What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

FOTORELACJA

roxyk

Member






Tutaj macie zdjęcia te nieostre sa ponieważ juz wieczór był i wyszło co wyszło nie scinałem nic jedynie pooglądałem pogoda nam sie psuje juz i ma zaczynac padac wiec wczoraj był odpowiedni moment do scinania bo jak wiadomo bo slonecznym dniu najlepiej ciąć ;D dzisiaj widze ze jest pochmurno ale cóż sam musze isc scinac mam nadzieje ze wiele na mocy nie straca moje cipki hahaah dodam później lub jutro relacje z tegoz o to zdarzenia ;-)
 

roxyk

Member



wczoraj zrboiłem zbiory dwóch roślinek tych na ostatnim zdjęciu teraz jedynie pozostaje mi czekac na pogoda i az moje Laseczki dojda do końca :)
 
G

Guest

zajebiste krzaczki :D pierwsza i ostatnia fotka najlepsze :d smacznie to wyglada :D K+++ :joint: :wave:
 

roxyk

Member
panowie nie mam za bardzo czasu na siedzenie na forum,
zaczalem nowe zycie,
pracuje, studiuje, udoskonalam umiejetnosci, rozwijam zainteresowania,
zwiedzam, cwicze, ... itp. wybaczcie za brak czasu ,
 
Last edited:

roxyk

Member
Jak by nie było to juz po zbiorach :D wiec mam z głowy najwazniejsze miejscówki zaostało mi jeszcze cos koło trzech ale to juz sa malutki dziewczynki ;-)
ale . . . Zapraszam do oglądania zdjęc musze powiedziec ze nie miałem chyba tak obfitych zbiorów w mojej karierze. Zdjęcia które zamieszcze w tym poscie i kolejnych dwóch są z wczoraj ;-). Nie miałem czasu na robienie ich byłem w szoku jak zobaczyłem tyle topów hahaha bałem sie panicznie ze mnie ktos od tyłu zaskoczy strasznie dziwnie sie czułem, jednym słowem to dragi sie chowają :D. Miałem wrażenie ze ktos za chwile przyjdzie słyszałem dziwne dźwięki nawet mi sie jakies haluny przwijały chwilami przed oczami a to wszytsko ze strachu szczescia niepokoju paniki i nie wiem czego jeszcze hahaha Zapraszam do oglądania zdjęc niestety nie sa one za rewelacyjne stać mnie na więcej mówiąc skromnie. Ciesze sie ze cos zrobiłem bo zawsze zostanie jakis dowód na to ze cos jednak w tym roku było.

Join





 
Last edited:

roxyk

Member
i kolejne ;-)






Zapytacie pewnie dlaczego mam takie białe ręce hmm nie nie masturbowałem sie przy tak seksownych cipkach :D miałem założone białe rękawiczki. Kilka lat zbiorów nauczyły mnie ze warto skorzystac z nich poniewaz nie masz tak zwicznych paluchów, z kórych robisz później nie wiele haszyku, który sakrucko poniewiera :D. Mi wystarcza ten który robie z przebierania suchego juz baku :joint:
 
Last edited:

OUTLAWZ

Member
elo roxyk ... konkretne zbiory... powiedz ile wyciagles z nich G i daj jakis smoke raport :D
RESPECT
BLE$$
 

roxyk

Member
a w tym poscie zdjęcia juz z dzisiaj. Jest tam pokazane jak to wszytsko ogółem wyglądało. Zapach był tak intensywny ze juz z daleka czułem ze moje Kobiety sa i nikt ich nie rozdziewiczył :D. Juz sa w pewnym miejscu i pozbywają sie zbędnej wody. Wszystko mam posprzątane wiec panom policjantom itp. Penis w Dupe buehehe. Juz myślałem ze ten sezon nie bedzie zbytnio bogaty, że jedynie pójde na spot cos tam zetne mało co i jedynie bede miał coś przypalić. Los a własciwie nie los a BÓG jeden jedyny mi dał wszytsko to co widzicie na zdjęciach i JEMU tylko za to dziękuję. Moje modlitwy zostały wysłuchane ale nie ma nic za darmo. Aby coś dostac trzeba sobie na to zasłużyć i ja chyba zasłużyłem choć nie wiem sam. Największy stres za mna, najcenniejsze rośliny sa juz w bezpiecznym miejscu i to jest dla kazego farmera bardzo cenne. Plony już zebrane wiec czas na świętowanie :D




 
Last edited:

roxyk

Member
ile wyciągnałem ? hmmm nie wiem nie jestem w stanie okreslić tego :D wiem ze mam tego nie mało jeżeli będę miał wage to zważe ile jest tego wszystkiego i dodam zdjęcie na potwierdzenie :alien:

co do "jakiegos smoke raportu" to nie mam nic do powiedzenia :noway: :nanana:

ale co do "Smoke raportu" to smiało moge sie juz wypowiadać :jump: pisałem wczesniej ze zbiory był na raty co by sie w jakis sposób uchronic przed posiadaniem "niczego" tzn sciałem najpierw dwie rośliny które jeszcze nie były gotowe ale tylko po to zeby tam zawsze cos miec jak by moja wspaniała maska która jest ze mną od lat i dodaje mi mocy :wave: nagle nie stanęła po drugiej stronie i nie zawinęła mi wszytkiego bueheh.
Konkret - baku kopie bardzo dobrze tzn wbijam zaskurniaka (czyt. Przoda :D) i pale z ziomem i gdy juz sie wszytsko wypali to nie wiem ocb? a gdy nie wiem ocb to w ocb zawijam :bashhead: . Naprawde w tym roku jest dosyć dobry upierdalacz pomimo tego ze znaczna część jest zapylona sam się dziwiłem dlaczego tak.
 
Last edited:
G

Guest

Zbiory naprawde konkret. Żal dupsko ściska, że nie mam chociaż 1/10 tego... :badday: Z ilu krzaków to zebrałeś i jaka to odmiana?
 

roxyk

Member
z ilu hmm nie wiem nie chciało mi sie liczyc a co do odmiany to zapraszam do 9 posta w tym threadzie :)
 

NKOTS

follow the pink rabbit!
Veteran
pozdro koper :D
ladny out :D
wrzuc jeszcze jakies foty na spoko robione, suchego ziela chociazby, makro czy cos - wiemy ze potrafisz :D

btw u mnie najladniejsze krzaki w tym roku to ktores tam pokolenie SR :D
 

Latest posts

Latest posts

Top