What's new

Dobreledy 480W (3xclu058) 100cmx100cmx200cm

dobryholender

New member
Witam
To moja druga domowa uprawa, wcześniej leciałem na dwóch hpsach 250w. aktualnie postanowiłem zainwestować w panelik dobreledy z trzema diodami każda po 160W, cały panel 480W realnego poboru. Sprzęcik dojechał do holandii po tygodniu od zamówienia, wielki plus za gratisową wysyłkę, chłopaki chcieli mi dać na tą powierzchnie 320W , podobno całkowicie by starczyła, lecz jestem z tych co wolą mieć więcej niż mniej a zawsze jest wbudowany potencjometr, także można w przyszłości się pobawić i sprawdzić ile wyjdzie z mniejszej mocy, teraz spróbójemy wycisnąc maxa. Ziemia i nawozy to mała tajemnica ponieważ sprawdzam pewne niskobudżetowe produkty z marketów ogrodniczych które postaram się połączyć i zrobić jakiś tani dobry nawóz do konopii ;) Maluszki troszkę pomieszałem napewno jest tam: Skunk, Super skunk, blubery x skunk o white whidowx skunk i maluszek to G13haze, ale to już myślę sie odnajdziemy jak będą większe, namiot 100x100x200 , wilgotność 50-70, temp 20-24. Panel założony w sobotę i także z soboty ostatnie fotki, małe na zdjęciach mają 2,5 tyg.




picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

koochujamito

New member
Siemasz. Fajny ten panelik-powiedz jak to wygląda z potencjometrem? Jest jeden czy na zasilaczu są 2 zaślepki do zdjęcia i tam trzeba kręcić? Będę zaglądać. Pozdro.
 
Top