What's new

Jack Herer, Super Shiva Skunk, Bluberry Auto Project

OldPimp

New member
Üdv!
Feléptettem saját sátram ami egy Secret Jardin DS 120 W 120 x 60 x 180 méret? sátor egy Viparspectra 450 W-os lámpával.
A lámpa jelenleg 53 cm-re van a palántáktól.

Magok Jack Herer, Super Shiva Skunk, Bluberry Autok.
Term?közeg: steril föld.

A sátor egyenl?re félig nyitva a szell?zés miatt és egy kisebb befúvó venti nyomja a leveg?t.

A magokat 5 napja ültettem.
Kérdésem: Jó az irány vagy kicsit megnyúltak? Ha megnyúltak állitsam lentebb a lámpát vagy mit ajánlotok?
Köszi a helpet el?re is.
 

Attachments

  • 4.jpg
    4.jpg
    68.9 KB · Views: 49
  • 3.jpg
    3.jpg
    63.9 KB · Views: 48
  • 2.jpg
    2.jpg
    61 KB · Views: 50
  • 1.jpg
    1.jpg
    63 KB · Views: 57

Bundi

Member
Szia.
Szerintem nagyon nyúlnak.
Vagy a cserepeket emeld meg, vagy a lámpát engedd közelebb hozzájuk, de a 12 órás világítást is növelném a helyedben.
A steril föld mit jelent pontosan?
Term?föld a kertb?l, megmikrózva?
 

OldPimp

New member
Plagron light-mix márkájú. Úgy értem, hogy nem Praktikeres t?zeglegyes cucc.

Lentebb engedtem 42 cm-re. Meg adok nekik akkor vagy 15 órát. Hátha.
Kösz a felhomályositást!
 

v.bence

Member
Én is nemrég kezdtem az els? kört, tegnap reggelre bújt ki a palánta, érdekl?dve követem majd hogyan haladsz. Auto vagy foto növények? Bármelyik is legyen, ha auto akkor érdemes lehet 18-20 órára emelni a világítást, ha meg fotos akkor
azért kell a veg miatt 18-24 óra. Aztán majd virágzásn lehet menni 12-12-re fotosnál, autonál meg mehet végig a 18-20.
 

OldPimp

New member
Auto mind. A lámpának a használati utijában volt am ennyi fény írva. De akkor kapnak többet fényt közelebbr?l, hogy jó legyen.
 

Attachments

  • 0.jpg
    0.jpg
    47.7 KB · Views: 53

OldPimp

New member
Stabilság van.

Stabilság van.

Fény az ajánlottak szerint. Kaptak egy kis földet a szár köré. Ja meg tegnap elkezdtem adni nekik a Biobizz Root Juice-t.
Kérdés: Elég ha egy hétig ezzel locsolgatom ?ket, vagy inkább egyszer ez egyszer viz kombó legyen? Illetve egy hétig vagy tovább is mehet nekik?
Találtam egy ilyen kis táblázatot.

De a legjobb, hogy nézegetem a lányokat azt rájöttem, hogy a Shiva Skunk feminizált nem auto......... De gondolom nem lesz baja a több fényt?l.
 

Attachments

  • Bogyó.jpg
    Bogyó.jpg
    83.2 KB · Views: 53
  • János.jpg
    János.jpg
    75.7 KB · Views: 49
  • Shiva.jpg
    Shiva.jpg
    67.6 KB · Views: 55
  • biobizz-english.jpg
    biobizz-english.jpg
    94.6 KB · Views: 53

Latest posts

Latest posts

Top