What's new

Gyanta prés

Szg7557

New member
Sziasztok
Nem találtam ilyen topicot ugyhogy gondoltam nyitok egyet, érdekelne ki hogy csinálja
Csináltam egy homemade prést ami nem rossz 😁 de venni szeretnék egy komolyat csak nemtudom honnan érdemes rendelni meg hogy szabad e nekünk ilyet rendelni. nem találtam erre vonatkozó jogszabályt 😅 vagy ez még nagyon amerika??

https://rosintechproducts.eu/collections/heat-presses

Ezt a két oldalt néztem ami szállit euba rosintecheseknek írtam emailt de nem válaszoltak még
 

Attachments

  • IMG_6653.jpeg
    IMG_6653.jpeg
    379.2 KB · Views: 45
  • IMG_6654.jpeg
    IMG_6654.jpeg
    547.8 KB · Views: 50
  • IMG_6656.jpeg
    IMG_6656.jpeg
    589 KB · Views: 58
  • IMG_6657.jpeg
    IMG_6657.jpeg
    635 KB · Views: 59

Creeperpark

Well-known member
Mentor
Veteran
Sziasztok
Nem találtam ilyen topicot ugyhogy gondoltam nyitok egyet, érdekelne ki hogy csinálja
Csináltam egy homemade prést ami nem rossz 😁 de venni szeretnék egy komolyat csak nemtudom honnan érdemes rendelni meg hogy szabad e nekünk ilyet rendelni. nem találtam erre vonatkozó jogszabályt 😅 vagy ez még nagyon amerika??

https://rosintechproducts.eu/collections/heat-presses

Ezt a két oldalt néztem ami szállit euba rosintecheseknek írtam emailt de nem válaszoltak még
Ez nagyon jól néz ki. Lehet, hogy nincs szükség nyomógépre azokkal a hash golyókkal.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Csináld de tök felesleges , csináltam azóta egyik kalapom súlyozom le vele.
Izé 16T emelő alatta szart se ér csak pazarlás + I gerenda vagy vasuti sin tegyé bele anyagot rendesen! Csiszolt aluminium tömb megfúrva legyen a pofa ami külön szabájozható höm.
Többit basszade magadtó :D
 

Charlie Firpo

Active member
25-ös CrMo Qt-s a felső és az alsó lap. Az emelő nagysága meg függ gondolom a nyomo+ nyomott lap felületétől. Köszörült Alu fűtőlapok szigetelő lappal elválasztva. Az alsó és felső lap külön állítható hőmérséklet... Ha nem cnc közelében dolgoznék nem biztos hogy összevásárolnám 🙄😃
 

Uzsidoboz

Well-known member
Napi szinten vannak ilyen jó ötleteim felesleges a mappa szerintem nekedse kell.
Amúgy ami a lényeg ha kivonatot zabáló kurvára felnyomja a tolerancia szinted többit tudod
 
Top