What's new

Minigrow: Wappa

K

kukta

Szevasztok!

Megpróbálok egy pár gét összehozni egy kis sátroban. :plant grow:

Eddig megvan a growbox: homebox ambinet 30x30x60 centi,
125W Cfl lámpa (2100K,5800 lumen)
egy cserép alátéttel és egyel?re ennyi.

B tipusú virágföldet használok majd perlittel összekeverve,tápoldatozásnak meg szerintem substral-t.

Kicsit elszámoltam magam mert a lámpa egyenesen nem fér el a sátorban, ez mennyire hátrányos?

A légcsere és kés?bbiekben a szagmentesítés még nincs megoldva,az ötletem egy PC ventillátor lenne egy alucs?vel+Ona block.
PC ventit hogyan lehet 230V -ról m?ködtetni?Adapter kell hozzá gondolom,de ha valaki leírná hogyan kell összebuherálni az segítség lenne...
Kb ennyi egyel?re,jöv? hét elején jönnek a magok addig is szivesen fogadom az ötleteket. peace
 

Attachments

  • 20200918_212622.jpg
    20200918_212622.jpg
    32.1 KB · Views: 60

Hempmen

Member
Szerintem az a legegyszer?bb, ha szerzel egy bármilyen m?köd? számítógép tápot. Vagy fogsz egy 12(dc) voltos adaptert és levágod róla a csatlakozót, pozitívot a pozitívval, negatívot a negatívval összekötöd, leszigeteled azt annyi. Ha egy kicsit többre vágysz, össze dobhatok neked valami fordulatszám szabályozós történetet. De ahhoz kelleni fog pár darab
alkatrész. Ahogy Whipedmeat is írta azt a cfl-t felejtsd el, vegyél arra a kis helyre 3-4 db 10W körüli 3500-4000K-s ledes körtét amir?l lem?töd a burkolatot.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
hogy tudod a pc tápot üzemelni, kurva alaplap nélkül :DDD nekem nem akarnak áramot adni :DD
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
inkább hagyom, ebbü baj lesz :D vagy megráz valami vagy felgyulladok :D ez úgy hangzott, mintha bombát kéne hatástalanitsak
 

Hempmen

Member
A negyedik pint kell összekötni bármelyik földel, legyen az 5. pin mert az van legközelebb :)
 

Attachments

  • 24pin.jpg
    24pin.jpg
    40.1 KB · Views: 57
K

kukta

Szevasztok!
Magok már a depoba vannak talán holnap kihozzák.

Ezt a Led lámpát böngésztem ki:

https://www.mindenitt.hu/noveny-nevelo-led-lampa-45w-85-265v-1380?keyword=LED lámpa

Ez jó lenne ?

Leveg?zés meg ezzel a Pc ventivel menne:

https://www.pcland.hu/noiseblocker_blacksilent_xl1_120mm

Szagmentesítéshez pedig láttam az obi ban aktív szenes "paplant" kb 50x50cm es, ebböl vágok ki a cs?átmér?höz darabokat,eredetileg konyhai szagelszívóhoz vannak de szerintem ide is beválik.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Azt a ledet szerintem semmiképp sem kéne 4db led izzóval is többre mész... drága meg gyenge muzsika
:comfort:
 

Latest posts

Latest posts

Top