What's new

First grow?

DTales

Member
Ti mit javasolnátok els? növesztésnek?


Egy 40X40X155(150?) es growboxban n?ne LED -es rásegítéssel.



Megpróbálnék 2 növény növeszteni ekkora területen. Egy 12-13 literes airpot(fabric) lenne az egyik (26cm átmér?) mellé meg egy másik kisebb, ami még normálisan beférne.


Követelmények: AutoGrow. Ne n?jön túl nagyra, ellenálló legyen, bokordoki és/vagy seedmaffia árulja és ha lehet viszonylag magas THC szintje legyen. Inkább a lazulósabb relaxálóbb strainek jönnek be.



Én személy szerint a Blueberryre gondoltam. Ahogy látom nem n? túl nagyra (50-70cm) viszonylag jó a THC-ja (15-17%) és ilyen nyugis, lazulósnak strainnek t?nik.


Ti mit gondoltok és mit ajánlotok?
 
Én is azt tudom neked javasolni, hogy az els? egy-két-pár körödben ne a legizgalmasabb, legfinomabb, legüt?sebb straineket akard kinevelni, hanem olyan szívósabb fajtá(ka)t, amik felkeltik az érdekl?désed. Hibákat fogsz elkövetni, ahogy mindenki más is, szóval ezekre tesztkörökként érdemes tekinteni.

Legels? (még futó) körömben én begyömöszöltem három potot egy 90x40-es alapterület? helyre, és már három hét után láttam, hogy ez így nem lesz jó. Végül az élet megoldotta helyettem a helysz?két, mert a purple kushomat valószín?leg addig stresszeltem a tudatlanságommal, hogy behermásodott, és mehetett a levesbe.
 

DTales

Member
Az Purple Kush auto is nagyon finomnak néz ki.18% valamint max 100Cm-re n? meg. A 40x40X150 -es helyre pont jó lesz + jókat mondanak róla.
 

DTales

Member
Akkor szerintem a Purple Kush lesz a nyer?. Ahogy nézem könny? nevelni, nem n? túl nagyra szóval belefér a 155 centibe, egész jó a THC szintje + relaxálós sativa strain is nagyon biztató.
 
LST nélkül a 150 centi is gyorsan el tud fogyni. A pot mondjuk elvisz 30 centit, a lámpa is igényelni fogja ennek minimum a felét, és a fényforrástól fögg?en ahhoz sem engedheted túl közel a növényt.

De azt mondják, beltérben nem LST-zni b?n. :) Ha majd kötözöd rendesen és rendszeresen, akkor egy növénnyel el fogsz férni minden irányban, és a hozamod is magasabb lesz.
 

DTales

Member
LST? Hogy jön ide a Landing Ship Tank?


LST_Sicily.jpg

De igen valószín?leg megpróbálom a LST-t. A Purple Kush méretben 50-150cm közé lövik be. Gondolom a LST-t?l is - meg a cserépt?l - függ, hogy milyen magasra n? majd.



Amúgy a LST tényleg csak annyi hogy az ágakat enyhén odakötözöm a cserép széléhez?
 
Top