What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

el023

Member
armageddon

armageddon

Wrzucam wreszcie fotki ze ścinki (02.11) zanim sie kompletnie zdeaktualizują.

picture.php
picture.php
picture.php

picture.php
picture.php
picture.php


Juz sie kiedyś troche rozpisywałem, ale zgodnie z obietnicą reasumuje..
Dostałem je ukorzenione na wacie min., wrzuciłem do ziemi (poj. 200ml), światło cfl 24/0, rhizotonic na stymulacje korzeni. Po ~36h widac było ładny rozwój systemu korzeniowego, przesadziłem wtedy do doniczek 11L i dałem 18/6 HPS600. Użyłem starej ziemi wymieszanej ze swieżą 1:1 co później skomplikowało uprawe (w starej rósł 8 tyg. nlx - klony,przez cały okres dałem im 3 razy NPK 5/2/4 na bazie mineralno/organicznej, w sumie równowartość nie więcej jak dwóch zalecanych dawek i 2-3 razy PK 13/14 z umiarem, końcowka bez flusha, 2-3 razy woda i troche miodu; potem ziemia z korzeniami stała zapomniana w doniczkach ponad miesiąc, przeschnięta). Usunąłem ślady grzyba z powierzchni i korzenie, wymieszałem ze świeżą i odrazu wsadziłem w to sadzonki zalewając wodą. Nastepnym razem dałem jeszcze rhizotonic w słabym stężeniu. W sumie po 10 dniach ustawiłem 12/12 i założyłem, ze gleba jest wyjałowiona bo panny wyglądały troche blado. Dałem więc zalecaną przez producenta dawke NPK 5-2-4 i wiekszość panien zazieleniła się aż zamocno, ale 4 sztuki zbladły jeszcze bardziej - powinienem był zachowac umiar.. Zrobiłem im flusha, długo potem stały w tym błocie, nie pobierały wody i nie rozwijały sie. Wynikła porażka, ściąłem je przed czasem niedojżałe...
Pozostałe 7 po 3-4 tygodniach na czystej wodzie, juz ladnie kwitnące dostały PK 13/14 - 2ml/10L (zalecane 1-10ml/10L) i wynikła podobna historia - części wyraźnie zaszkodziło i juz potem do końca jechały na samej wodzie. Te zdrowsze dostaly jeszcze średnią dawke PK 13/14 (niektóre sztuki 3-eci raz 1/4 max.dawki juz blisko ścinki). Na końcówce wszystkim zaaplikowałem też miód i jakiś syrop cukrowy bo akurat był pod ręką gdy miodu zabrakło - nie zaszkodziło, hehe..
Ściąłem po 58 dniach 12/12.Pomimo tych komplikacjach wyszedł ciekawy temacik. Wszystkie o raczej mało intensywnym, mniej lub bardziej owocowym zapachu przypominającym smak/zapach gumy turbo. Smak w porządku, nawet przesuszony gładko wchodzi(ł)

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php

10+58 dni

Trafiła mi sie jedna bardziej indyjka - niesamowita, oblana podwójnie żywicą, kwiatki jak kamienie i gdyby nie zżółkła tak strasznie liscie bylyby zapewne mocno purpurowe. Dla niejednego istny armageddon, hehe. Zajebista genetyka.

picture.php

picture.php
picture.php

picture.php
picture.php


Rośliny same poradziły sobie z ziemiórkami - praktycznie wszystkie poprzyklejały sie do liści lub kwiatków i był to dla nich prawdziwy armageddon. Tylko temat wyszedł niewegetariański, moze zawierać śladowe ilości suszonych muszek, hehe.

picture.php





ps. sorry za podwójne posty, ale nie da rady wrzucić tylu obrazków w jednym. pozdro.
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
picture.php


myslalem ze zdaze z jakimis prezentami od mikolaja ale sorry koledzy mikolaj nawlil i dopiero cos sie pokaze po nowym roku. bedzie wiele sionek z la confidential. bardzo mi sie ta trawka ostatnio podoba. super smak wali cieszko i mozna znalesc naprawde ciekawe egzemplaze.

potem bedzie cos jeszcze z chemdog dd, no i bede robil sionka na out.
mam sionka z kanady na out od greenlife,timewarp i sionka aceseeds, tikal.mysle ze to bedzie super sionka na out,ale to sie jeszcze okaze,hehe

potem soc jeszcze z yumboldt i wiele innych....akcja bez konca,hehe

la comfidential

picture.php


picture.php


picture.php


i moja najlepsza suka chemdog dd

picture.php


http://www.youtube.com/watch?v=5BDVvB7Xx1w

do nastepnego roku

peace
 
Last edited:

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
:xmastree:



Chciałbym się dołączyć do serdecznych życzeń dla całej załogi tu na Icmagu.

wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku!

Aby wam sie ogrody zieleniły a owoce Waszej pasji służyły dzielnie Wam i wszystkim Waszym przyjaciołom!

pozdrawiam, kov

:gift:
 

GrowBoy

Active member
TO I JA SIE DOKLADAM DO ZYCZEN :)
WSZYSTKIM DUZO SZCZESCIA, RADOSCI I OBFITYCH PLONOW W NOWYM ROKU :) A DZIS UDANEJ WIGILI I SPEDZONEGO CZASU Z RODZINA :xmastree:
picture.php

PEACE:smokeit:
 
W

Wariat

Witajcie

Chciałbym życzyć Wam,
wszystkim growerom i wszystkim palaczom,
oraz całej ekipie polskiego IC


:xmastree:Wesołych Świąt :xmastree:


Pozostańcie w pokoju ducha,
niech wasze krzaki łamią się pod ciężarem owoców,
niech smak waszych plonów dorówna w smaku ambrozji,
niech z każdego ziarna wyrasta zdrowa, piękna panna
i niech każdy klon rośnie żwawo.

I co najważniejsze ZERO PRZYPAŁU zawsze i wszędzie.


Pozdrawiam
 

stolarz44

Active member
:xmastree:Panowie i Panie to ja też sie dolaczam do zyczen! ZDROWYCH, SPOKOJNYCH SWIAT zycze wam JA:D:xmastree:
Oby wszystkim sie układało jak najlepiej
picture.php


A teraz na buszka i do jedzenia sruuuuuu:smokeit::pie::D
 

jaca30z

Member
Chciałbym złożyć serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
Życze wam drodzy koledzy i koleżanki szczęśliwych i pogodnych świąt.
Oby sezon 2010 był dla was łaskawy.I oby te dni przemijały w spokoju i WESOŁEJ atmosferze
POZDRAWIAM JACEK.
 

wdr

Active member
Veteran
:tree::xmastree::santa1::gift::peppermintstick::xmasnut: :thanks: To ja też się dołącze do życzeń- Wesołych, pogodnych, radosnych Świat , i szczęśliwego i bezprzypałowego Nowego roku.

pozdro dla wszystkich którzy palą przed Wigilią na lepszy apetyt hehe.

co by nie było to zakoloruje jakimś zdjęciem z outa.


picture.php
 

frether

Member
Veteran
Niech się spełnią Wam wszystkie marzenia - te małe i te ogromne. By uśmiech na twarzy dodawał Wam wiary i nadziei na lepsze jutro. A gwiazdka z nieba przypominała Wam o rodzinie, znajomych oraz tych, którzy nie mają tyle szczęścia co Wy i są sami. Zdrowych wesołych świąt Bożego Narodzenia życzę Wam w tym pięknym dniu...
picture.php

:eggnog:
 

Latest posts

Latest posts

Top