What's new

2@24 out

Uzsidoboz

Well-known member
Lassan kezdünk.....
Eddigi választásom az Nl szkunk mivel az tavaly is be vált, aztán majd szemezgetek .
Első kanyar májusi automatákkal fog indulni majd a helyükre mennek a fotosok 1főszáron hagyva oldalágak nékül természetesen klónok.
Majd ha valami alakul közben valami érdekes agymenés majd jelzem.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Csak hogy érthető legyen , ezek a tavalyi maradványok amit ma szedtem ki.
image_attachment (6).jpg
image_attachment (7).jpg
image_attachment (8).jpg
image_attachment (9).jpg
image_attachment (4).jpg
 
Last edited:

Uzsidoboz

Well-known member
Üdv
mindenkinek !

Megkezdtem az idei évet kicsit megcsúszva a helyzet a következő:

8db reg Nl x Skunk1
7db reg Kóserkush x Skunk1
1db fem. White Russian

A talaj ismét csak át lett forgatva kiszedtem a nagyobb gyökereket meg letaroltam mindent ami útban volt.
A tavaly év újítása volt a hidrogél golyó ami tökéletesen be is vált.
Egy nappal előtte beáztattam tápos vízbe így a tápoldattal megszívott golyókat a gödör aljára helyezem el szétterítve így majd amikor a növénynek nem lesz elég folyadék fent ,lent még lesz neki. :D eccerfenn máskó lenn
Ami ebben még nagyon jó hogy a golyó nem tud sohasem kiszáradni mert mindenhonnan felveszi magának a nedvességet ezáltal száraz időben is marad neki megfelelő folyadék utánpótlás
A helyet ugye ismételten körbe kerítettem 60 cm magasságban vastagabb ágakkal így az őzek remélhetőleg nem tudják basztatni ,a nyulakkal egyenlőre úgy vagyok hogy próbálkozom csibeállóval, mennyire tudom elrejteni ennek függvénye hogy marad- vagy nem!
Viszont fogok hernyó ellen mindenképp permetezni !

👉MEGFELELŐ IDŐBEN ELŐIRT DÓZISBA 👈
Vigyázzunk a méhekre vízi világra és persze magunkra is mikor kijuttatjuk permetszert!!!

Csiga ellen Super D
Vizet idén sem fogok hordani , mondjuk tavalyi év az elég csapadékos volt
A tápoldatot is hanyagolom annyit csinálok hogy starter műtrágyával az elején vegetációban megküldöm egy picit egyszer , de csak kiszórom
Virágzása pedig monokálium foszfát vízben kioldva belocsolva.
Kép majd...
 
Last edited:
Top