What's new

Co bierzecie na OUTDOOR 2020?

padkontrol

Member
Veteran
Mieliśmy kiedyś taką tradycję że taki topic pojawiał się co roku :)
Spróbujmy i w tym. Pomożecie :) ? Podzielcie się proszę swoimi planami na outdoor 2020. Konkretnie jakie strainy? Kto zaczyna ;) ?
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Kogo moje oczy widzą? :woohoo:
Padzik bracie w odpowiedzi na postawione pytanie....chwilowo odpowiem że nie wiem hehe. Leci do mnie małe co nieco, wtedy napisze coś więcej. I to wspomniane cos więcej wsparte będzie cukierkami od Sweet Seeds. Zasmuciłem się że esben już nie działa....dużo zacnych genów od niego jeszcze mam, jednak wątpię czy skiełkuja po tylu latach.

W kontakcie brat! :tiphat:
 

Awareness

Member
HFH z nordicgenetics - Monk, Leb27, Wild3 itd., Mighty Gold od Real Gorilla Seeds.
Chetnie bym jakies auto pouprawial, ale zawsze mam ten wkurw jak jest na wegu i nie ma slonca i leje albo grad napi...

Jak ktos ma jakies info na temat tych tzw. fast flowering (czy pol auto) od Sweet Seeds to prosze chociaz o PW jak nie wypowiedz tutaj. Dochodzi to rzeczywiscie, jaka moc jakie odmiany, kiedy itd.? Czytalem duzo rozbierznych opinii. Pozdrawiam.
 

padkontrol

Member
Veteran
No i lecimy dalej Panowie!!

@Finger: Witam witam! Właśnie coś słyszałem że esben już nie działa. Bardzo mnie to smuci bo przez wiele długo na jego genach jechaliśmy i na nasz klimat były super! Niemniej jednak fajnie że wracasz! Wyczuwam powrót na bagna :D

@Awareness: Super lista! Leb27 rośnie wielki, raczej sativa i nie jakoś mega mocna. Ale plony z tego ogromne! Zainteresowałeś mnie Real Gorilla Seeds chciałem kupić ale niestety nie było już w tym sklepie co kupowałem.

@NiceGirl: Witamy również. Pragnę zaznaczyć że to się nie uda :biggrin:

Żeby nie było offtopa to powiem że zrobiłem zakupy. Na razie mam:
HFH Danish Gold (reg)
Early Skunk x C99 (Gnomes seeds fem)
Biddy Early (Serious seeds fem)
Critical Orange Punch (dutch passion fem, zapychacz zamówienia)

Pozdrawiam
Pad :tiphat:
 

Awareness

Member
No jak tam u Was sezon tuz tuz a na forum pustka... :/
To bylo fajne miejsce z ludzmi na innym poziomie niz na pierdolnikach internetu, wroccie :D

Zaopatrzylem sie jeszcze w Danish Gold, Wild, Royal Dane, Es x Bwc, Eirdbei, maroc x viking, danish hashplant, PM X GSC polauto, serious 6, es x powerplant x gg3. Ogolnie testuje to wszystko w celu wylonienia odmiany ktora ma moc oraz plon najwyzszej jakosci. Okolo 15 odmian/krzyzowek. Co bedzie najlepsze to jeszcze w nastepnym sezonie sprobuje zapylic czyms mocnym indoor lub jakims auto. Dosc eksperymentowania z odjianami i wydawania kasy na pestki
 

bajcus2

Active member
a ja czytam czytam i mnie głowa boli. Nie wiem co wybrać na out w tym roku. Interesuje mnie jedna odmiana która dojdzie koniec sierpmnia/1poł września i będzie mocarna ;-) Ludziska pomóżcie bo zaraz jaką tabletkę łyknę :p
 

1337grower

Active member
Witajcie, ja w tym roku lece z Serious Seeds - Serious 6 i kilka auto WW, po 3 latach postanowiłem coś nowego spróbować, 3x poprzednie outdorry to skunk#1, WW, i Orange bud, mam nadzieje,że nie pożałuje ponieważ 3 wyżej wymienione mógłbym palić do końca swego żywotu i zmiany bym nie potrzebował. :D
 
Top