What's new

Amnesia kush

Status
Not open for further replies.

f2obsession

Active member
Láttam, de az adatlapján nagyon nem szokványos mértékegységekben vannak megadva a dolgok. Én Lumen-b?l, meg Lumen/Watt-ból értek, itt meg valami mikromolok vannak...

A spektrum ábrát nézve amolyan lilás fénye lesz ennek is. Bizonyára van sok el?nye ennek a full spektrumú fénynek, én minden esetre egy ilyet hajtok most a virágoztatóban, err?l legalább tudom, mennyi lument produkál a 100 wattból, amit felvesz:

https://www.anrodiszlec.hu/product_info.php/products_id/23590

475W ledb?l nekem eszetlen soknak t?nik egy normál sátorba. Ekkora teljesítménnyel én már egy kisebb helyiségre világítanék.
 

Dr nixon

Active member
Nah hat lampatendeles megtortent de nem ett?l a cegt?l mert neten nagyon lehordtak oket hogy lehuzas! Igy rendeltem stabil helyrol egy mars-hydro ts 2000 w- t
Skunk es ww feminizalt magokat is hoztam ma a boltbol (5-5 db) igy a kovetkezo korom vegyes felvagott lesz 2 skunk 2 ww 1 amnesia kush ez a terv ! A mostani ketto meg legalabb 5 hetet viragzik! Viszont kiprobalom a plagron allmix foldet mert ez a biobizz most annyira nem adja! Lassuk mit mutatnak majd ! A kov kort elkezdem csiraztatni es jo masfelhonap elonevelessel mennek 12/12 be egyszerre csiraztatom mind a 13 magomat ( mert az ambesiakushbol van meg 3 ) 5 bemegy 1,5 honap mulva a maradek meg 1 honapos eltolasaal megy viragozni igy probalok beloni egy olyat hogy kb Havonta lehessen szuretelni es igy kihasznalni a harom sator adta lehetoseget! Ezeket eloneveles alatt lst-zbi fogom majd halot ra!ugyhogy ezek nem lesznek karacsonyfak!
 

f2obsession

Active member
TS2000W-vel ezen a fórumon is van pár napló (nemzetközi részlegben), azzal már tuti nem nyúlsz mellé, ha telik rá. Izgi napló lesz.
 

Dr nixon

Active member
Ts-3000w-t akartam de nem volt keszleten igy maradt a 2000-es ! Viszont van valami topic ahova ki lehet tenni oldalakat amiktol ovakodjanak az emberek ? Mert talaltam egyet ami a trustpilot szerint sulyosan elfelejti kikuldeni a megrendelt arut ! Volt aki 11000€ ertekben nem kapott meg cuccot! Csirazik a next generation ! 5skunk1 es 5 ww! Nagyon varom a kov kort ! Izgi lesz ! Ma meg jelentkezem egy ujabb poszttal az amnesia kushokrol!
 

Dr nixon

Active member
Na jonapot ! merfoldkohoz erkeztem ugyerzem ! Ma megerkezett es beszerelesre kerult a marhidro ts2000w es bakker nagyon brutal a cucc . Az ujoncokNal is nagy valtozasok mentek vegbe , mivel a kicsirazott ujak bekerultek a kis amnesia kush palantakhoz , azok megnyultak picit mivel eddig keves fenyuk volt .ma atkerult hozzajuk a spiderfarmer meg a kinaicsoda led ugyhogy majd most helyreall ! Ha nem se baj mert eddig fullon csalodas a genetika ! Az egyik tok sativasnak tunik a masik meg full indica ! De majdmeglatjuk ! A kovetkezo beruhazasom tuti meg egy ilyen marshidro lesz! Nagyon bejon! Hogy a csajokrol is beszeljek picit a nagyok rendben novekednek , nagyobb galiba nincs , ket-harom level kozepen is viragkezdemeny van. Az egyik nagyon szagos a masik nem . Vannak furcsasagok de nah . 10 ev kihagyas utan sztem alakulni fog ez ujra ! Az ujoncokrol meg par szot ! A 3 nagyobb az ugye az amnesia kush a cserepek meg 5db ww meg 5db skunK1 azokat mar treningezni fogom ! A kerdesem az lenne hogy erdemes e toppingolni a a foszaron ?mert emlekeim szerint vannak olyan fajtak amik f?szaron hoznak jobban es akkor nem csipnenem ki inkabb. Lstznibtuti fogom a kov kort plusz ahyalok a halozason . De vegyeskor lesz igy agyalok azon hogy tudom kulon halozni oket. Ugy szeretnem hogy 2 skunk 2 ww 1 amnesia menne viragozni eloszor . Amint mehetnek szoval minimal veggel, aztan ha megjott a masik ts 2000w akkor a maradek is elkezd viragozni es egybol inditok is egy ujabb kort csiraztatast. Igy szamitasaim szerint 1 honap eltolassal lesznek viragozni a novenyek es veall hogy kb havonta tudok szuretelni .
 

