What's new

CHRONIC - 400MH/600HPS - 100X100

Status
Not open for further replies.

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
akkor vagy el vannak baszva azok a füvek és mind banánízü,
vagy nincs íz/illat érzékelésed, találkoztam már olyannal, aki se ízt se illatot nem érez semmit.
 

MeszarosLorinc

Active member
akkor vagy el vannak baszva azok a füvek és mind banánízü,
vagy nincs íz/illat érzékelésed, találkoztam már olyannal, aki se ízt se illatot nem érez semmit.

A módszert azt látod, még plagron pk van amit a végén öntök rá és ennyi. Túlfolyásra figyelek, az meglegyen. Flöss nálam nincs. Szüretnél szemre nézem a dolgokat nem nagyítózok, de azért éretten szoktam ?ket leszedni. Szárítani szobah?mérsékleten 60-70% rh-nál szoktam. Egyedül télen szoktam itt a sátras szobába, mert máshol nem tudom ilyenkor viszont kiszárad 4-5 nap alatt sajna.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
annál több azért, le van vákuumozva és be van rakva joghurtcsinálo gépbe 12 órára 40-60 Cfokra is
 

MeszarosLorinc

Active member
tedd papirtáskába 1 nap után
meg van egy érdekes cucc, malawi cob curing
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=309172

milyen fajtáknak ugyanaz az íze ?

Ezt a papírtáskás történetet mindenképp kipróbálom, köszi. Malawi cob curing-nak meg ma este részletesen utánaolvasok.
"mondjuk elövirágnál meg vegben kevésbé, de néhány olyan, amit egyszer érezzél csak, többet nem felejted el.." ha így nézzük akkor igen, így már tudok különbséget tenni. De, hogy ez most skunk szag-e azt meg nem mondom. Azt se tudom milyen szaga van a borz pisinek xdd A f? ízén én azt érzem, hogy a füst mennyire lágy, vagy néha pici édeskés utóízt mint legutóbb a dp-t?l a banana blaze autonál de, hogy banános, meg feny?íz?, stbstb ezeket nyomokban se.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
na arról nem is beszélve, hogy skunknak lehet millió verziója, van is...

cheese, livers, roadkillskunk, garlic, shit(öbbi)
 

Uzsidoboz

Well-known member
annál több azért, le van vákuumozva és be van rakva joghurtcsinálo gépbe 12 órára 40-60 Cfokra is
Akkor lényegében a frissen szedett bugát
kukorica levelébe majd "párolják" és itt akadtam el aztán vákum majd vársz..
A "párolás" és a vákum között van mégvalami?
Ha valaki megcsinálná közülünk és publikálná
Én biztos elolvasnám :thank you:
Megint bocs uccso off volt
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
nem, még elötte szárítva van pont annyira majdnem, mint ahogy normálisan érlelnéd beföttesbe


curing az nem drying.
 

MeszarosLorinc

Active member
28 napja 12/12-ben

Pont a legnyúlósabb került középre, még kb 25cm helyem van, megtörtem/roppantottam a szárát itt-ott. Minden harmadik nap kell locsolni, de mire legközelebb jövök már már csak 1 napot lesznek el locsolás nélkül. Kaja: 4L csapvíz+7ml leander+1ml ca+0,8ml mg+foszforsav=ph6,4 ec:1,52 Átrendeztem kicsit a dolgokat a termeszt?szobában, jobban körbe megy a leveg? így a sátorba is "direktebb módon" jut el az a leveg? amit a páramentesít? kifúj(L alakban szívaj be és fújja ki). Ennek következtében 23,4 a min. h?mérséklet, nem kapcsol be a h?sugárzó. Tetejénél 31-32C° ez csak akkor lesz már jobb ha kint is hidegebb lesz. RH: 52-60%

 

