What's new

150w White Widow, Home Made .-)

Ahoj. navazuju na můj threed na Grower.cz . kde už nemá cenu nic psát protože průměrná inteligence tam kolísá kolem 50ti iq..... :nono:
link (nejde mi vložit) takže grower . cz - tam mikropěstování - tam 150w steb by step...
později všechno přepíšu sem.... ale teď nemám moc čas.... každopádně nový fotky už budu dávat jenom sem.... a o rady už budu žádat asi jenom tady.....

edit: VŠE JE V PŘÍSPĚVKU Č.7



















 
Last edited:
nans said:
dej editovat prispevek a na fotku v galerii jen klikni, prida se ti na ni odkaz do prispevku :)

jo ono to bylo tím že musíš mít 5 příspěvků aby si to mohl dát .-) tak už to tu je
 
Prosím o rady

Prosím o rady

Ahoj tak jsem tu zase, z aktuální fotkou.
a nevím kdy mám přepnout na kvet.... chci je t BUSH nebo jak to je... proste ne sog ani scrog.... chci aby byly kytky vysoký tak mox 50 cm.... ( aby to ten sodík prosvítil) dík

 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
CreazyMaxim said:
Ahoj tak jsem tu zase, z aktuální fotkou.
a nevím kdy mám přepnout na kvet.... chci je t BUSH nebo jak to je... proste ne sog ani scrog.... chci aby byly kytky vysoký tak mox 50 cm.... ( aby to ten sodík prosvítil) dík


Čau,vypadá to zdařile:).
Rady si řikal:DNo já bejt tebou tak bych nejdřív přesadil do větších květináču(5litrů?víc?),myslim že ani nemusíš zastřihávat.Bylo by pak dobrý jednotlivý vrcholy před přepnutim zohýbat a přivázat k hraně květináče-to by mělo stačit na vyplnění prostoru,jako ale můžeš jet i bez ohýbání,možná by byl i stejnej výnos.
Dej bacha na ten odtah,hezky vymyšlený,ale nemusí to bejt dostatečně účinný na udržení teploty.

Trochu se ještě rozepiš prosim.)
 
Ahoj tak dnes aktualizeace...
jinak přesazovat sem už chtel včera ale nebyl na to čas.... takže až dnes .-)
jo a z vetrákem se mi zdí že potíže nebudou.... může jet maximálně až 198m3/h... teď jede tak 80 ( by voko) a je tam (aktuálně) 29,7 stupňů....
dnes sem ho vylepšíl... tekže sou aktivní všechny 4 rychlosti..... večer ješte zkusím kolik stupňů tam bude na tu nejrychleší... POZOR ta nejrychlejší není ješte 100% vetráku... je tam pořád odpor 1 kOhm.... což je celkem dost....(aktuálně tam teď mám 1,5kOhm...)


jinak tak se trochu rozepíšu... takže taková REKAPITULACE:
Takže svítím 150W HPS
ventilace Sunon 198m3/h + 2 PC vetráky....
steny vylepený Bílou folii
box je velkej š,v,h 50, 100, 27
připravuju se na výrobu pachovýho filtru...
jinak ve strojovně (ta pc krabice o 2 příspevky nahoru) mám 3tlačítka na regulaci vetráku, komplet předřadník (startér,tlumivka) pak v ní mám rozdvojku z 6ti zásuvkama a před rozdvojkou je 6A Jistič...
jiank mám teploměr a vlhkomer.... (ten vlhkomer je njákej pošahanej ukazuje vlhkost skoro pořád kolem 50 +-10....

pak mám odhlučněný potrubý.... domáce vyrobený stínítko....
všechno je na fotkách .-)

jinak akutální fotka : přesazeno do kvetináči o hraně 15cm a výšce 20cm.... hlína je smíchaná s perlitem, a perlitu jsem dal hodně.. do každýho kvetináče litr :-D tak snad to kytkám prospěje... jinak kytky jsou vysoký 19 a 18 cm... tak nevím já už bych chtěl každou dobou přepnout.. ale pořád nevím kdy...

