What's new

Co w ogrodzie rosnie Nam ? ZIELONA POLSKA 2013 !

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Zycze wszystkim w nadchodzacym 2013 roku duzo zdrowia , zdrowych zbiorow oraz wysokich lotow ...:plant grow:

Upraw bez stresow ...

picture.php

sloikow wypchanych po brzegi , od sufitu do podlogi ...

serduszek pelnych milosci

Zycze Wam wszystkim

picture.php


DO SIEGO ROKU

ZZ


edit : GReen dreAM hehe dobre hehe , ale nie ma czasu a ten rok zapowiada sie jeszcze bardziej szalony , juz wstawilem fote , rosna rozne mixy :D

peace
 
Last edited:

Brodaty

Member
Życzę Wam ze szczerego serca aby nigdy topów nie zabrakło, abyście mogli palić kiedy chcecie, byście życie przeżyli z najlepszymi ludźmi co zawsze pomogą, a jak to będzie i kasa będzie to i zdrowie będzie, a wtedy można urzeczywistniać najskrytsze marzenia. Tego Wam życzę siostry i bracia w roku 2013!

picture.php
 

Ghonox

Member


14dniowe automaty. Trochę chorowite, co chwilę jakieś plamki wyskakują, a tu listek uschnie i ogólnie lipa :<
 
D

dEv-9

Siemanko stara gwardia! Nowa rowniez ;)

W końcu, po 3 latach od ostatniego slabego Indoora z low ryderami cos ruszylo.
Odmiany od przyjaciol, jeszcze z zeszlego roku
50 dni na weg(troche dlugo ale byly wzloty i upadki)
a to juz 16 dni na flo(23 od przelaczenia na 12/12)
picture.php


Tak naprawde to moja pierwsza uprawa indoor normalnej odmiany, plany byly inne, ale w koncu sie udalo osiedlic w miejscu bez wiekszego przypali, idzie w miare dobrze jak narazie, chociaz wiadomo ze do idealu im brakuje. Z dziewczynami byl jeszcze jeden auto, ale juz pare tyg po scince i jest konsumowany na bierzaco

picture.php



Happy New Year :tiphat: I cisniemy z outem jak co roku :peacock:
 

mistic

Member
Dobry wieczór.

picture.php


Dużo zdrówka i weny życzę w nowym roku !

pozdrawiam prawdziwych

Fire!
mistic
 

DrSmoke

Member
Veteran
Siemanko.
U mnie wporzo jak na zimę. Dzięki wszystkim za dobre słowa.
Specjalnie dla was fotka po miesięcznym flo. Było trochę
niedociągnięć ponieważ sprzęt miał małe problemy ale jest już
wszystko na zicher więc oto 3x Green Killer (The Killings Fields)
trenowane ostro na siateczce ScrOG. Made by DrSmoke

picture.php
 

wojek

Member
Troche kolorku DeepChunk X ERocket X B3N7 from Esbe sezon 2009 dopiero w tym roku znalazłem płyte z fotkami z kilku sezonów umieściłem w albumach mam nadzieję ,że się będzie podobać :woohoo:







 
C

Chucky

Siema.

Z powodu nie udanej uprawy na zewnatrz , a bardziej ze nie moglem zebrac postanowilem troche powiekszyc zapas pestek automatycznie kwitnacych :D. I raczej na nich poprowadze przyszla uprawe.
Zaopatrzylem sie w odmiane (Duck Foot x Lowryder) x AK 47 kupiona na seeds banku.

10cio 12 dniowe nie kazda wyszla w tym samym czasie. Ogólnie mówiąc żadnych niedoborów nadkwasoty gleby przelań itp.

picture.php


plus czy to nie sa przypadkiem trichomy ;)

picture.php


picture.php



Box 31x 31 x90
oświetlenie 90w w energo oszczednych.

Pozdro.
 

BlinD

Active member
witam wszystkich w kolejnym już odcinku "co w ogrodzie rośnie Nam"

możne nie do końca mi rośnie, ale pomagam kumplowi na odległość radą i w ogrodzie rośnie mu 9x Euphoria z Dutch Passion, dark room 120x120x200 i hps 600w.

krzaki lekko trenowane i fim'owane na wegu 4 tyg, fotka kilka dni po przełączeniu na Flo


i tydzień później (trochę oklapły z braku wody ale po podlaniu turgor wrócił)


na początku troche dostały od przenawożenia, ale szybki flush pomógł, jednak chyba po przepłukaniu zaczynają być głodne bo dolne liście zaczęły żółknąć, więc poszedł w ruch terra flores 40ml+10ml pk13/14 na 10L wody, pH ok 5.6. zobaczymy jak zareagują po kilku dniach.

Z ostatniej chwili - dowiedziałem się, że zaczynają się hermić ;/ ale na jaka skale to jeszcze nie wiem ;/
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Czy w 2013 znów polska ekipa pokaże, że nie ma lepszych???
Jestem pewien, że TAK!!!
Czego Wam i sobie życzę!

EDIT: Akcja zakończobna sukcesem. Za wszystkie pomysły dziękuję!


Night Hail Ultra:

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 
Last edited:

BlinD

Active member
Witam kolejne wiesci z euphoriowego lasu

rośliny już zaczęły formować topy


Niestety trochę wygłodniałe bo 2 tyg były pod opieka "podlać wodą"


i Co najgorsze... dość mocno się zdziwiłem, ze prawie wszystkie 9 roślin się zhermiły ;/ 1 albo 2 rośliny praktycznie były czyste a na reszcie po 20-30 jajek wyrosło i niektóre jajca się otworzyły ;/ mam jedynie nadzieje, ze nie zapyliły zbyt dużo... Jajka zostały amputowane i rośliny są pod stałą obserwacją, czy nie pojawiają się nowe.
 

Ghonox

Member
BlinD - Skąd miałeś nasionka?


Mój micro grow przy waszych wypada baaardzo marnie :D

4x (Diesel Ryder x AK47) x LR#2
27 dzień od wyjścia z ziemi, 6 dzień od pokazania pierwszych kwiatków. Na 10 roślin tylko 4 samice. Dałem je niżej od lampy żeby się wyciągnęły trochę i zrobiłem LST, ładnie się rozkrzewiły, teraz z powrotem blisko lampy.

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php



Mam pytanie jeśli mogli byście możecie na priv odpisać :p Dotychczas lałem biohumusa i rosły w oczach, teraz zacznę podlewać FLOROVITem do kwiatów kwitnących (NPK 5+6+8 +mikroelementy). Podlewać tym do końca czy później plantonem albo jakimś innym nawozem (chodzi mi bardziej o dostępne w kwiaciarniach)
 

Latest posts

Latest posts

Top