What's new

..Indoor Photos Gallery..

Mightyka

Active member
Veteran
Pár makro fotek sušiny. Každá fotka složena z cca 100 fotek.


GSC Forum
picture.php



Mutant Cookies x designer OG
picture.php



Face off OG
picture.php



Pure Kush (ghost1)
picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
awesome pics! the faceoff is grown from cut or seeds?

bless

OJ
Thanks! The Face Off OG is from cut (Cdub).


To je parada .. nejen to, co je focene (jak je mozne, ze to mas tak obsypane, vsechno??), ale i to, jak je to focene.. Cim jsi to fotil? :]
Obsypání je genetikou, stále jen 180W :D .

Nefotil jsem to já, ale kámoš entomolog. Má na to spešl strojek na kolejnicích, kterej pohne fotákem s makro objektivem vždy cca o pul milimetru dolu (cca 100 x). Nakonec se to složí vše do jedný fotky a tak vznikne fotka, kde je celej povrch predmetu zaostrenej.
 

sensi23

Active member
Veteran
Thanks! The Face Off OG is from cut (Cdub).



Obsypání je genetikou, stále jen 180W :D .

Nefotil jsem to já, ale kámoš entomolog. Má na to spešl strojek na kolejnicích, kterej pohne fotákem s makro objektivem vždy cca o pul milimetru dolu (cca 100 x). Nakonec se to složí vše do jedný fotky a tak vznikne fotka, kde je celej povrch predmetu zaostrenej.
jako fotky opravdu paradni da se rict mouthwatering..pryskyrice jenom kape :headbange
preju dobrou chut
 

spachal

Well-known member
Veteran
Thanks! The Face Off OG is from cut (Cdub).



Obsypání je genetikou, stále jen 180W :D .

Nefotil jsem to já, ale kámoš entomolog. Má na to spešl strojek na kolejnicích, kterej pohne fotákem s makro objektivem vždy cca o pul milimetru dolu (cca 100 x). Nakonec se to složí vše do jedný fotky a tak vznikne fotka, kde je celej povrch predmetu zaostrenej.

Tak to ja se asi nekdy pro par sniclu prihlasim :)) .. Mam ted pracovne pristup k mikroskopu, ktery tohle vse udela zcela automaticky, ale budu jeste muset zvazit, zda to risknout ;].
Jak jsi vyresit to prepaleni spicek od svetla, uz se to uklidnilo? Ja mam pocit, ze se to da resit trochu pritlacenim na calmag, ale zatim je to jen hypoteza ..
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tak to ja se asi nekdy pro par sniclu prihlasim :)) .. Mam ted pracovne pristup k mikroskopu, ktery tohle vse udela zcela automaticky, ale budu jeste muset zvazit, zda to risknout ;].
Jak jsi vyresit to prepaleni spicek od svetla, uz se to uklidnilo? Ja mam pocit, ze se to da resit trochu pritlacenim na calmag, ale zatim je to jen hypoteza ..
Prihlas :)
Hele spaleniny už docela dobry, minuly kolo bez problemu. Mam zas jinej problem s výživou pod jinym typem ledek v matkarne :D . Mam tam n?jakej deficit a jediny jak se mi to dari resit je hnojeni mineralama, jakmile prejdu na organiku, jak jsem byl zvyklej, tak se to zas objevi...


ten kros mutanta x designer og byl cistej?? nebo taky hermil??
Hele z tohodle krosu jsme zasadil jen jedno semeno a byla to holka a byla cista. Nicmene to o celku nevypovidá nic...


Od zítrka do soboty dovolená..jestli tam budeš.. písni..dojedu
Budu tam od ctvrtka do nedele, cislo mas? Alespon ti ukazu svuj vytvor, budu rád, kdyz mi ho zkritizujes.
 

Mightyka

Active member
Veteran
A abych jen nekecal, tady je Sunset Sherbert S1. Jajda mi daroval dve phena, jedno bylo uplne zbytecný, naopak druhý vypadá hodne nadejne. Co si budem povídat, vypadá to hodne podobne jako Cookies, ale terpeny jsou uplne jinde. Je to mix grepu, skittles, old spice a asi citronu.

Bohužel jsem od nich moc necekal, takže nemám klon, ale tak revegnout by mela mrcha jedna.



picture.php



picture.php



picture.php



picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top