 

newhousegreen

-.-
Veteran
CreazyMaxim said:
jinak akutální fotka : přesazeno do kvetináči o hraně 15cm a výšce 20cm.... hlína je smíchaná s perlitem, a perlitu jsem dal hodně.. do každýho kvetináče litr :-D tak snad to kytkám prospěje... jinak kytky jsou vysoký 19 a 18 cm... tak nevím já už bych chtěl každou dobou přepnout.. ale pořád nevím kdy...


Mám takový tušení,že pravidlem je počkat,až kytkám prorostou kořeny dole květináčem a pak přepnout,ale nemusí to bejt pravda :nono:

Sorry,že jsem podceňoval tvuj větrák,nevěděl sem,že je tak silnej :muahaha:

CreazyMaxim said:
box je velkej š,v,h 50, 100, 27
Šířku 50cm?Tak to máš parádní,určitě by se vyplatilo boční větve těch dvou kytek co si souseděj k sobě nahnout,klidně přivázat,ale jak sem řikal nemusí to bejt nutnost.
Jo jinak,co to je vlastně za odrůdu?
 
Last edited:
hmm je to v názvu threedu... ale zopakuji je to White Widow....
Dnes jsem koupil aktivní uhlí takže budu asi kutit Pachovej Filtr.... tak uvidím porom sem hodím fotky jak to dopadlo.....
jo jinak od včera to vyrostlo dost..a s tím stoupla i teplota.... a to na 30,3.... tak sem to pustil na vetší rychlost a teplota se srazila zase na 28.... tak snad to ten vetrák fakt dá no :-D
 
Tak tady jsou aktuální fotky a už to asi přepnu na kvet.... abych to pak neměl přerostlý.... takže od dnes svítím 12/12.... tak doufám že to začne smrdět až tak za 10 dní... protoře ješte nemám udělanej Pachovej Filtr...
tak snad.... až tak v 15tým dnu kvetu....

 
Ahoj, takže jsem tu zase a s SUPROVÝM nápadem na výrobu pachovýho filtru, už jsem napsal na stránku www.tahokov.cz
Takže pokud mi odpoví a dají njákou normální cenu tak pachovej filtr udělám z mikro tahokovu kterej má velikost oka 0,85mm x 0,65mm.... což je dost krutý, teoreticky bych si vystačil jenom tím tahokovem a aktivním uhlím ( to uhlí by nemělo prolést přes ty díry... ale sipal by se z toho bordel tak me napadlo že ten filtr pak obalím jednou vrstvou netkané textílie... ale to je zatím budoucnoust... jestli vubec uskuteční takovou malou objednávku... a když ne tak to obednám z njáké stránky kde se tuningujou auta.... teoreticky by to mělo vyjít dráž (marže výrobce, +marže skladu + nemalá marže té stránky o tuningu... ti si to připastí asi hodně...) každopádně pořád mě cena výde na 30% orig pach. filtru... a navíc budu z toho mít dobrej pocit když to sám vyrobím :-D
 

newhousegreen

-.-
Veteran
CreazyMaxim said:
velikost oka 0,85mm x 0,65mm

Neni to příliš uzonký?

