What's new

Amnesia kush

Status
Not open for further replies.

Dr nixon

Active member
Hesivel tapozok ! Taptablazathoz kepest 80%os a mixem szoval kevesebbet teszek vele mint a leirtak! Ph/ec allitva van ! Az utobbi par napban a meleg miatt a satorban is extrameleg lett szoval 30 fokon vannak most sajnos ! De uton a mobilklima! A calcium es magneziumhiany sztem is biztos
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
jóvan nyocvanszázalék, mér nekem akarod megmagyarázni, monnyad a növénynek, öreg ez igy nem lesz jó éntsak 80%-ot adok hogy mersz tuladagolódni :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
nem, adjál neki a cserép méretének 4x mennyiségü vízzel a pH t a közeghez igazítva átmosást szép lassan,

utána adjad neki a feles tápot
 

Dr nixon

Active member
Nah lezarom ezt a naplot ! Bevaszott a meleg is igy nem szenvedtettem a lanyokat kibasztam ! Legkozelebb okosabban ! Kozben a kicsiknszepen fejlodnek sztem szeptember kozepen betolom oket viragozni ha mar nem lesznek 30fokok ! ha nem akkor oktoberben Es jovore klimaval nyomatom az is hotziher! Kov korben ww skunk meg a megmaradt amnkush ok fognak menni t-en ! Bar van egy nagyin lemaradt amnkush (szimplan nem halad ) azt lehet kivagom mert van olyan 3hettel fiatalabb ww-m ami kb akkora es akkor mar inkbb azt nyomatom ! Kaptam ajandekban 5skunk1 mag melle 3 humboldos sugar brath-et lehet csiraztatok egyet ! Per pill 11 elo evelesben levo csaj van nalam amit 5-osevel 1 honap elteressel szeretnek leviragoztatni..... majd nyitok uj topikot mindjart. Ennek a vegeredmenye semmi ! Konkretan ! De kov korben a gyerekbetegsegek mar kikuszobolve ........ jobb aratast mindenkinek
Story end!
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top