What's new

AMNESIA GUERILLA OUTDOOR

bathory

Member
μονο λιγο???κανονικα καθε μερα νερακι θελουν εκει πανω αλλα παω 2 φορες την βδομαδα.εφυγαν ομος οι τρελες οι καψες και θα πανε καλυτερα,"σκυλια" παντος με ολα αυτα που τραβηξαν!!
 

bathory

Member
picture.php
η ανθοφορια παει μια χαρα και αν πινουν το νερακι τους μια φορα την βδομαδα μονο δεν μασανε!!
 

bathory

Member
picture.php
λιγο διψασμενα αλλα δεν μασανε!!μας την πεσανε και τα σκουληκια αλλα ενα φφσσσττ φφσστττ με το "μπουλτονγκ" και τετελεσται!!
 

bathory

Member
picture.php
και τα buck up στο βουνο.λογο του οτι δεν ειμαι πλεον "κροκοδειλος" βλεπω να με βγαζουν ανετα μεχρι τις γιορτες και ας ειναι μικρα!!απο την αλλη εχω ομως φιλους κροκοδειλους!!!χμμμμμμ
 

orfeas

Active member
Veteran
View Imageλιγο διψασμενα αλλα δεν μασανε!!μας την πεσανε και τα σκουληκια αλλα ενα φφσσσττ φφσστττ με το "μπουλτονγκ" και τετελεσται!!

Ποια σκουλήκια, ρε μεγάλε; Μήπως εννοείς κάμπιες; Γιατί τα σκουλήκια μπαίνουν στο κορμό και με φσιτ-φσιτ δε κάνεις τίποτα...

Εν τω μεταξύ στο ποστ 66, αν δεν έλεγες για δίψα, θα έπαιρνα όρκο ότι είναι φαιά σήψη...

:tiphat:Ορφέας
 

bathory

Member
σκουλικι ειναι μεγαλε,το ιδιο υπαρχει σε σταφυλια ντοματες κτλ.εκεινο που μπαινει στον κορμο ειναι καμπια και γιατρεια δεν εχει,εχω χασει ολοκληρες κλαδαρες παλια!!οσο για το σκουλικι χωνεται μεσα στις φουντες και αν τις πιασεις γινονται τριμα
 

bathory

Member
τελος σεζον,και του χρονου με υγεια!!μουχλες σκουλικια....απο ολα ειχε φετος,ειχα να παω και κανα μηνα λογο δουλειας και τα μαγαρισαν τα σκουληκια!!2 amneia lemon haze 2 ελληνες,απο 80-100g μεχρι 300+ εχει το καθε δεντρο οπος τα υπολογιζω.το 4μετρο amnesia κατι επαθε και ξεραθηκε πανο στο δεντρο,πολυ light ακουσμα αλλα αν το "φορτοσεις"κανει δουλεια!!ειναι καπου 400 g και το βλεπω να γινεται βουτηρο!!φοτο αργοτερα με ξεραμενη την σοδεια.αντε βιβες!!!
 
Top