What's new

Manitoba med,GG2 indoor/outdoor

_Ina_

Active member
Veteran
Здравеите,хора! Ето как върви индор4ето на тези видове. Сега ще сложа и за навън няколко.
photo period:24/0 for now,later-20/4
light-60w blue CFL,48w yellow CFL,after that-400MH
soil-peat moss,zeolites,perlite,some manure but not much
Ще трябва и на англ. да пояснявам поне основните неща,4е един познат от тук искаше да ги види и да не се мъ4и да пуска превода4и:)
 

Attachments

  • IMG_5448.jpg
    IMG_5448.jpg
    71.8 KB · Views: 40
  • IMG_5449.jpg
    IMG_5449.jpg
    80.5 KB · Views: 39

THC123

Active member
Veteran
be really carefull to avoid stress as indoors gg and mm can hermie , never ever saw a hermie outdoors

indoors up to now only with one person
 
S

Sacra Frasca

Еха, само така много красиво, искаше ми се да гласувам за твоя пост но трябва да имам някакъв минимален брой постове за да го направя! Но защо реши да са на 24/0 ?
 

_Ina_

Active member
Veteran
SacraFrasca:прав си,24/0 и на мен не ми допада,оба4е нямах къде да ги сложа за вегетация и са в полеви условия. ина4е трябваше да ги сложа едва сега,когато махна предишните от гардероба,а искам да спестя малко време,да се застъпят малко поне. сега ще ги сложа на нормални условия като изрежа реколтата:) те са просто оградени с един отражател за кола,ако искам да имат тъмно9а аз искам по принцип)трябва да ги прибирам ръ4но в шкаф:)съвсем скоро ги оправям,а ако се наложи пък и ще ги прибирам не искам прекалено големи да стават на 24/0.
Heya,Husky! interesting for me too,some strains from Canada,fast flowering,mostly for outdoor but...
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Успех :)
Аз моя разсад за навън го държа на 17/7, че да не се стресне много при изнасянето. Някои сортове са доста чувствителни.
 

_Ina_

Active member
Veteran
Тези са за вътре. да,и за тях ми казаха също 4е са 4увствителни,ще внимавам. ина4е за навън сега ги сложих и ще са си на дневна за по лесно.
 
Успех Инче, да си ги отгледаш здрави и хубави! Сложи им малко стимулатор за корени в тази фаза.

Честит празник на всички 4:20
 

_Ina_

Active member
Veteran
Aми стимулатор нямам. но почвата е хубава,растат си. вече минаха на 20/4,защото взеха да стават големи4ки,да не ги объркам.
 

_Ina_

Active member
Veteran
Aми тези се оказаха като за навън,имаше по 2 листенца,а отдолу цялата 4ашка препълнена с корени. Странно. слагам малко стари снимки от преди да ги пусна 20/4,но сега изглеждат по4ти за цъфтеж,само малко да поседят на 400 МХ и.......
this is old pic,soon they will be on 12/12 but first little 400MH i like them. very big roots for so little plants:)
 

Attachments

  • IMG_5472.jpg
    IMG_5472.jpg
    108.1 KB · Views: 39
  • IMG_5473.jpg
    IMG_5473.jpg
    76.1 KB · Views: 40
S

Sacra Frasca

Секси, кажи нещо повече за мазари. Имам някакви подаръци, от схемата 420 защото съм и техен промо градинар! Имам няколко градинарско шоу награди в Канада, но те дори не знаят че има хора като теб и Йос33. Миличка тук си вече звезда, малко те бъркат с INNA oнази румънка, но знай много си ин на тези географски ширини, пък и си бг гадже, кефиш секси! Още седмица и аз влизам с летящ старт в схемата!
 

_Ina_

Active member
Veteran
хаха,само не знам колко е подходящо да ставам звезда в тази област в БГ:)Хм,коя Инна-румънка?:)и кои ме бърка? Аз не се казвам така така или ина4е:) Гледах Мазар на ДП и много ми хареса,дебели4ки глави и много хубаво се напушвах от него,само спя и ям:)
 
S

Sacra Frasca

Извинявай, бях принуден да напиша поста от приятели канадци, нали ги знаеш те са първосигнални, и цяла източна европа за тях е едно и също? Питам за мазара защото май ще се наложи да гледам марари, но не казват на коя фирма е докато не съм предал наблюденията си! Исках да те питам дали е хомогенен или има разликата в големина,цвят,вид на листата?
 

_Ina_

Active member
Veteran
Аха,ясно;) еми кажи им 4е канадците вървят тука като топъл хляб хаха.имаше като 4е ли 2 фенотипа този на ДП,но и двата бяха еднакво силни,единия беше по пухест с мазни белилистенца,другия по обикновено изглеждаше.
 
S

Sacra Frasca

Абе малко ми объркаха плановете, защото вече си поръчах семена и мислех да гледам съвсем дуго. Но изглежда ще трябва да садя мазари добре поне че е индика защото ми свърши имам само сатива а да караш само на сатива не е работа.
 

_Ina_

Active member
Veteran
според мен ще е много хубаво. аз тази ве4ер ги слагам на 400вата МХ Манитобите и ГГ2то. Скоро и снимки.
 
S

Sacra Frasca

Да със сигурност е добре, изчетох доста дневници за мазари, не знаех че над двайсетина сиид компаний предлагат някаква разновидност на този афган, пък и ти си останала с много добро впечатление. Само едно не разбрах по какво или с какво е по различен от основния афганец, освен че са от различни региони на страната? Но и това ще разберем надявам се. Включвам се до дни с нова тема и снимки.
 
Top