What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest in October! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

Kérdezz-felelek

kiffii

New member
Sziasztok
Április 23. lekapcsoltak a jardok..bódult vezetes(thc pozitiv) meg volt nálam egy előre megtekert cigi.
Vegigmentem a szokásos procedúran
Vállaltam az elterelést de nem kaptam akkor semmiféle papírt csak egy igazolást h bent voltam, illetve h elvették a jogsim
mindennek lassan 5 hónapja.. és nem jött azóta semmiféle levél, ügyészi papír az egész ügyről
Na most az eltereleshez meg kéne hogy felfüggesztették a nyomozást( az elterelés végett) illetve egy igazolás hogy jogosult vagyok az elterelésre
Holnap bemegyek kérek valami igazolás de az lenne a kérdés hogy mikortól számít a fél év? Mikor kezdődik az 1 éves intervallum hogy megcsinaljam ezt a szart?
Mikor lekapcsoltak onnantól, vagy várjak valamiféle levelet az ügyészségtől és mikor megkaptam, onnantól?
 

Charlie Firpo

Active member
Ma reggeli vizit eredménye ezek gondolom azok...
9410.jpg
9411.jpg
9412.jpg
9413.jpg
9414.jpg

A többinél nem láttam...
 

Megetetlek

New member
Szasztok! Régi vendég beköszön.
Hamár itt esz a fene akkor esetleg valaki tud megbízható "sötétwebes" oldalt ahonnan meg is jön a mókamiki? Nem szeretnék tanulópénzt az már volt köszi és ez nagyobb menet lenne.
 

Megetetlek

New member
Szasztok! Régi vendég beköszön.
Hamár itt esz a fene akkor esetleg valaki tud megbízható "sötétwebes" oldalt ahonnan meg is jön a mókamiki? Nem szeretnék tanulópénzt az már volt köszi és ez nagyobb menet lenne.
Nem vicces a 20 éves kontaktom baszták gallyra.
 

Solon

Well-known member
Az feltűnt hogy ez egy termesztői fórum? Itt senki nem vesz a sötét oldalról, se mikit , se katát, itt mindenki termeszti magának. Ha minden áron miki kell, akkor a grindrt neked telálták ki.
 
Last edited:

Megetetlek

New member
Az feltűnt hogy ez egy termesztői fórum? Itt senki nem vesz a sötét oldalról, se mikit , se katát, itt mindenki termeszti magának. Ha minden áron miki kell, akkor a grindrt neked telálták ki.
Természetesen.. Pár éve itt vertem a nyálam, mint szűz fiú a pinára. Azóta eltelt pár év. 🤣 Az a napló emlékezetes marad. Te már akkor is itt voltál. ✌️
Nem szeretek személyes kapcsolatokba bonyolódni, ezért is tértem vissza.Majd jövőre dobok valamit.De mi ez a csend egy ideje?
 

Charlie Firpo

Active member
Üdv.
Nem tudom hogy hányan foglalkoznak itt otthoni hobbi tenyésztéssel. Én Csak így kíváncsiságból és kísérletezés képen elgondolkodtam hogy ha már ennyi fiú lett(nyilván ez tenyésztéshez nem darabszám) ha gyűjtenék be pollent és mondjuk egy a 3 közül szimpatikus növény klonjat beporoznám ilyen kis mini növény formájában. Nem a prémium mag előállítása a cél csak hogy sikerül e magot szándékosan előállítani.
Na mármost egy termős növénynél még lenne elképzelésem hogy mi alapján válasszak de egy porzós egyed kiválasztásánál milyen szempontokat érdemes nézni. Persze ok hogy mindenki az általa preferált tulajdonoságut választja de, egy hím kinézetéből hogy lehet következtetni a női utódok tulajdonságaira?
Pl ha sok pollen zsákot növeszt rövid node távolsággal akkor lehet következtetni hogy az utódai hasonlóan rövidek és tömörek lesznek vagy full vakon vagyok
 

Latest posts

Latest posts

Top