What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci 2024 :D

cheapwine

Well-known member
Veteran
ulala ale pokolorowales ;-) az sie zaslinilem... pieknie Ci to wyszlo! bardzo fajne kolory! no 9 i 10 zdecydowanie odstaja od tlumu ale 2 tez fajnie wyglada ;-) lubie takie struktury! pare takich fajnych roslin w jednej paczce to nie moze byc wina przypadku 😂 swietnie geny, rob F2 i ja potestuje 🤘
 

Rystal

Active member
cheapwine absolutnie się z tobą zgodzę że 2 najładniejsze wyszło po prostu cudeńko no ale wczoraj obciąłem klonika nożyczkami bo niestety nie było zapachu nic ale no 9 rekompensuje mi tą stratę bo też pięknie wygląda i dużo lepiej się prezentuje w suchej formie.
Ogólnie numer 2 ,3 ,9 podobne do siebie z wyglądu ale 2 i 3 bez zapachu prawie.
8 i 7 też podobne do siebie ale inne od pozostałych no i średni zapach taki.
1 i 10 mamy kolorki i super i super zapach i smak wymiata, 9 też wymiata.
takie palenie powiedział bym dla pań bo takie tropikalno kwiatowe słodko cukierkowe hehehe
ja tam się nie znam na zapachach ale cherry tam ni hu hu nie czuje ten tego
jak będą pestki to napewno posypie

#9 :giggle:

20240130_222641.jpg


:giggle:
 

Rystal

Active member
Panie cheapwine tez pięknie u pana tam i ciekawe jak pośmierdują te panienki
ten do si dos chyba nabardziej spasiony na moje oko :)
też bardzo podoba mi sie ta gorilla fast od gandziora fajny tłuscioch mu sie trafil

widzę że mamy czas zbiorów hehe ja tez świeżo po trimowaniu i już lece na wegu 4 doniczki.
Jedną z TCP #9 +2x TCP #10 i testowo jedna panienka z gratisów z relentless genetics co mi sie ostała 933 x R06 (gelato33 x relentless Og) nie wiem co z niej bedzie
miałem jeszcze 2 roślinki z bankowych gratisów teraz w tym namiocie
Pisthash z T H Seeds i
Pink Gasoline z Perfect Tree
no ale niestety szału nie było ten Pisthash to w ogóle padaka straszna w smaku :D
to drugie jeszcze ujdzie ale tez takie se

Pisthash z T H Seeds
20240116_210150.jpg


Pink Gasoline z Perfect Tree
20240116_210203.jpg



plus TCP #8 szkoda ze słabo pachnie ale zato mega żywiczne i koniec konców tez tego klona wywale
pale własnie lolka z tego no i uciułany jestem konkretnie ale nie ma tego czegos jak bierzesz bucha ze uderzają cie terpeny fajne

20240116_213112.jpg



20231108_235106.jpg



Pozdrowionka wszystkim
 

Rystal

Active member
Kurde panowie ale fajnie lecicie :tiphat:
cheapwine jak tam suszonko, co tam z tego tam wyszło ciekawego

u mnie coś nowego wykiełkowało, szkoda tylko ze femki no ale szukam świeżości nowej i żeby zakładało dźwignie i dusiło w oktagonie hehehe albo żeby odrazu nokaut był

Powiem wam moi drodzy ze pestki godzinę przed zakupem były konsultowane nazwijmy to tak że z medium, było parę opcji w banku no i pani uprawiała czary i mi doradzała i ku mojemu zdziwieniu doradziła mi właśnie te pestki chociaż u mnie to było 3cie miejsce
Bardzo tej pani ufam i jestem pewny że będzie petarda

Blue Pave

20240218_164143.jpg

20240220_182203.jpg


No i z ciekawości wrzuciłem trochę klonów do mini boxa co w nim susze sobie zielsko
pierwszy takie mój projekt w sumie i zobaczę jak pestki się formują

20240220_195325.jpg


Pozdro i kolorujcie
 

budstealth

Active member
Cieszę się, że wszystko układa się u Ciebie bardzo dobrze:love:.Mam nadzieję, że Wy również przygotowujecie się do zbliżającego się sezonu outdoorowego.

Bawiłem się trochę w mikrogrowkę z New Stealth Autoflower. Rosną w małych doniczkach o pojemności 0,7 l, są 4 samice gotowe do zapylenia.
IMG_0145.JPG

Ta genetyka jest częścią rodziny Freakshow, z liśćmi podobnymi do piołunu, ambrozji.
IMG_0135.JPG


Jestem pomiędzy 3 a 4 tygodniem.
IMG_0136.JPG



IMG_0137.JPG


IMG_0138.JPG


IMG_0139.JPG


Zostaną zapylone przez tego niecierpliwego ogiera:ROFLMAO:.



















IMG_0144.JPG
 

fenikss

New member
Weekend Update

Mały box z klonami Kali Dog leca na flo

View attachment 18968350

Duży box

Skunk XL bedzie z niego grubo

View attachment 18968352

White Widow

View attachment 18968353


Milky Way F1

View attachment 18968354

Power Flower

View attachment 18968355

Druga WW pierwszy raz profil terponowy trafil się koper/czosnek

View attachment 18968356

Razem

View attachment 18968357

View attachment 18968358
Hej gandzior pięknie to wygląda czy można zapytać pod jakimi lapkami lecisz w tym boksie z klonami i i dużym boksie ?
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Hej gandzior pięknie to wygląda czy można zapytać pod jakimi lapkami lecisz w tym boksie z klonami i i dużym boksie ?
Hej
W jednym i drugim boxie siedzą lampki LED o mocy 50w tanie panele na samsungach lm281b z chin :)
 

Rystal

Active member
gandzior420 zajebiście tłusto się robi widać

budstealth super rośliny masz przyjacielu, czy one są regularne ? dawaj więcej zdjęć co tam ci rośnie bo mnie bardzo ciekawi to dziwadło.

u mnie pyłek sie sypie w małym boxie
ciekawe czy doleci coś do boxa obok gdzie rosną roślinki na palenie
Trop Cherry Pie Male

20240310_193042.jpg
 

Latest posts

Latest posts

Top