What's new

Jajdova indoor zahradka - 600W, organika

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
ne ale jajdo nemůžeš analyzovat mou osobnost skrze internet, je to blbost, ale přistoupil sem na to, že to teoreticky lze :D a taky sem tě zanalyzoval, abych ti splatil tvým způsobem. dobře dejme tomu, že to jsou jeho kritéria. nicméně zase musím říct, že lze si zjistit informace o genetice před pěstováním té genetiky a tyto kritéria tomu přizpůsobit atd.. protože pokud vím, jajda to bude držet jako klon, jestli teda to bude držet, já doufám že ne... ale to co se mi vůvec ale vůbec nelíbilo byla jajdova těžká přetvářka, kdy když chtěl semena, reagoval na můj fuck off týkající jeho požadavku :D na metodu výběru samce. :D nějak, až ty semena měl, vyplynulo co si vlastně o mně myslí.. klidně může, mě je to upe fuk. ale pozvažuju to za zákeřné podrazácké jednání. taky sem myslel, že sme tu všichni v pohodě, ale zjevně tu pod povrchem něco bublá LOL a normálně bych mu to neposlal, kdyby nebyl jako kamarád sensiho, takže ti děkuju sensi a máš to u mě..
Fajn, tak a ted napis jestli si to muzu zamatkovat nebo ne a jestli chces ty vetve... Vic uz me nezajima..
 

Pemek

Active member
Borci vy nadelate kvuli par semenum tvl.
Chapu kalu ze je to jeho prace a nejakou chvili trva nez se najde samec , nebo je to o zkusenostech ho najit.
Zistit jak reaguji atd atd.
Ja to ale beru ze jakmile je nekomu posles s tim ze chces videt vysledek , svym zpusobem musis pocitat ze se ho treba nemusis dockat , nebo na tu praci budou negativni hodnoceni.
Kazdymu sedi neco jinyho , o tom zadna ,jakda dela selekce podobny jako ja , svym zpusobem je to selekce zalozena na tom co se libi me nebo jemu i kdyz nemame paru o tom co hledat.
“ beru to v porovnani s maha kalou”
Ja to delam z radosti a je mi jedno ci je to herm. Nebo ne.
Na druhou stranu sem vzdy poslechl kalu c mi rikal a mel pravdu.
Celej vas spor vznikl spojenim slovickareni a je to v podstate uplne zbytecnej nesmysl.
Ve finale je to porad jen trava a bud je to dobry nebo ne.
Kazdej ma jinej nazor a pohled na kvalitu.
 
Last edited:

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Malej box
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Par fotek z velkeho roomu, kde to buji vesele.
Celek
picture.php
picture.php

Ecsd /chem x gg4
chobotnice
picture.php
picture.php

Teplota stabilni do 27°C za svetla za tmy 21°C, vcera sem oholil spodky a drobne vetvicky a celkove prehazel kyticky do V, nejmensi jsou primo pod lampou, jsou to ty, co sem v prubehu vegetace nahradil. Takze na stranach jsou krosy ecsd od mightyky a mahy a na stredu roomu je lucy, ktera rustovej potencial ma obrovskej, tak doufam, ze naskok jeste aspon krapet stahne.
Dnes natahnu site a vypletu co jen pujde...
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Tak a konecne dosel cas i na letosni out, semenace afganu uz poctive orezavam, prvni necela desitka uz zakorenila a jsou presazeny do kelimku a cekaj na hezci pocasi nez to, co nam tu ted panuje. Dalsi ceho bych rad vyhodil aspon par kousku je tahoe og a v neposledni rade sem dostal od kamarada seminko automatu od exotic seed. Jedna se o sir jack auto. Vcelku zajimava af genetika, jack herer x skunk auto. Sem na to vcelku zvedav, mozna nepujde ven, ale bude mit moznost predvest se na balkone.
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Myslim, že kulka.
Tak to pohlavne dozralo :) .. Ecsd x og 5
Co s tim, jen odtrhnout koule nebo vyradit z roundu?? Z matkarny sem to vyradil uz vcera.. Zajimave je ze v malem boxu ji mam a ani nehermila a tady mi hodila dve koule na celou rostlinu, zbytek rostliny je normalne samici, female pre flowers...
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tak to pohlavne dozralo :) .. Ecsd x og 5
Co s tim, jen odtrhnout koule nebo vyradit z roundu?? Z matkarny sem to vyradil uz vcera.. Zajimave je ze v malem boxu ji mam a ani nehermila a tady mi hodila dve koule na celou rostlinu, zbytek rostliny je normalne samici, female pre flowers...

Tohle je dost klasika, otrhat koule a hotovo. Na 90% nový už nevyhodí.
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Vypadá to hodně luxusně, povedený cross :yes:
Jojo, vypada to pekne, opravdu krasne cukrujou, vune kyselej chem/hlina. Chut podle mlsneho jazycku doslova ,, nejlepsi chem co kdy mel,,. Chutnal to bez radneho curringu, v podatate hnedle jak to doschlo a byl to jen zastip. Zbytek pujde k zemi nejspis nasledujici vejkend... Ecsd x og, lucy a jedno feno ecsd/ chem x gg ma jeste cas..


Za dalsi, venky pomalu rozhazuju po polich a lukach. Zatim se zasadil par kousku afganu... Nasledujici vejkend budu sazet vsechny ty, co budou s korenem zatim jen do kelimku a tejden je necham balkonovat, nez je prestehuju na jejich posleeni misto, kde budou mit prostor predvest co v nich je...
A v neposledni rade dnes dosel balicek od kamarada z female seeds na test seminek z jejich produkce. Jsem na ne opravdu zvedavej, obzvlaste po tom co tu byl do nebe vyzdvyhovan critical. Jedna se strainy outdoor grapefruit a critical sour... Oboje by to mela venku stihnout. Skoda jen, ze je rozjizdim az ted, pomalu pozde,
picture.php
picture.php

ale zvedavost zvitezila a tak uz sajou vlahu z ubrousku.
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Taky jsem dostal balíček z holandska.
Jsem hodně zvědavej, kdy to u nás dozraje.
Už teď hezky voní :biggrin:

Genetická linie
(maroc x grepfruit)x(auto NL x auto NL x auto critical)

2x critical sour

picture.php
 
G

green johny

Tak když už si budem měřit lokte tak já sem asi o metr pozadu , jakoby rostly do země :D ale vím warum není místo :) ... od female sem měl purplemaroc , palicky menší z gerily ale feer, řádově pohoda . Občas je checkuju a na tohle CS Bin interested good luck
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Zdravím vás přátelé a kamarádi.
Po docela dlouhé odmlce, doufám, toto vlákno zas a znovu ožije.
Set up:
Box: Green qube 240x120x200cm
Lampa: 2x 315w CMH Lumatek, 2x a wing + 1x 400w COB led
-pod ledkou pojedu veg fázi a pak až od 3-4 tydne květů.
Ventilace: Hyperfan stealth 200m 1200+m3 s regulací, 2x tlumič
Ofuk: 2x fan box, 1x floor box
Kochle: 15l propot textil, substrát plagron lightmix
Hnojiva: GHE organix a jako vždy zámek a klíč ATA
Genetika: viz Beep-Beep 8-10 ks
Semena sem začal včera rozjíždět. Tak nezbývá nic jiného než čekat. J. O.
 
Top