What's new

LED fényforrások

ZöldlombLegolas

Active member
Most komolyan miért szopatod magad fasságokkal mint oldalvilágítás? Fasse ér , tedd inkább felűre ha ennyire kevesled a lumatekket
Mer' nem jut elég fény lentre a fenti levelek miatt. Szted nem lenne jobb ha minden oldalról kapná akár a fényt ?
 

Uzsidoboz

Well-known member
420club
Szerinte próbáldki rendesen kontrollcsoportal és naplozzad ide vagy magadnak , klónokkal persze .
 

Megetetlek

New member
Szasz.
Még idén a tél előtt bedobnék benntre egy rögtönzött boxba szórakoztatásomra 2 darabot.Mivel szűkös az adott hely így is vissza kell fognom majd őket. Néztem kínai csodákat többsoros led panelek. Nem akarok hülyeséget mondani, de 4 soron van 96 piros és 192 fehér led. Lument erre nem ír, ami borzasztó zavaró.10k ból veszek 3 ilyen sort az 288 piros és 576 fehér. Elvileg ha egyáltalán működik akkor programozható. Van aki használ ilyet? Ja 26 centi hosszú egy panil 10 széles. Így lehet számolgatni mekkora helyre is szánom. Pacsi
 

Solon

Well-known member
Ezeket engedd el! Vagy építs magadnak, jó minőségű alapanyagokból, vagy vegyél egy normális gyártócégtől kész lámpát. Viszonyításnak, darabáron 1 dollár körül van nagykereskedésben pl. az Osram oslon power farred dióda. 10K-ért csak szemetet kapsz, ha 288 darabot adnak és akkor még a fehér LED-eket nem is vettem hozzá.
 

Megetetlek

New member
Ezeket engedd el! Vagy építs magadnak, jó minőségű alapanyagokból, vagy vegyél egy normális gyártócégtől kész lámpát. Viszonyításnak, darabáron 1 dollár körül van nagykereskedésben pl. az Osram oslon power farred dióda. 10K-ért csak szemetet kapsz, ha 288 darabot adnak és akkor még a fehér LED-eket nem is vettem hozzá.
Az áramfelhasználás miatt gondoltam a codokra meg a full spektrum miatt. Nincs vele tapasztalatom inkább kinnti gyerek vagyok.
 
Top