What's new

First grow, outdoor, Diesel Ryder

Status
Not open for further replies.

brebo

Member
Nu ma spui nimic man..pana acum ar trebui sa fie fumate deja fetele..:)
As vrea sa stiu cum s-au dezvoltat si cam cat ai scos din ele..
 

Dr Obvious

Member
In primul rand as vrea sa imi cer scuze tuturor celor care au urmarit thread-ul meu si nu au primit update. Scuze. :kiss:

De la ultimul post nu am intampinat absolut niciun fel de problema cu fetele, s-au dezvoltat bine si la timp. Ceea ce nu m-a impresionat a fost cantitatea (undeva la 6-8g per planta). Calitatea insa... pot spune cu mana pe inima ca nu am cumparat asa ceva niciodata. Un gust foarte intepator (in modul bun al cuvantului) si un after math vesel... dar vesel rau. O sa revin eu cu un smoke report. In linii mari as incuraja lumea sa incerce strain-ul.

showphoto.php

o mare parte dintr-o planta.. +- 3 budisori :good:

Multumesc tuturor pentru ajutor! (green, explo, sznake, gantz). Until next break!
 
P

PotGrower

atat ai scos de la o planta outdoor?:)).am scos eu la pc grow mai mut:D..oricum macar stii ca e naturala si e a ta :)..bv tie..lasa ca la anu' faci tu monstrii :).
 
G

green_land

cu placere:)

wow...la diesel ryder asa low yield nu cred ca am vazut... ( seed banku zice cu totul si cu totul altceva, poate fi doar marketing? :| ) plm.

oare sa fie din cauza ca ai crescut outdoor? ma gandesc ca la 24/0 ore de lumina ar trebui sa exceleze... pe timp de vara mai mult de 15h30min de lumina nu cred ca a avut...

data viitoare incearca sour60 de la mdazing seeds. ( asta vreau sa mi-l iau si eu :D )

spor la fumat !
 

brebo

Member
sour 60 am si eu cateva seminte, le pun dupa ce termin run-ul curent..o sa incerc la S60 sa obtin si ceva seminte, din recenzii pare un strain de tinut..
eu am obtinut similar cu un af indoor..
 

dubite

Member
@Dr Obvious: Felicitari pentru primul grow cap coada!
Cat despre cei care spun , "numai atat ai scos?", eu am facut asta si asta si asta..... As vrea sa vad si eu poze baietii ca de dat din masele poate oricine...
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top