What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci 2024 :D

Tomu

Well-known member
Veteran
Siema !
Update
GG#4 z klona, z naszego forum przywędrował do mnie:

Wegowany z marnego patyka od 3 marca przełączony na flow 25 marca

20240502_154752.jpg
20240502_154742.jpg


Pozdro
 

BReal

Active member
Ale łaaaadnie Wszyscy kolorują :canabis: Mój "nowy" spot okazał się być jednak niewypałem z powodu a) zwierząt (łosie, dziki, sarny) b) podwyższonego poziomu wody po opadach - sadziłem na granicy rozlewiska, ale się przeliczyłem niestety. Dwa planty co prawda przeżyły, ale raczej nie pociągną długo bo marnie wyglądają. No cóż... człowiek uczy się całe, życie :spanky: Mam jeden sprawdzony spot sprzed paru lat, ale muszę go odwiedzić na dniach i zbadać czy nadal się nadaje - nie jest duży i nie mogę tam sadzić dużych odmian, więc muszę znaleźć więcej nowych spotów w okolicy :puppydoge Na szczęście jest jeszcze czas na sadzenie gdzieś do połowy czerwca 🥲 Ponad to buduje prowizorycznego mini boxa, na okres wegetacji. Podejrzanie tanie było oświetlenie które zamówiłem, ale jeśli ma służyć na 1 do 2 tygodni wega to powinnno wystarczyć. Dam później znać czy to działa, lol :D Parapet dawał od biedy radę, ale jest tam jednak za mało słońca - powinienem sadzić na zewnątrz już lepiej rozwinięte okazy.
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Bedzie dobrze @BReal, czas na regsy jak i automaty masz jeszcze troche, mysle ze bedzie ok :)

Ja ostatnio robilem probe kielkowania i z 14 pestek co mi wybily ostalo sie moze 4-5 sztuk - reszta pozarta przez slimaki - pomimo rozsypania granulatu przeciwko nim - no nic, only the strong one will survive haha!

Dodatkowo pogoda na poludniu UK to jeden wielki... pisior! Slonca bylo pare dni, zrobilo nadzieje, a teraz sie okazuje ze przez kolejne 2tyg bedzie siwo i ponuro...

Na szczescie u mnie sloneczko pod namiotem swieci zawsze i od wczoraj jest juz tam kolejna partia! Tym razem lece na Remo Nutrients - ostatnie Indica Nutrients to bylo rozczarowanie, malo wydajne i cenowo tez taka srednia polka - u mnie ocena negatywna... przy porownaniach do konkurencji - DNA Mills poki co #1 u mnie.

Screenshot 2024-05-28 at 07.01.28.png


A tutaj fotki z ostatniej scinki Tropicana Poison FF od Sweet Seeds - pierwszy raz roslina czerwona nie zrobila mi sie czerwona :) Ale to nic, i tak jest piekna... pomimo przedziorkow i deficytu CalMag (?) 😅

byla to ostatnia roslina w namiocie wiec pozniej jej juz tak nie dogladalem i sie zadomowilo jakies robactwo hehe - opryski przy nastepnym runie i mam nadzieje ze bedzie ok.

View media item 18718371
View media item 18718372
View media item 18718373
View media item 18718374
View media item 18718375
 
Top