Attachments

  • 5871FCA3-83E7-4BFC-BDF4-4B701D4FD9E3.jpg
    5871FCA3-83E7-4BFC-BDF4-4B701D4FD9E3.jpg
    90.2 KB · Views: 59
  • 4147760B-0303-4B95-ABC4-DAACB37F9077.jpg
    4147760B-0303-4B95-ABC4-DAACB37F9077.jpg
    94.7 KB · Views: 60

Dr nixon

Active member
Szia amazonrol !de nem szallitanak magyarorszagra ha jol tudom ! En nem mo.ra rendeltem de ha gondolod keresek linket
 

Dr nixon

Active member
Cuponcodehoz ird be nagybetukkel higy icmag es kapsz par dollar kedvezmenyt ! En azert nem innen rendeltem mert ahogy ertelmeztem amcsibol jon es paraztam a vamfizetes miatt! De hajra nagyon jo a pilacs! Most tervezek rendelni meg egyet!
 

Dr nixon

Active member
Whiped esetleg tudnal e valaszt adni a kerdesemre ? A ww-t erdemes e foszaron kitoppingolni? Mert regen meg volt ilyen meggyozodes egy ket fajrol hog foszaron hoz legtobbet es ha azt kitoppolod akkor joval kevesebb lesz a plant-en!
 

Dr nixon

Active member
Egy ujabb het telt el . Mar ugye megvan a vegleges fenyuk amit meg is ereztek ! A jobb oldali sokkal jobban nez ki szerintem bar en inkabb indica parti vagyok! A bal oldali ininkabb sativa feno lett. Ez van. extran beindult a sugarleafek cukrosodasa Nagyon varom mar a veget de egyet mar most erzek biztosan hogy a papirforma 75 nap eselytelen hogy bejojjon 1-2 hettel tobb lesz az fix. A jobboldalirol meg el tudom kepzelni hogy meg 5 het alatt elkeszuL de a bal az tuti nem! Majd latjuk! Kicsik jol vannak koszonik!
 

Attachments

  • C6FDC2CD-F01F-48C5-BD72-965E37D27B2F.jpg
    C6FDC2CD-F01F-48C5-BD72-965E37D27B2F.jpg
    87.9 KB · Views: 57
  • 024834EF-1456-4FCE-9839-A45CA3E6B8B8.jpg
    024834EF-1456-4FCE-9839-A45CA3E6B8B8.jpg
    66.2 KB · Views: 57
  • C3BCE99E-E785-453F-A8C5-714CC5FEBD5C.jpg
    C3BCE99E-E785-453F-A8C5-714CC5FEBD5C.jpg
    93.2 KB · Views: 60

