What's new

Handlowe CBD

Ikser

Member
Siemano po latach. Wracam do korzeni, ale nie pełną gębą.
1 stycznia zakończyłem wyrok w zawieszeniu za hodowlę.
W 2019 odwiedzili mnie smutni panowie i zardzewiałem od tego czasu, całkowicie wypadłem z obiegu..

Tydzień temu wykupiłem pierwszą receptę ale po takim czasie nawet 0,2 Jacka herrera z vapo to dla mnie za dużo i szukam jakiegoś wypełniacza żeby zapchać komorę w sprzęcie.
Da się kupić jakieś dobre susze CBD na rynku żeby się trochę oszczędzać na stare lata?
 

Creeperpark

Well-known member
Mentor
Veteran
Siemano po latach. Wracam do korzeni, ale nie pełną gębą.
1 stycznia zakończyłem wyrok w zawieszeniu za hodowlę.
W 2019 odwiedzili mnie smutni panowie i zardzewiałem od tego czasu, całkowicie wypadłem z obiegu..

Tydzień temu wykupiłem pierwszą receptę ale po takim czasie nawet 0,2 Jacka herrera z vapo to dla mnie za dużo i szukam jakiegoś wypełniacza żeby zapchać komorę w sprzęcie.
Da się kupić jakieś dobre susze CBD na rynku żeby się trochę oszczędzać na stare lata?
Dobrze będzie znów być wolnym. Czas odbyty.
Bądź ostrożny i bezpieczny. Informuj nas.
 

Rystal

Active member
to w polsce już trawka na recepte jest ? hehe
w życiu jeszcze CBD nie próbowałem ale widzialem od znajomych na zdjeciach i zawsze jakoś średnio te kwiatki wygladały
 

Ikser

Member
Już potestowałem trochę, wybrałem susze od MaryIinvest na allegr.
Doszedłem do optymalnej wagi na potrzeby lecznicze, Jack Herrer 0,02g+0.08g CBD, jedno nabicie w Dynavapie i pół dnia dobre samopoczucie.
Co do jakości suszów Cbd to trafiłem kilka okropnych, ale te które używam są rewelacyjnej jakości, niestety palenie w smaku jak samosiejka, waporyzacji pozwala cieszyć się terpenami bez gryzienia.
Póki w Polsce nie będzie można mieć chociażby jednego krzaka to nie wracam do gry, szkoda na stare lata sobie narobić więcej kłopotów.
Medyczną w Polsce jest od kilku lat, ale ceny zaporowe. Za 15g bez promocji trzeba dać 700zł+
 
Top