What's new

Hashish - Czech Language

K

Krutibrko

Zkoušel jsem,bohužel se polámalo :) třeba příště...

picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
máš tam moc zeleného materiálu... přes co jsi to přesíval?? a taky se mně zdá, že to máš moc tlusté tu vrstvu.. nechápu taky proč všichni dělají kolečko, a neudělají obdelníček?

picture.php


picture.php
 
K

Krutibrko

Dobře ty :)

Nechal jsem to zmrazit na balkone a potom 20 mikronové sítko,pudelko a třepačka,je to na prd matroš ,nedojetý venky,bohužel do žní daleko a je třeba nějak přežít žejo... :D
 
K

Krutibrko

jj poplet jsem to 200 mikrofonu je to sítko,z kámošového matroše se to povedlo a mě to celkem zaujalo,pěkně to hoří,když dáš dovnitř nějakou dobrotku,dokonalý pokouření pro mě :D
 

Vesnican

Well-known member
Predem se omlouvam ze fotka hashise neni zadny zazrak. Jedna se o mokrou metodu led/pytle z rok starych palic Black cream auto. Vysledek je krasne tmavy hash, jemne chute, pri nizke vaporizacni teplote (pod 190 C) krasne vynikne chut cerneho rybizu.

picture.php



Zdrojove palice:



Jako perlicku prikladam fotku vody, ktera tekla z pracky pri prvnim vypousteni. Hotovej cervenej sklepmistr :biggrin:

 
Last edited:

-GD-

Active member
Chlape z Vysočiny...
Jak se chová ta čokoláda ve vapíku? Já tam mám třeba sítko a mám obavu že pokud to tam naláduju a odpalím při cca 190 C tak si zničím sítko nebo se pletu? Díky.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
tak musíš mít vapík na koncentráty jako chlap z vysočiny.. jinak se dá i s vapíkem na bylinky, ale nesmí být ten haš moc olejnatý, tuze zle se to čistí
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Chlape z Vysočiny...
Jak se chová ta čokoláda ve vapíku? Já tam mám třeba sítko a mám obavu že pokud to tam naláduju a odpalím při cca 190 C tak si zničím sítko nebo se pletu? Díky.

Co máš za vapík?

Jak píše Maha...u mého vapíku dávám do komory pro weed takový cca půl centimetru velký "sitko" a na to připlácnu kousek čokolády....a zhavim na max. ( mě 220 C ....ale stejně na olejovy záležitosti to není úplně vhodný.Pokud používáš klasický sitka, tak můžeš dát 2-3na sebe a ano po pár použití ho můžeš vyhodit.

Pro představu, jak vypadá to moje na extrakty.

https://www.youtube.com/watch?v=BFqo4zph15k

Není to úplně vychytaný, protože po stranách jsou malý mezery a kdybych tam dal něco olejovyho tak to muze natéct dolů na zhavicí těleso a je konec.
U některých vapíku je "vanicka" to je asi lepsi varianta.

Popřípadě dýmka nebo "pajrex" a žhavící zapalovač je taky možnost.Nahřát si sklo a nepálit zbytečně čokoládu.Jak to komu vyhovuje.

Jak kouříte hash vy?
 
Last edited:

-GD-

Active member
Mám Arizer solo 2, pouze na bylinky.

Já čokoládů ze dřeva "El Klasiko" :D popř. z vodního příručního bongu.
 

Latest posts

Latest posts

Top