What's new

FOTO... ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?? ΣΕ ΚΑΤΙ??

LegacyTron

Member
δεν είπα τίποτα, έχουνε ψωμί ακόμα, απλά ρώτησα πόσες μέρες υπολογίζεις; 20-25 μαζί με το φλασάρισμα;
 

atma

Member
οντως καπου κατα κει το βλεπω & γω Legasy το θεμα να τελειωνει...με τρομαξες μωρε...αρα λογικα καλα πηγαινω μ το χρονοδιαγραμμα.Ακομα κ αν τα κρατησω λιγο παραπανω θα κανω κακο στα φυτα μου ??? κανενας που να ξερει πως ανεβαζουμε βιντεο...η ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙς ???ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ lECACY ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ..Να σε πω???εσυ εχεις γνωσεις απο ηλεκτρολογικα\ηλεκτρονικα κ γενικοτερα?? αν θυμαμαι καλα μιας κ ειναι πολυ πρωι..εσυ εισουν ο ειδικος πανω σαυτα ..καλη μας μερα παιδια...:comfort:
 

ganja3

Member
μια χαρά πάνε τα φυτά
αλλά θέλουν ακόμα κανένα μήνα , μην βιάζεσαι θα σου πουν αυτά πότε θα τα κόψεις .
όσο για το λίπασμα . εάν είναι όλο πράσινο όπως δείχνει μέχρι κάτω , έχει αποθέματα που μπορεί να τα κάψει ,,, κράτα χαμηλότερο το ec και φλασάρισε σε καμιά 10αριά μέρες μέχρι το τέλος ( γνώμη μου ) ..
 

atma

Member
ωραια...σαν να μπηκα στο προγραμμα και γω :woohoo: καπου κατα κει υπολογιζω 15-25 μαχιμουμ μερες..οπως λες & εσυ Ganga3..θα ανεβασω φοτο σε κανενα 5ημερο να τα ριξετε μια ματια εκτος απροοπτου παντα..νασται καλα ολοι σας :tiphat:
 

atma

Member
πως τα βλεπετε ρε παιδια ολα καλα...στα κοριτσια?? θα ξεκινησω πλεον το σκετο νερακι να τα ποτιζω μιας και τα υπολογιζω σε κανα 15 μερες να τελειωνω....δεν νομιζω να χρειαζονται κιαλλο λιπασμα να βαλω και αυτο γιατι δεν βλεπω να ζητανε τιποτα...η να τα λειπει κατι..τις γνωμες σας παρακαλω...να σται και παλι καλα ...καλη συνεχεια σε ολους...
 

LegacyTron

Member
άσε να καφετιάσουν λίγο ακόμα....Από ηλεκτρολογικά ιδέα δεν έχω...θα σου προτεινα να αρχίσεις σε καμιά βδομάδα το φλασάρισμα των 15 ημερών, ανάλογα πως πάει το καφέτιασμά τους. Αεροπλάνο πάνε!
 

Gert Lush

Active member
Veteran
Πολλές λευκές τρίχες ακόμα.
Κατα τη γνώμη μου αυτά θέλουν τρεις βδομάδες ακόμα, ίσως και τέσσερις...
 

atma

Member
οντως παιδια μερικα απο αυτα δε ξεκινησαν να καφετιαζουν οι τριχες..αν και σε μερικα εχει τουλαχιστο 40?50% καφε τριχες...ειδωμεν...λιγο υπομονη ακομα...φανταζομαι πως καταλαβαινετε ποσο σκληρη ειναι αυτη η αναμονη τον τελευταιον ημερων...δεν κρατιεμαι...αντε ρε παιδια να τελειωνω....κοπος..αχγος..χρημα και φυσικα χρονος που δεν εξαγοραζετε με τιποτα...σιγουρα αγαπη..μερακι και υπομονη τα ειχανε ολα δεν τους ελειψε τιποτα...να σται καλα σε κανα 5 μερες ξανα φοτο να τα βλεπουμε πιο συχνα για να ακουσω προτασεις και συμβουλες..ευχαριστω πολλυ...ααα και να μην ξεχνιομασται...ερχετε απο πισω αλλο γκροου το τσουναμι οπως ειχα αναφερει πιο παλια...αντε να δουμε τι θα κανω ο τσοπανος..χαχαχα καλη συνεχεια...:tiphat:
 

Gert Lush

Active member
Veteran
Αν βιάζεσαι τόσο πολύ κόβεις ένα (ή μέρος από ένα) - το πιό ώριμο - λίγο πιο νωρίς και σου φεύγει το άγχος. Τα grow δεν είναι για να αγχώνεσαι...

Καλύτερα να λες δόξα τω θεώ που η κάνναβη μπορεί και τελειώνει ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ στα grow εσωτερικού χώρου - είναι κι αυτό ένα μικρό θαύμα. Με ποιό άλλο φυτό μπορείς να βγάλεις 4-5 σοδειές το χρόνο;;;

Να μην γινόμαστε και τόσο κακομαθημένοι.
 

atma

Member
εχεις δικιο φιλε μου..απλα πλυσιαζουν οι μερες και ο νους συνεχεια εκει παει...πιστευω να με καταλαβαινεις...εχω μπολικη υπομονη δεν απλωνω χερι με τιποτα..θα περιμενω...αν και εχω δει οντως πως μερικοι αρχιζουν απο τα πιο ωριμα και στη συνεχεια σιγα σιγα τα υπολοιπα..να σαι καλα παντως καθε μερα που περνα μαθαινουμε κ κατι ..ευχαριστω φιλος..:tiphat:
 

atma

Member
ενα O.G kush\ amnezia lemon τα υπολοιπα και καποια διαλεχτα κοριτσια απο Ελλαδα..
 

atma

Member
να μασται κ παλι...καλη σας μερα...γνωμες παιδια σε πως τα βλέπετε εσεις ??
 

Latest posts

Latest posts

Top