко помощ за аутдоор 2015

beginnthc

New member
малко помощ за аутдоор 2015

Здравейте колеги.Отварям тая тема с надеждата,че ще се намерят по-опитни да ми помогнат с малко съвети относно планувания от мен аутдоор 2015 . Искам да направя следното: Имам смартпот-и 30-32 литра в тях искам да забъркам 25 литра хубава купена почва (още не съм решил каква но клоня към биоканна) + малко перлит допълнително и тука искам да ви попитам дали мога да направя нещо като супер соил с нещата на гуанкалонг? Да взема пълната гама и да сложа по определено количество така че да мога да поливам само с вода до цъфтежа и вече за него да си пердаша с бат гуано и палм трии ашес? Някой може ли да ми каже ако знае в какви пропорции да се слагат нещата.Това ще е нещо като guerilla но ще си има достъп до мястото де за това ще сложа и тераует така че да мога най-много 2 пъти седмично да поливам (за повече просто нямам възможност)Пиша толкова рано за аутдоор понеже искам да си взема всичко навреме та да не бързам както става всеки път в последния момент.Ще съм благодарен на всеки съвет . Поздрави
 

EverLast

Active member
1) 32 литра е прекалено малък контейнер за аутдор направи си нещо минимум 50л
2) Смартпотът съхне прекалено бързо
3) Явно си чел някъде старата рецепта на Subcool за неговият супер соил микс :D
Вземи си хубав обгорял овчи тор смеси с добър чернозем или в краен случай някакъв купешки микс, добави си червеи вземи си едно малко шишенце биобизз или био кана аз лично ползвам био кана за аут и си готов
 

d3orvors

New member
Здравейте!
Попорочетох темите за аутдор и не ми стана ясно
кога трябва да се посадят семките?
 

Kermidon

Member
Ворс седмките най-добре ги пусни да покълнат март. Пресади ги средата на април края на април.
Супер соил - торф с високи нива на азот 50;30 перлит или вермикулит 20 чкч(достатачно азот)тор и микроелементи , терауета си е допълнение(за мен амониевата силитра върши същата работа).Съхнат бързо ако не си ги поставил в дупка.
Иначе ако се надяваш за до 2 метра растение слагай в тоя пот ако не прави си дупка 80х50см и си готов.
 

d3orvors

New member
Благодаря за изчерпателния отговор.
А може ли да ми препоръчате някой сорт,който има голям добив,цъфтежа трае малко време и не изисква много грижи.
 

jikoha

New member
Purp.Maroc, Sex Bud на Female seeds някои да е отглежадал и като цяло нещо на тази банка за външна украса става дума.Благодаря
 

Latest posts

Latest posts

Top