What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest in October! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

Boxi termeszt

Boxikutya

New member
Sziasztok!

Ez már a harmadik köröm lenne amit elkezdek, viszont most kicsit kétségbe vagyok esve. Szeptember 16-án ültettem el a csírázott magokat 6,5 PH-s virágföldbe, amihez egy harmad rész perlitet kevertem, 20 literes cserepekben. A növények felett egy Marshydro ts 1000es led pörköl, jelenleg 30 centire a növényektől 75%-on. Szellőzés biztosított, állandó 80%-os páratartalom 21-22 fok állandó hőmérséklet mellet. Szerintem mindennek szuperül kéne működnie, viszont a csajokon nem ezt veszem észre. Negyedik hét végét tapossuk de a vegetatív fázis még sehol, én meg kikészülök hogy mi van. Illetve a leveleken látszik hogy valami nem oké. Afgan Kushról már le is szedtem az első levélpárt, mert rottyon voltak.
Sorrendben a következők Bubble Gum, Big Bud és Afgan Kush a SeedsMaffiatol. (Autovirágzók)
604FC471-CE71-400E-8A7B-BF34D89BE057.jpeg
B164140A-ACCC-4434-9689-AD755B799559.jpeg

9B51FE36-9E2D-4C9D-967B-438CE819B2E4.jpeg


Öntözésre figyeltem, se túl sok se túl kevés, a képek öntözés után készültek.
Mi lehet a probléma? Vagy csak én vagyok türelmetlen? Tanácsokat szívesen fogadok.
Tápozva természetesen még nem voltak, amúgyis ezekben a 20 literes edényekben max 3szor szoktam tápozni a vegetatív fázis alatt.


Plusz egy kis grátisz, hogy lássátok ment ez már nekem.🥹🥹 Felállás ugyan az volt mint most csak más fajtákkal.
B5E64841-23D0-4A46-8BE5-B45AFDDA659A.jpeg
 

Boxikutya

New member
kissé túl van locsolva
Rendben. Visszaveszek, a kevesebb néha több alapon. Végig túllocsolhattam ezért nem fejlődik? Illetve a leveleken a tüneteket is ez okozhatja?
Képeket 3 napja csináltam, kb 2 liter esővizet adtam nekik cserepenként. Előtte jóval kevesebbet (kb fél liter) kb 4 naponta.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
ja azt nem is figyeltem, hogy 4. hét,,,,, ha van még mag, akkor indits rá, ezekért meg mondjál imát, és ne locsold egyelőre
 

Boxikutya

New member
Köszönöm!!! Ha valamit nem értek fordító a barátom lesz, specifikus kérdésekkel pedig kereslek.😄 Első, mag szerzési lehetőség? SeedsMaffián kívül? Lehetőleg úgy, hogy ne kelljen bevonulni a wellnesbe😘 xdd
 

Latest posts

Latest posts

Top