MeszarosLorinc

Active member
35 napja 12/12-ben

Az az egy-másfél héttel ezel?tti pici ca-mg hiány mára szépen eszkalálódott és mindnél jelen van. Úgyhogy emeltem egy nagyobbat. 10.31-én kaptak el?ször az új kajájukból ami: 4L víz (3csap+1ro) 8ml vitaflóra leander+bionova ca-15 1,2ml+mg-10 1,2ml+foszforsav=ph:6,4 ec:1,45 Egyenl?re elégnek t?nik, mert nincs újabb tünetes levél. Az N sok kicsit, de még szépen t?rik, mindenesetre ec-t plagron pk-val emelek tovább. 4-et minden másnap locsolni kell, 1-et elég minden harmadik nap. Ami jó hír, hogy megállt a nyúlás, 2 nap alatt n?nek 1cm-t, meglehet a kiszívóventit így is ki kell vegyem a sátorból a szénsz?r?t meg átpozicionálni, de legalább elfogok férni. RH beállt egy elég sz?k sávba 57-60% hamarosan lejjebb viszem majd, mert a min. h?mérséklet 21,6C° és inkább f?tök a páramentesít?vel mint a h?sugárzóval(meg amúgy is jó volna az alacsonyabb pára). A max. 24,1C° a tetejénél nem megy 29 fölé, most már itt a hideg.

 

MeszarosLorinc

Active member
42 napja 12/12-ben

Nos a helyzet szar. Ca-Mg probléma továbbra is megoldatlan maradt és romlott valamelyest. Kaja 4l víz (3csap+1ro) 8ml leander+1,6ml ca+1,2ml mg+1ml pk 13-14+foszforsav= ph:6,5 ec:1,65 volt eddig, holnap újat kapnak abban már 2ml ca és 1,4ml mg lesz ro-csap 50-50 ph:6,4 ec:1,82. Ma 1-et kellet locsolni és kíváncsiságból rámértem ph:6,5 ec:2,02 volt az eredmény megmérem majd a többit is de gyanítom hasonló eredményeket kapok majd ami az ec-t illeti. Kicsit elszaladt velem a ló locsolás terén, úgyhogy visszább veszek és néha állított csapvizet is öntök rá, tápos locsi helyett, hogy milyen gyakran azt még nem tudom. H?mérsékletet most nem néztem de a tetejénél 27-28 és nem megy 20,7 alá. Páramentesít?t ma feljebb kapcsoltam így 48% a min rh maxot még nem tudom, gondolom ~55%.

 

MeszarosLorinc

Active member
Végignézem a képeket, és úgy érzem, bírnék ilyen "szar helyzetben" lenni :)

Mer jot mutat a sok virag:D de azee van itt baj, kalcium hiany eleg nagy gond tud lenni viragzo novinel. A kozepsonek mar vagy 4 hete melege van es a legkeveres is lehetne izmosabb. Ma locsoltam, megmertem mindnek a kifolyojat ec 2,50-2,70 kozt volt ph6,4 egy esetben amelyik a legjobban szenved ott ec ~3,20 fasz voltam es tul gyakran locsoltam, mostantol allitott csapvizet is kapnak 2 tapos kozt ahogy irtam. Es mar holnap kimosom a felesleget a vegen pedig raontom a 2ca-1,4mg receptet aztan kesobb ezt majd csokkentem, ha minden ok lesz a kozegben akkor nem kell nekik ennyi. Tudom, jobb lett volna mar ma atmosni vagy legalabb tapos helyett csapvizzel ontozni de nem sejtettem, hogy ilyen rossz szamokat kapok. Az se lesz jo, hogy most elaztatom oket de minel hamarabb tiszta lappal akarom folytatni.
 

MeszarosLorinc

Active member
No hát elbasztam ezt a kört, adhatok én neki akármennyi ca-mg-t nem fogja tudni felvenni, valami nem oké, egy tippem van: vitaflóra leander. Visszatér? probléma ez, csak most sokkal komolyabban mint eddig. Kibasztam a picsába, rendelek plagron terra bloom-ot, aztán ha megjött moshatok ki megint mindent, várhatom a csodát hátha megtörténik. Szívem szerint kibasznám az egész kertet a komposztra, de persze nem engedhetem meg magamnak, hogy megtegyem. Most már lesz amilyen lesz, de én ezt a kb másfél hónap verg?dést ami el?ttem áll már már nem akarom naplózni, bocsi. Úgyhogy Whiped légyszíves zárd a naplóm, köszi.
 
Status
Not open for further replies.
Top