MOžná si myslel 0,85cm X 0,65cm

Tahle fotka to dokazuje:

Ale to je vnitřní válec,možná myslíš vnější? :laughing:

Každopádně je vidět,že víš,kde hledat materiál na obrubu-posilam K+:rasta:
 
Last edited:
tak dnes sem byl v bauhausu a budu kupovat ten tahokov o velikosti oka 1,2mm.... celkove me ten tahokov bude stát njákých 270kč a ješte mi z něho 10 cm zbyde...(asi)
newhousegreen: jo to pletivo mám taky na mysli, jenže já chchi ješte uzší.... abych nemusel používat tolik látky a vetšinu toho bordelu a ulomků aktiv. uhlí zachytilo to pletivo.... melo by to pak mýt lepší profuk tak uvidíme jak se t ocelý vivine... jinak teď si to nemůžu ješte dovolit (sem švorc :-D ) výplata příde v pátek... tak někdy v pondělí vyrazím na nákupy.... jinak dnes jsem trochu vytunil vetrák co mám na ofuk kytekt... je z něho ofuk kytek a výojky zároveň akorát kytky ofukuje trochu míň... ale myslím že je to pro ně dostatečný, ve skříni mám na nejmenší rychlost vetráku 28,9 stupňů.... na nejvetší 27... (v pokoji mám něco kolem 24-25...) takže je to dost v pohodě... s tím filtrem počítám že tam bude max 31-32.... tak snad se to nják povede.... jinak dnes sem fotky dávat nebudu ( kytky vyrostli asi o centimetr takže je to vcelku zbytečný....) jo a ješte když se mi podaří sehnat to pletivo tak me pachovej filtr výjde celkem na 490kč.... není to teda až tak o moc moc lepší cena než v G-shopu... když vezmeme v ůvahu to že to bude asi horší filtr než v G-shopu... ale třeba mě i mile překvapí :-D
 
G

Guest 6345

CreazyMaxim said:
jinak tak se trochu rozepíšu... takže taková REKAPITULACE:
Takže svítím 150W HPS
ventilace Sunon 198m3/h + 2 PC vetráky....
steny vylepený Bílou folii
box je velkej š,v,h 50, 100, 27
připravuju se na výrobu pachovýho filtru...

zdravíčko pane

chtěl jsme se tak zeptat, ten pachový filtr chceš mít připojený na toho sunona? to podle mého usudnku nebude stačit, ten sunon jako takový je v pohodě, ale podle mého nevyvyine takový tlak aby profouknul ten pacháč...

měl sem sunona a uchladil sem s ním 250w v XS boxu (60*60*120) ale s pacháčem si myslím že už by to nezvládal.
 
imugnio said:
zdravíčko pane

chtěl jsme se tak zeptat, ten pachový filtr chceš mít připojený na toho sunona? to podle mého usudnku nebude stačit, ten sunon jako takový je v pohodě, ale podle mého nevyvyine takový tlak aby profouknul ten pacháč...

měl sem sunona a uchladil sem s ním 250w v XS boxu (60*60*120) ale s pacháčem si myslím že už by to nezvládal.

hmm uvidíme, nechám se překvapit... ten pacháč by měl být hodně propustnej... ta stěn s tím uhlím by měla mít tak 1,5-2cm... a jenom 2 vrstvy netkané textílie....(dohromady..)
tak snad to protlačí... samozřejmě počítám ze strátou, ale snad nebude taková velká... při nejhorším skočím do obchodu koupit ješte jeden sunon a udělám z toho koncovýho pachovýho filtru průběžnej pachovej filtr... takže z jedné strany to do pacháče bude tlačit vzduch a z druhé ten vzduch bude vysávat ven.... tak doufám doufám že mi bude stačit jenom jeden sunon.... ale každopádně díky že si se se mnou podělil o skušenost s tím sunonem....
 

nans

Member
nebo je dej primo za sebe, taky je mam a rekl bych ze lip tlaci vzduch nez taha.
jinak libi se mi jak se snazis vetsinu veci resit homemade :respect:
pockam az dokoncis ten filtr a kdyztak ho okopiruju :muahaha:
mej se
 
nans said:
nebo je dej primo za sebe, taky je mam a rekl bych ze lip tlaci vzduch nez taha.
mej se