Dr nixon

Active member
Kerek mindenkit akarmi eszrevetele vagy kerdese van nyugodtan írjon jo lenne ha porogne a naplom mert nagyon sok dolgot kell ujratanulnom igy jok pennenek az eszrevetelek minden iranybol negativ pozitiv minden is elore is koszonom
 

f2obsession

Active member
Nekem AK47-tel volt nem rég egy "side by side" kísérletem arról, hogy két egyid?s klón közül az egyiket teljesen szabadon engedve hagytam n?ni, a másik egy topolást és sok lekötözést kapott. Bár a szabadon hyagott példány 2 héttel hamarabb kész lett (virágoztatóba is ennyivel hamarabb került), és kb 5g-vel többet is hozott, mégis abszolút tréning párti lettem. A vezércsúcs ugyan nagy lett, de az érés sokkal jobban szétcsúszott (nem egyszerre ért be az egész növény), illetve a nagy, tömör main cola-t szárítás közben kikezdte a penész. No meg rengeteg popcorn lett a tréning nélkül nevelt növényen, amit manik?rözni nem volt épp öröm. A mini Scrog-ra nevelt egyed szinte teljesen egyforma, átlag 2g-s csúcsokat hozott, szépen, egységesen ért be, kb negyed óra volt az egészet lemanik?rözni. Szóval én határozottan szívesebben bíbel?dök az LST-vel, meg az alul felkopaszítással, mint 0.2-es szirszarok manik?rözésével.

Ami észrevételem lenne:

Következ? körre mintha egy kicsit sok pot lenne. Ha ez az egy nagy sátor lesz a virágoztatód, nem lesz kényelmes ennyit egyszerre virágoztatni, illetve ekkora t?számnál már nem lesz érdemes tréningelni. Meg úgy általában, ha csak nem "f?állásban" csinálod, szerintem 12 t? kicsit sok, szétforgácsolódik az id?d, a figyelmed, a kapacitásaid... De ez szigorúan magánvélemény.
 

Dr nixon

Active member
A kovetkezo korom 2 ww 2 sk1 1 amnesiakush szoval osszesen 5 plant egy satorban azok amint lehet mennek is be viragozni szal max 5 het veggel es addig treningezem ! Amikor azok Kb felidoben vannak akkor szeretnek egy ugyan ilyen 5os combot inditaniigy beall a rendszer hogy havonta tudik szuretelni! 1vegelo sator ket flo . A ket floban lesz a marshydro meg megegy amit most rendelek mert adja amit rendeltem ! A vegazoban meg a spiderfarmer meg a szines kinai meg lehet meg valamit beteszek hogy tuti meglegyen a kello feny . Viszont foldet valtottam . Plagron allmixre . Kiprobalom lassuk jobb e mint a bizz. Meg hesirol canna-ra szeretnek valtani arrol ha van velemeny johet!
 

f2obsession

Active member
A kovetkezo korom 2 ww 2 sk1 1 amnesiakush szoval osszesen 5 plant egy satorban azok amint lehet mennek is be viragozni szal max 5 het veggel es addig treningezem ! Amikor azok Kb felidoben vannak akkor szeretnek egy ugyan ilyen 5os combot inditaniigy beall a rendszer hogy havonta tudik szuretelni! 1vegelo sator ket flo . A ket floban lesz a marshydro meg megegy amit most rendelek mert adja amit rendeltem ! A vegazoban meg a spiderfarmer meg a szines kinai meg lehet meg valamit beteszek hogy tuti meglegyen a kello feny . Viszont foldet valtottam . Plagron allmixre . Kiprobalom lassuk jobb e mint a bizz. Meg hesirol canna-ra szeretnek valtani arrol ha van velemeny johet!

Akkor úgy t?nik, elég jól átgondoltad te ezt, itt már csak t?lem"nagyobbak" fognak tudni érdemben hozzászólni. Azért követni fogom a naplót, legalább meglátom a zsebbe nyúlós ledezés el?nyeit (én az abszolút spúr, f?leg e27-es fehér led körtékb?l barkácsolós vonalon vagyok egyel?re)
 

Dr nixon

Active member
Van ami en jo vagyok az eletben de az nem az elejtronikai takolas. Igy nekem ez a lehetoseg nem opcio. Az hogy atgondoltam az inkabb folyamatban van de probalom .
 
Status
Not open for further replies.
Top