What's new

חיפוש דירה

isranabis

Active member
Veteran
חפש בהרים כמה שיותר גבוה ככה תקבל איכות יותר טובה וגם חיסכון בחשמל,הכי חשוב להתרחק מאזורים כמו תל אביב בגלל הלחות,בעיקרון כמה שמזג האוויר יהיה יותר קרוב לפרמטרים הרצויים ככה תצטרך להשקיע פחות בחשמל ובציוד

isranabis

Active member
Veteran
תלת פאזי זה לגידול מיסחרי בגדול ולא נראה לי שאתה צריך את זה,או אולי אני טועה ואתה מחפש צרות בכוח ,אנחנו בישראל אל תשכח

חס וחלילה :)
לא, אני מתקדם אבל אני סמול טיים, מדובר על 600 וואט ומזגן חלק מהזמן. עכשיו מצאתי שפאזה אחת של חשמל יכולה לתמוך ב-5700 וואט, שזה אמור להספיק לצרכים שלי.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
יש הרבה אספקטים שמחפשים דירה אבל זה לא כזה מסובך.

אני התקנתי מזגן בדירה שכורה. לרוב לבעל הבית אין בעיה עם התקנת מזגן אבל יש מצב שבעל הדירה יבקש להשאיר את המזגן בתמורה לחלק מהסכום שהוא עלה.
יש כאלו שלא מסכימים, ותמיד יש מעפנים.

אין לך צורך בתלת פאזי מהסיבה הפשוטה שמזגן תלת פאזי עולה פי 3 מחד פאזי ושאתה מפעיל תאורה אחת אין לזה שום משמעות כי היא גם ככה מתחברת רק לפאזה אחת.

אם החלון קרוב לשכנים... אז?
שים מסגרת צבועה בשחור על החלון ותתקע את השרשורים בצדדים, תוריד את התריסים קצת ושים איזה וילון דק ואתה מסודר לחלוטין.
מה שכן, אם אתה הולך להשתמש באיורור אל מחוץ לחדר דרך החלון קח בחשבון מקום לפילטר פחם.

600 וואט לא באמת צריך מזגן לדעתי.
שאני הפעלתי עכשיו 600 וואט ומזגן על 27 מעלות הוא בקושי עבד, וזה בחדר אטום ששם הטמפ' עולה חופשי.
מה גם שאם אתה מעיף כל הזמן אויר החוצה אתה גם מוציא את הקור, וזה מטומטם.
אם אתה רוצה לעבוד עם מזגן תחשוב יותר לכיוון חדר אטום.

מה שאתה כן צריך לשים לב אליו:
1. אתה צריך חדר קטן בשביל תאורה כזו. חדר גדול זה יותר בלאגן.
אם אתה עם חדר קטן ומזגן יהיה לך קל לשלוט בלחות.
בחדר גדול זה יהיה כבר פחות פרקטי.
2. תודא שבחוזה הבעל בית מוגבל לכמה הוא יכול להכנס לבקר אצלך.
3. תבדוק שאין שום עובש בקירות ושהחשמל תקין. אם החוטים כבר מתחילים להתפורר אתה תהיה בבעיות.
במקרה הצורך רסס בתמיסת 10% אקונומיקה את הקירות והתקרה וככה תמנע עובש לתקופה.
4. תחליף צילינדר ותודיע על כך למשכיר שאתה חותם איתו על חוזה.
5. אל תשכח לשלם את כל החשבונות שלך. גם ועד, כן.
6. תוביל את כל מה שקשור לגידול כמה שיותר מהר. אפשר לשים הכל בקרטון של מזגן ולהרים את זה במכה אחת לדירה.
7. שאתה קודח \ מנסר \ חופר, תעשה את זה אחר הצהריים או בשעות הבוקר המאוחרות ככה שלא תפריע לאף אחד
לא כיף שדופקים לך בדלת שאתה בחדר גידול.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
בשמחה :)

והכי חשוב - אל תספר לאף אחד שיש לך שם משהו.