What's new

CBD odrůdy

grubba

Active member
Zdarvim,rozhodl jsem se,ze zkusim pestit neco s obsahem CBD. Vybral jsem Therapy a jeste se rozhoduju mezi Medihaze a Mango haze(vzal bych skunkhaze,ale ten mam od MNS) vse od CBD crew.Rad bych kdyby jste zde napsali vase zkusenosti s cbd odrudama co jste pestovali a pripadne co by jste doporucili. Dik a pestu zdar
 

grubba

Active member
Tak jsem nakonec nakupoval u ACE a mimo jine jsem vzal 3 fem. CBD1. dve uz jsou v zemi,chtel bych je zkusit venku,tak se uvidi.




 

grubba

Active member
Na groweru nabizel typek CBD klony a mel tam i Charlottes web od Stanley brothers 37.5 CBD + 0.2 THC.Nebral jste to nekdo?
 

spachal

Well-known member
Veteran
Mango haze jsem od CBDCrew mel, v roce 2013(?). Co si vzpominam, byly to femky a moc to celkove posoudit nemuzu, neb jsem ten pest hodne zbodal, takze to opravdu nebylo kolo na nejake objektivni posouzeni. V kazdem pripadku, vzhledem k tomu, cim prosly, to je hodne odolny strain, zadna citlivka :]

Vim jen, ze vune byla opravdu uzasna, hodne ovocna, citrusova v kombinaci s borovici, nektere veci opravdu nezapomenu a tahle vune byla jednou z nich.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran

hezky. zrovna jedu bangi cross. brzo nahodím fotky. s cbd zkušenosti bohužel nemám, srry :D
 

Ono

Member
Ahoj! Ja môžem odporučiť CBD Auto Haze, ktorý bol vo forme výťažku nesmierne liečebne nápomocný.
 
D

DeMokraT

Cherry wine f2 seedrun
sedum regulars greenpoint
Melo by být teoreticky i pod nulatri
picture.php
 
D

DeMokraT

Omlouvám se grubba :D sem myslel že je to obecný CBD vlákno kdyžtak delete
 

grubba

Active member
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]CBD#1 od ACE 4.teden[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
picture.php

[/FONT]


CBD#1 od ACE 4.tejden
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT]
 
D

DeMokraT

No jako menší seedrun je ready :) deset seeds greenpoint regular cherry wine zero THC až 25cbd , toto jsem objednal na základě commentu na g díky časlove ;)
picture.php


100-130l hlíny cca na Jamku?
Směs zahradní hlína substrát 30/70
Hydrogel , přidáno hnojka hosticky 7_2_4 & trocha slepicincu granule , v květu guano tee
picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
No jako menší seedrun je ready :) deset seeds greenpoint regular cherry wine zero THC až 25cbd , toto jsem objednal na základě commentu na g díky časlove ;)
View Image

100-130l hlíny cca na Jamku?
Směs zahradní hlína substrát 30/70
Hydrogel , přidáno hnojka hosticky 7_2_4 & trocha slepicincu granule , v květu guano tee
View Image


Nemáš zač, teda fakt nemáš, já tu Cherry wine zkoušel sehnat jako klon a nepovedlo se, tak jsem poukázal na ty semena. Jsem rád, že se někdo chytil a testnul je! Doufám, že když budou na prd, tak nedostanu po hubě :D .



Plánuješ vzít klony? Pokud ano, tak se zkus ozvat mrakoplašovi, ten ti může otestovat množství THC a CBD v sušině a následně podle toho vybrat matku.
 
D

DeMokraT

Nemáš zač, teda fakt nemáš, já tu Cherry wine zkoušel sehnat jako klon a nepovedlo se, tak jsem poukázal na ty semena. Jsem rád, že se někdo chytil a testnul je! Doufám, že když budou na prd, tak nedostanu po hubě :D .



Plánuješ vzít klony? Pokud ano, tak se zkus ozvat mrakoplašovi, ten ti může otestovat množství THC a CBD v sušině a následně podle toho vybrat matku.
Už na něj nemám kontakt ale přesně tohle sem chtěl :) klony pro zájemce v létě samozřejmostí ;)
 
D

DeMokraT

Tak jestli tu je květ nebo nakvet nebo taky konec a zasek :D dva tři samci zatím no snad mi to nenakvete vše
 
D

DeMokraT

Samci pět kousků (voda pH někde okolo 4 : (
picture.php


Tahle zatím jediná samice a zrovna slečna co nejvíc voní :) / za ní zatím neznámá / tky dostala šanci do luxusní hlíny
PS kdyby někdo chtěl pyl už trochu mám ;)
picture.php
 

grubba

Active member
tak sem zni urizl prvni klony a oba nove vyhonky srostly dohromady
CBD#1


[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
picture.php
[/FONT]
[/FONT]
 
Last edited:
Top