What's new

Light Dep 2020 - prvni plachtovani

nikolajmorozov

Active member
plus tady mam rozmazany papriky sladky :D co se mi nechteli pozovat na fotku a chilli papriky kde mam carolina reaper yellow a pepper peter penis nebo jak :D uvidime co z toho bude ..


picture.php



picture.php
 

nikolajmorozov

Active member
tyvole sem se zamiloval do sativ.. Mextiza4 x Sour D bx2 je fakt naslapla jak svina, mrte se tesim na vysledek kamose co to ma ciste venku.. bych mu mohl zavolat a kouknout se na to..



picture.php



picture.php



picture.php



picture.php



vsechno je to stejna rostlina, cca 74 dni kvetu a zda se ze tak za 10-15dni by mohla jit vyset.. vune se kazdym tejdnem meni ale prevlada hodne pomeranc az trochu jak multak..
 

nikolajmorozov

Active member
byl sem se kouknout u kamose kterymu sem dal semena East Coast Sour Diesel x Sour D bx2 tak tu mam par fotek.. ma celkem z 5ti nebo 6ti kytek(ted nevim) 4 holky..



picture.php

nejvic zraly a nejvic purple ECSD co sem snad videl :D vonel celkem nudne, tkova ta klasicka vune konopi co nijak nezaujme coz se neda rict o dalsich..



picture.php

vlevo je palice jednoho a napravo palice druhyho phena ECSD x SD bx2, to svetlejsi(vlevo) mi pripomelo skunk co sme si kupovali jeste na zakladce co smrdel doslova jak zumpa/hovna/chliv.. takovej ten nakyslo/zatuchlej smrad, na to se tesime hodne.. tmavsi pheno po pomackani palic vonelo zajmave, sem nemohl prijit na to co mi to pripomin.. mozna mentol?! kdyz sem si cuchnul poradne tak mi to trochu pomotalo hlavu



picture.php

a taady s nejpomalejsim nakvetem ale zato nejvonavejsim profilem posledni pheno.. kdyz sem to ocuchaval tak sem nemohl prijit na to, co mi ta vune pripomina.. nakonec sme se shodli na houbach nebo necem podobnym. nejvic sexy vune!
 

nikolajmorozov

Active member
zdarecccccc, tady fotky od kamose growera kterymu se cela kytka rozlomila a jede si svym zivotem.. za kvalitu nezodpovidam, mam prej jmenovat growera.. ale nejsem zmrd


oboji je ecsd x sd bx2



picture.php

ulet! kytka nsypana palcema jak zmrd!!



picture.php

jak zacina ta zima tak se to barvi krasne)))



picture.php

tady je druhy pheno, na tom bude mit kamos asi kilo suchyho :D smrdi, lepi a funguje jak zmrd! to bude kvalita! skoda ze kamos to jede jen pro cash.. odkoupim a ukecam co nejvic vetvy! :D
 

nikolajmorozov

Active member
a tady je fotka z druhy strany kytky.. svitilo mu na to pouicni osvetleni a tak to kvete dyl, no... :/

picture.php
 
Last edited:
Top