čau sice mám stejnej pocit že ten vetrák líp saje.... ale mám strašně málo místo v pestírne... ten filtr se tam nevejde ani kdyby byl dlouhej 20cm a v průmeru by mel 14 cm...
takže filtr bude muset ven... z toho vyplívá že vetrák bude tlačit.... bude to muset stíhat jestli ne tak sem fakt nahranej a budu si muset koupit to TT (teď sem ho videl nekde v akci za 999 to je celkem férová nabídka)

na fotce je velikost mýho prostoru... myslí že je technikou zaplněnej až až.... dnes jsem dokonce přemýšlel nad tím že udělám nad boxem přístavbu... a to asi 30cm do výšky (šířka a a hloubka stejná jeko box.... ten box zevnitř vystelu kompletně ROCKWOOL em.... (ten rockwool co zachytává i hluk) ten box propojím s pestení místností pouze odhlučněným potrubým, v tom odhlučněným boxu bude vetrák... kterej bude moct jet na plnej výkon... teoreticky bych tam nahoru mohl dát ty vetráky 2....) a pak by z toho odhlučněnýho boxu vedlo ješte jedno potrubý (taky odhlučněný) a to by vedlo ven kde by byl danej filtr...

tímhle bych docílil toho že bych mohl dát lepší ofuk kytek, a kytky by mohli růst výš.... ale nakonec jsem stejnak došel k tomu že by tu vetší výšku ten 150w sodík neutál :-D



tady je ta fotka.... vetrák je schovanej v potrubý... tam jak to je rovný..., vetrák vysí na gumičce
 
Pacháč je doma!!!

Pacháč je doma!!!

Ahoj dnes jsem navštívil obchod a koupil sem tahokov kterej stál 269kč potom sem koupil Tetkanou textílii za 14 korun ale koupil sem jí moc.... zbylo mi tak 95% :bashhead: a ještě njákou svorku na hadice... to je aby se to dalo dobře připevnit k temu potruhý. stálo to 25 korun.... + aktiv, uhlí....
takže 269 + 14 + 180 + 25 = 488 lepil sem silikonovou pistolí.. 10 náplní silikon 30 kč.. te je 508 korun... aktivního uhlí mi zbylo asi 400g... to mě dost znepokojuje protože se mi zdá že tam toho uhlí je málo v tom filtru...


to je ten tahokov

obmotal sem jednu vrstvu kolem potrubý ketrý má 100mm (zbylo mi ješte od výroby potrubního ventilátoru :muahaha: )



kroky mezitím sem nefotil ale mely by být jasný..... asi před mesícem sem koupil ješte potrubý 125mm a myslel sem si že z toho udělám pacháč.... jenže me se nechtelo vrtat.... takže ten tahokov obmotáme zase kolem toho vetšího potrubý (ale vždy obmotáváme tak jeno 3 cm toho potrubý.... jo a abych nezapoměl já sem to k tomu potrubý lepil silikonem.. alw šlo by to i obič izolačkou. spodek filtru sem ucpal CDčkem od blbýho telekomu...
a nahoře sem to vycpal fišama aby ten plech byl stejně daleko od sebe... TY FIXY SEM SUNDAL AŽ BYL FILTR PLNEJ UHLÍ!!!



výsledný produkt:

pohřbení internetu online ( sem myslel že internet je jenom offline :-D)

velikost:

je tomu pul hodiny co sem dal so skříně filtr a teplota je 31,1 stupnů.... to je lepší než sem očekával.... ale už je večer v pokoji mám vetší chádel takže zítra by tam mohlo být i 34... možná ten vetrák ráno zapnu na rychlejší chod.... jinak učinost filtru moc nevím protože mám rýmu a kytky ješte nekvetrou ale mírně zapáchaly....

jo a z toho tahokovu vám ješte asi 20 cenťáku zbyde takže teoreticky mužete zvolit druhý potrubý tak 150 mm a melo by to stačit... ale hůř to bude profukovat vetrák... pokud máte ale TT nebo ufo.... tak by to melo být OK... zatím píss
 
Last edited:
Top