What's new

Landrace sativa in DWC.

Mister52-34

New member
Καλησπερα μανγκες μου!Η χρονια μπηκε ομορφα και λουλουδιστα , η ανοιξη μυρισε! Τα κρυσταλακια ξεφυγανε! και παει λεγοντας.. :peacock: αυτη η σατιβα μυριζει απιστευτα αρρωστα και παραδεισενια!!! Επεσε στα χερια μου αυτη η ποικιλια απο φιλο αρρωστο με τα ντοπια σταφυλια. Ηταν στο χωμα κλασμενο και κατακιτρινο.. το πεταξα στον νυπτιρα το ξεπλυνα οσο καλυτερα μπορουσα απο το χωμα και το εβαλα σε ενα κουβα 15 λιτρο.Ξεφυγε. Το φυτο ηταν μεγαλομενο 3 βδομαδες ξεφυγε μετα απο 15 μερες!Εχω πιει αυτο το σταφ και εχω πεσει σε λιγο διαφορετικο φενοτυπο απο αυτο που εβγαζε ο τυπος το χορτο μυριζει εξισου αρρωστα και ειναι πνιγμενο στον κρυσταλλο ομως οι φουντες της ειναι εξαιρετικα περιεργες, σαν punto rojo σαν doctor grinspoon.... ενα περιεργο πραγμα.... συνηθως παει 13 με 15 βδομαδες αλλα εμενα με βλεπω για παραπανω! εδω στις φοτο 50 μερες ανθοφοριας θα αναιβασω οταν ευκερισω και τις πιο παλιες...Λιπανση GH τριπακ.pk 52-34 σκονη bloombastic 20-21 τρωει σαν τρελοοο, cal-mag σκονη. εχω ελειψη cal twra logo ph υποθετω ....
 

Latest posts

Latest posts

Top