What's new
  • As of today ICMag has his own Discord server. In this Discord server you can chat, talk with eachother, listen to music, share stories and pictures...and much more. Join now and let's grow together! Join ICMag Discord here! More details in this thread here: here.
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest in October! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

LED fényforrások

Solon

Well-known member
Oké, de arról volt szó, grosopban ennyi az ára, ha ennél olcsóbban akarja kihozni, akkor meg energiát kéne belerakni, nem sírni. Bár a fél milla egy 200W-os setup-nál még így is elég elrugaszkodott végösszeg.
 

denevér

Active member
"Most az a gond, hogy nem akarok beleinvesztálni egy bennti körre fél-1 misit?"
Ez hogy jött neked? Azért írták azt, hogy építs magadnak lámpát, mert akkor jóval olcsóbban ki tudod hozni az egészet. Éppen segíteni akarnak neked
 

Megetetlek

New member
"Most az a gond, hogy nem akarok beleinvesztálni egy bennti körre fél-1 misit?"
Ez hogy jött neked? Azért írták azt, hogy építs magadnak lámpát, mert akkor jóval olcsóbban ki tudod hozni az egészet. Éppen segíteni akarnak neked
Az a lámpamárka amit említettél 150-200 ezernél kezdődik. Szénszűrő, termométerek, ph mérő, tápok és akkor még sorolhatom sokáig. Elhiszem, hogy annak könnyű beszereznie ezeket, akik a benntiben benne vannak évek óta. Én pusztai gyerek vagyok az is maradok csak szeretem volna kipróbálni magam In-ben, de úgy érzem nem most fogom megtanulni.
Tudom, hogy segíteni akarnak tisztában vagyok vele. Azzal is, hogy nem egy óvodáscsoport tagja vagyok.Már az első topicomnál is leesett, hogy itt nem a két szép szememért fognak szeretni. 😁😁
 

denevér

Active member
Ige, ez az egyszerűbb, de drágább megoldás. A másik a nehezebb, de jóval olcsóbb. Esetleg megkérsz valakit, aki ért hozzá, hogy építsen neked egyet és még akkor is olcsóbb, mint a sanyilámpa. Amúgy meg az első szüret után megtérül(no, nem nekünk, mert mi a saját igényeinket elégítjük ki) és senki sem úgy kezdi, hogy évek óta benne van.
 

Megetetlek

New member
Ige, ez az egyszerűbb, de drágább megoldás. A másik a nehezebb, de jóval olcsóbb. Esetleg megkérsz valakit, aki ért hozzá, hogy építsen neked egyet és még akkor is olcsóbb, mint a sanyilámpa. Amúgy meg az első szüret után megtérül(no, nem nekünk, mert mi a saját igényeinket elégítjük ki) és senki sem úgy kezdi, hogy évek óta benne van.
A fő cél mindig a saját igények.. Tovább nem is megyek vele nincs értelme..
Azt a rengeteg pénzt hamár megspórolja az ember már boldog. Akkor azt el lehet rakni másra..
Nincs ismerettségi köröm.. Tiszta vagyok. Azt kell mondjam hál istennek csak így korlátozódnak a lehetőségek..
 

Latest posts

Latest posts

Top